Dodaj do ulubionych

moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zbliżeń

25.04.07, 21:41
moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zbliżenia.. co mam zrobić.. mój
synek kończy juz siódmy miesiąc..
Obserwuj wątek
    • draugdur Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 21:54
      chodzi o probe zblizenia do niego(dziecka znaczy)
      czy o to ze sie budzi jak chcesz sie z mezem sexic?
      bo nie rozumiemuncertain
      • justmum1 Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 21:55
        wlasnie, do kogo sie chcesz zblizac?
        • spaska Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 22:02
          pewnie do mężasmile)))jak ja to dobrze znam...moje dzieciątko ma dwa miesiące, my
          spragnieni doznań, a ona odzywa się złóżeczka za każdym razemsmile)az jestem
          zafascynowana jej wyczuciem sytuacji.Ciekawe skąd sie to dzieom bierze?
          • anilewe2212 Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 25.04.07, 22:07
            a moj synek na odwrot,gdy tylko z mezem mamy na cos ochotke malutki spi slodko
            a gdy tylko chce od tak sobie polezec zaraz placze i chce zeby go wyciagnac z
            lozeczkasmile)))))
            • efciaeb anilewe 25.04.07, 22:14
              widać Twoje małe ma już radar "dobrze" wyregulowany big_grin, a inne
              testują...wytrzymałość rodziców
              • mama_frania Re: 26.04.07, 09:11
                Mój tez ma radar. Żartujemy z mężem , ze nie chce konkurencji w postaci
                ewentualnego rodzeństwa smile
    • gackowo Re: moje dziecko ma radar. wyczuwa każdą próbę zb 26.04.07, 09:14
      a mnie przeszła ochota na sex i spokój
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka