Dodaj do ulubionych

DŁUGO SPI.....

03.09.07, 21:51
Synek ma 11 mcy.Rano wstaje o 7 pozniej o 10:30 idzie spac na okolo
maax 1,5 godz i pozniej no wlansie i tu sie pojawia problem, ktory
mnie niepokoi maly idzie spac okolo 17 i spi do 21 i tak juz od
kilku dni. Ostatnio zaczelam sie z nim klasc pi po poludniu i
zastanawiam sie ze moze w mojej obecnosci spi dluzej, lyb jest
jeszcze jedne powod pokuj w ktorym nie dwano maly zaczal spac jest
koloru pomaranczowego i jest w nim super klimat i mysle ze moze
dobrze mu tam sie spi. Drogie mamy co myslicie czy bylyscie moze w
podobnej sytuacji.,Prosze o pomoc obardzo mnie to niepokoi.
Dziekujekiss
Obserwuj wątek
    • oli77 Re: DŁUGO SPI..... 03.09.07, 22:21
      U nas synek mając ponad 3 lata ucinał sobie popołudniowe nawet i 4 godzinne
      drzemki, także jeśli lubi pospać to chyba nic złego, może jedynie przesuńcie na
      trochę wcześniej to spanie.
    • k.chomik Re: DŁUGO SPI..... 03.09.07, 22:41
      A jest potem problem ze snem nocnym? Jeżeli nie to widocznie tak potrzebuje.
      Chyba że w nocy nie chce spać, to tę popołudniową drzemkę trzeba mu albo skrócić
      albo przesunąć, żeby wcześniej usypiał. U mnie zdarzyło się może tak ze dwa lub
      trzy razy, że córcia spała tak do 20, ale po kąpieli normalnie usypiała i nie
      było problemu.
      • kasia48576 Re: DŁUGO SPI..... 04.09.07, 21:17
        Dziekuje bardzo za odpowiedz!!kissMały przesypia cale noce i ani razu
        sie nie obudzi!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka