Dodaj do ulubionych

ZMIANA LOGIN-u

13.01.05, 16:49
Niestety muszę zmienić swój login, ponieważ pewna osoba (która od samego
początku naszej znajomości daje mi dowody swojej niechęci do mnie)
zinterpretowała moje wypowiedzi na forum wg własnego "widzimisię". Zaczynam
myśleć, że koniecznie chce skłócić mnie z mężem. Nigdy nie kryłam się ze
swoimi opiniami, co do wychowania dziecka i zawsze staram się mówić o tym bez
kręcenia. Nie ma na tym forum ani jednej mojej wypowiedzi w której chciałam
kogokolwiek obrazić, to są wyłącznie przedstawione moje stanowiska, co do
wychowania dzieci w ogólnym zarysie. Ale cóż, uderzyć w stół... Mogę jedynie
stwierdzić, że osoba ta nie ma co robić wink
Obserwuj wątek
    • ezagraj Re: ZMIANA LOGIN-u 13.01.05, 17:42
      dobre posunięcie. Rodzina jest ważniejsza a login no cóż przyzwyczaimy się do
      nowegosmile
      Pozdrawiamy
      Edyta i Emilka
    • mamka10 Re: ZMIANA LOGIN-u 13.01.05, 18:00
      Fakt, niektore "mamusie" sie strasznie nudza. Zamiast wyciagac nauki i porady z
      naszego forum, bawia sie w... Wlasnie! w co sie ta mamuska bawi? A moze to jest
      jakas stara dewota? Jesli faktycznie masz kobieto dziecko to zajmij sie nim, bo
      kazde dziecko zasluguje na odrobine uwagi wlasnej matki, nawet jesli jest to
      niezgodne z twoja natura, i nie przynosi ci to satysfakcji. Po co ta kobieta ma
      dziecko!!! A jesli chodzi o mieszanie w malzenstwie, to broncie sie kobietki od
      takich potworow co to robia!! One sa gorsze od tyfusa! A ta niespelniona
      mamuska, biedna jest,jak widac niespelniona takze w malzenstwie! Totalna
      porazka!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka