Dodaj do ulubionych

Poradzcie!co oprucz mleka dla szesciomiesieczniaka

11.07.06, 18:03
dziewczyny co dawalyscie swoim maluchom do jedzenia w tym wieku. Co mozna
dawac a czego raczej unikac z waszego doswiadczenia.
Obserwuj wątek
    • anulaaa Re: Poradzcie!co oprucz mleka dla szesciomiesiecz 11.07.06, 21:18
      ja dawałam małej od 5mca jabłuszko a od 6go(jest na piersi cały czas) marchewkę
      i powoli zupki...no i kaszki z owocami ryżowesmile
      mniej więcej raz dziennie dostawała jakieś danie inne niż mleko moje
      teraz po mcu je coś innego 1-2razy dziennie(+to co mamy na talerzachtongue_out)
      chyba czas zwiększyc dawkęwink
    • ko_haneczka oprócz 11.07.06, 21:29
      OprÓcz mleka w 6 mcu można już dawać deserki, obiadki i soczki, obiadki z
      mięskiem, deserki przeróżne, zajrzyj na półkę sklepową, tyyyyyyyyyyle tam tego
      jest.
      • martyskaa Re: oprócz 11.07.06, 22:15
        ja daję zupy z mięsem, desery, kaszki, puree i inne wynalazki (oczywiście nie
        wszystko narazwink) I powoli przestawiam na "normalne" jedzenie, bo finansowo
        nie wyrabiam na te wszystkie słoiczki. Ponieważ Olka nie chce jeść zupek i
        innych rzeczy gotowanych przeze mnie. Nie wiedzieć czemuwink)
      • iwonagos Re: do koHaneczka 11.07.06, 22:45
        miodek się znalazł.... hahaha, sama byki robi, że hej
    • lenka_style Re: Poradzcie!co oprucz mleka dla szesciomiesiecz 11.07.06, 22:48
      ja mam zamiar podać słoiczek z brokułem, bo przestudiowałam, że jego można
      dawać najwcześniej (w 4 miesiącu)
      moja córcia skończyła 5
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka