kamilchen 25.04.07, 21:41 moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zbliżenia.. co mam zrobić.. mój synek kończy juz siódmy miesiąc.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
draugdur Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 21:54 chodzi o probe zblizenia do niego(dziecka znaczy) czy o to ze sie budzi jak chcesz sie z mezem sexic? bo nie rozumiem Odpowiedz Link Zgłoś
justmum1 Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 21:55 wlasnie, do kogo sie chcesz zblizac? Odpowiedz Link Zgłoś
spaska Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 22:02 pewnie do męża)))jak ja to dobrze znam...moje dzieciątko ma dwa miesiące, my spragnieni doznań, a ona odzywa się złóżeczka za każdym razem)az jestem zafascynowana jej wyczuciem sytuacji.Ciekawe skąd sie to dzieom bierze? Odpowiedz Link Zgłoś
anilewe2212 Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 22:07 a moj synek na odwrot,gdy tylko z mezem mamy na cos ochotke malutki spi slodko a gdy tylko chce od tak sobie polezec zaraz placze i chce zeby go wyciagnac z lozeczka))))) Odpowiedz Link Zgłoś
efciaeb anilewe 25.04.07, 22:14 widać Twoje małe ma już radar "dobrze" wyregulowany , a inne testują...wytrzymałość rodziców Odpowiedz Link Zgłoś
mama_frania Re: 26.04.07, 09:11 Mój tez ma radar. Żartujemy z mężem , ze nie chce konkurencji w postaci ewentualnego rodzeństwa Odpowiedz Link Zgłoś
gackowo Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 26.04.07, 09:14 a mnie przeszła ochota na sex i spokój Odpowiedz Link Zgłoś