Niestety muszę zmienić swój login, ponieważ pewna osoba (która od samego
początku naszej znajomości daje mi dowody swojej niechęci do mnie)
zinterpretowała moje wypowiedzi na forum wg własnego "widzimisię". Zaczynam
myśleć, że koniecznie chce skłócić mnie z mężem. Nigdy nie kryłam się ze
swoimi opiniami, co do wychowania dziecka i zawsze staram się mówić o tym bez
kręcenia. Nie ma na tym forum ani jednej mojej wypowiedzi w której chciałam
kogokolwiek obrazić, to są wyłącznie przedstawione moje stanowiska, co do
wychowania dzieci w ogólnym zarysie. Ale cóż, uderzyć w stół... Mogę jedynie
stwierdzić, że osoba ta nie ma co robić