sefora5
02.09.05, 19:29
kurcze ja sie cieszyłam że dziecko mi sie dobrze rozwija(naiwna)bo skoro na
brzuszku potrafi dosyc długo trzymac uniesiona główkę to jest ok ale przyszła
połozna i stwierdziła że koniecznie do neurologa bo jest niedobrze i sie
martwię czy komuś dzieciaczek tez sie tak zachowywał pozdrawiam