kochane zostalam calkiem niedawno mama malego jasienka i mam do was kilka
pytan.Nie chce zaczynac poraz enty jakiegos watku takze moze mi wskazecie
gdzie moge znalesc informacje na temat tego co mago jesc a czego nie.
Interesuje mnie szerszy zakres tego tematu- tzn poza czekolada i owocami
cytrusowymi

(mleko, pochodne mleka, winogrona, sok jablkowy, itd...)
Mojemu synkowi okropnie schodzi tez skora z nozek , w zasadzie od pasa w dol-
moze na to macie jaks rade?
pozdrawiam