Dodaj do ulubionych

witam sie :)))

29.04.10, 16:11
jestem swiezo upieczona mama
Mały urodzil sie 4 kwietnia, to nasze pierwsze dziecie, wiec licze,
ze sporo sie od Was naucze, bo jestesmy z Mezem szczypiorki smile
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: witam sie :))) 29.04.10, 17:10
      O, to tak jak moja córka, tylko ona w 2005 smile
    • reteczu Re: witam sie :))) 29.04.10, 17:11
      Z 4 kwietnia mam siostrę, ale ona już duża jest, ma ...30 lat big_grin
    • kj-78 Re: witam sie :))) 29.04.10, 18:00
      Witamy, pozdrawiamy, bezproblemowego dzieciecia zyczymy, i na
      wstepie uprzedzamy, ze to forum jest dla silnych psychicznie, i ze
      na niewinne pytanie mozna dostac rozne w formie odpowiedzi wink Czym
      nie nalezy sie zbytnio przejmowac, i koncentrowac sie na wpisach
      merytorycznych. Poza tym wiekszosc watkow na jakikolwiek (tzn kazdy)
      temat juz byla, wiec wyszukiwarka jest dobrym przyjacielem smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka