viola47
13.03.04, 15:50
Chcialabym sie Was zapytac drogie mamy w jaki sposob wasze niemowleta
(szczegolnie te okolo 1 miesiaca zycia) ukladaja kciuki podczas spania , tzn.
czy je chowaja czy sa na wierzchu?
Moja coreczka uklada je raz tak a raz odwrotnie , a ja slyszalam ze dziecko
powinno je trzymac na zewnatrz ... czy to moze oznaczac jakies nie
prawidlowosci ?