fasolka2010 29.04.10, 16:11 jestem swiezo upieczona mama Mały urodzil sie 4 kwietnia, to nasze pierwsze dziecie, wiec licze, ze sporo sie od Was naucze, bo jestesmy z Mezem szczypiorki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika_p Re: witam sie :))) 29.04.10, 17:10 O, to tak jak moja córka, tylko ona w 2005 Odpowiedz Link Zgłoś
reteczu Re: witam sie :))) 29.04.10, 17:11 Z 4 kwietnia mam siostrę, ale ona już duża jest, ma ...30 lat Odpowiedz Link Zgłoś
kj-78 Re: witam sie :))) 29.04.10, 18:00 Witamy, pozdrawiamy, bezproblemowego dzieciecia zyczymy, i na wstepie uprzedzamy, ze to forum jest dla silnych psychicznie, i ze na niewinne pytanie mozna dostac rozne w formie odpowiedzi Czym nie nalezy sie zbytnio przejmowac, i koncentrowac sie na wpisach merytorycznych. Poza tym wiekszosc watkow na jakikolwiek (tzn kazdy) temat juz byla, wiec wyszukiwarka jest dobrym przyjacielem Odpowiedz Link Zgłoś