13.03.04, 15:50
Chcialabym sie Was zapytac drogie mamy w jaki sposob wasze niemowleta
(szczegolnie te okolo 1 miesiaca zycia) ukladaja kciuki podczas spania , tzn.
czy je chowaja czy sa na wierzchu?
Moja coreczka uklada je raz tak a raz odwrotnie , a ja slyszalam ze dziecko
powinno je trzymac na zewnatrz ... czy to moze oznaczac jakies nie
prawidlowosci ?
Obserwuj wątek
    • osmag Re: kciuki 13.03.04, 17:32
      Ok. 6-8 tyg. kciuki dziecka powinny być już na zewnątrz dłoni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka