Dodaj do ulubionych

Pytanie o siadanie

26.10.06, 13:28
Od kiedy zaczełyście sadzac maluchy w wózkach? Kiedy już same siadały, zaczynały siadac czy wczesniej już jeżdziły nie na leżąco tylko np. na pół siedząco?? Mały ma 5 miesięcy i myślę, że jeszcze za wcześnie na taka pozycję ale za miesiąc może 2 to nie wiem. Jak myślicie kiedy może już "nie leżec" w wózku??
Obserwuj wątek
    • mamulinka2 Re: Pytanie o siadanie 26.10.06, 13:31
      mój synek sam zaczął najpierw domagać się pozycji półleżącej a potem siedzącej -
      pierwszy raz w 6 miesiącu
    • aturska1 Re: Pytanie o siadanie 26.10.06, 13:35
      kiedy moja córeczka miała 5 miesiecy zaczelam ja wozić w wózku w pozycji
      półsiedzacej,żeby mogła jużsię rozglądać. Sama jeszcze nie siadała. Moje
      koleżanki robiły podobnie.
      pozdrawiam
    • jotka_aa Re: Pytanie o siadanie 26.10.06, 13:41
      pozycja pól-leżąca, też ok.5m-ca
      • gieksiara Re: Pytanie o siadanie 26.10.06, 13:50
        Ja przesiadłam się do spacerówki jak mała zaczęła siadać samodzielnie, przedtem
        jeździła w gondoli na brzuchu i wszystko widziała, a pozycji półleżącej nie
        znosi. Wszystko zależy od dziecka, czy mu się będzie podobało czy nie, ale póki
        nie marudzi w gondoli to może jeszcze przetrzymaj trochę? zawsze to lepsze dla
        kręgosłupa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka