pharmaceris
27.03.08, 17:06
Czy to jest przejsciowe czy po prostu moj syn to taki typ? Ma 7 miesiecy i
przed kazdym spacerem wrzask przy ubieraniu, przy czapce jest kulminacja.
Czasami to az mi sie nie chce wychodzic... Moze na wiosne bedzie mniej ciuchow
to i nerwow mniej?
Pozdrawiam
Martka