katkaja
29.09.03, 18:36
Cześć, jakie sposoby stosujecie, aby ulżyć maluszkowi? Które z leków u Was
przyniosły najlepsze efekty? Może stosujecie jakieś inne metody. Proszę o
radę. Starsza córa (9 lat) jakoś łagodniej przechodziła ząbkowanie, natomiast
Wojtek jest bardziej "cierpiący". Pozdrawiem i proszę o pomoc.