aniakuz1
26.10.06, 13:28
Od kiedy zaczełyście sadzac maluchy w wózkach? Kiedy już same siadały, zaczynały siadac czy wczesniej już jeżdziły nie na leżąco tylko np. na pół siedząco?? Mały ma 5 miesięcy i myślę, że jeszcze za wcześnie na taka pozycję ale za miesiąc może 2 to nie wiem. Jak myślicie kiedy może już "nie leżec" w wózku??