Dodaj do ulubionych

brzydko ubrany niemowlak

    • miska2009 Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 13:09
      kobieto idz sie leczyc!!!!!!!!!!!!ale wiesz....moze nie ,bo w takich
      przypadkach jak twoj,to juz za puzno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • moofka Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 13:16
        miska2009 napisała:

        > kobieto idz sie leczyc!!!!!!!!!!!!ale wiesz....moze nie ,bo w takich
        > przypadkach jak twoj,to juz za puzno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        lepiej puzno niz fcale big_grin
        • aleosochozi moofka, link o który prosiłaś 13.01.09, 13:18
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=86936960&a=86936960
          • batutka witamy trolla ;-) 13.01.09, 13:40
            powiem tak - jesli jestes trollem, to dowcip i prowokacja nieudana
            a jesli nie - to nie wspolczuj dziecku kolezanki, tylko sobie, bo jesli Twoja
            corka wyrosnie na taka pusta dziewuche, jaka jestes ty, to biada jej...
            pewni jestes mloda dziewczynka, dla ktorej podstawowa wartosc, to wartosc
            materialna i mam nadzieje, ze ci sie priorytety w zyciu zmienia

            a tak na marginesie, niezle sie usmialam - jacy ludzie portafia byc bezdennie
            glupi wink))))))))))))))))))
            • batutka a, i jeszcze jedno... 13.01.09, 13:43
              corka sie pisze przez o z kreska - zamiast patrzec na najnowsze zurnale,
              proponuje wziac do reki slownik ortograficzny
    • blankairadek Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 13:42
      Kobieto! Niektore "matki polki" maja inne wartości niż fitness czy
      solarium czy markowe ubrania dla dzieci. Będąc matką dwójki
      ślicznych dzieciaczków wiem , że nie ma co kupować super hiper
      markowych ubrań bo szybko z nich wyrastają i łatwo mogą je poplamić
      a wtedy szkoda, że tyle kasy tak szybko poszło do kosza. Pamiętaj ,
      że nie szata zdobi człowieka. Sądząc jednak po twojej wypowiedzi
      ciebie zdobi tylko jednak szata a w głowce masz pstro.

      PS. robisz straszne byki ortograficzne
      • batutka hehe 13.01.09, 14:01
        dopiero teraz doczytalam, ze to prowokacja
        mysle, ze nie masz racji, co do tych jak to sama ocenilas: nudzacych sie bab na
        forach - faktycznie glupie posty maja spory odzew,ale nie ze wzgledutylko na
        to, ze sa glupie, ale po prostu bardziej wpadaja w oko
        i jak juz czlowiek zacznie czytac, to dopisuje cos od siebie, dyskutuje i postow
        robi sie coraz wiecej
        ale fakt - watek rozbudowany wink
        • modnamama_3 Re: hehe 13.01.09, 14:16
          to nie moje stwierdzenie o tych nudzacych sie babach smile
      • ewela345 Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 14:21
        łahahaha nieźle się uśmiałam tylko nie rozumiem po co to wszystko, chyba ktoś
        bardzo się nudzi...
    • macrybki Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 14:26
      A ja się nieźle ubawiłam, modnamama gratuluję poczucia humoru ( w końcu się dziś
      uśmiechnęłam smile)
    • naomi19 Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 17:34
      modnamamo- Ty chyba masz na imię Sylwusia i występowałaś u Ewy
      Drzyzgi big_grin
      www.dailymotion.pl/video/x5rai5_im-sylwusia-polish-paris-hilton-vol_fun
    • pychu Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 14:48
      Dziwne masz wartości modnamamo. Twoja córka zapewne będąc w wieku szkolnym
      będzie gardziła dziećmi skromniej ubranymi.... Smutne.... Tak na marginesie,
      moja córka też ma piękne sukienusie - nie koniecznie markowe, ale w domu ich nie
      zakładam bo: jest to niewygodne dla dziecka, a poza tym ubieram jej te ciuszki
      na wyjścia. W domku ma body i rajstopki lub dresik - nie jest markowy. Jeden
      dostałam w prezencie od sąsiadki markowy i chyba nie dlatego, że moje dziecko
      jest zaniedbane... Kurczę naprawdę myślałam, że czasy takiego rozumowania jak
      Twoje już minęły. Ja sama z chęcią buszuję po lumpach i kupuję używane, a nie
      czuję się gorsza..... pomyśl proszę
      • ingebjorg Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 16:24
        Post modnejmamy to prowokacja - nie ma co jej krytykować bo ona to wymyśliła, nie jest taka naprawdę. Swoją drogą nie potrzebne nam takie prowokacje.
    • atucapijo Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 15:50
      bylam dzis na usg bioderek, a tam wszystkie dzieci w markowych
      szmatach , mamusie wymalowane ( byla 8 rano), w koralach i kozakach
      jak kot w butach - dwie bylysmy matki polki w dzinsach smile a dzieci
      akurat tych wymalowanych jakies takie smetne, z kolkami, apatyczne -
      a moj zaczal gaworzyc ze wszystkimi. moze dlatego ze ja zamiast na
      solarke i fitness, to gadam z dzieckiem. i zamist go zapchac butle
      na 8 godzin zeby przespac noc, to jednak daje piers, mimo ze mam,
      zupelnie niemarkowe, plamy z mleka na przescieradlach z Ikei.
      a markowe ciuch, hmm - jestem rozczarowana. pisalam juz ze Benetton
      nei trzyma rozmiarow, i moje dziecko 2 mies niecale ,a nie wchodzi w
      3 miesieczne ( rozmiary dla karlow), sweterek po zamoczeniu zaczal
      smierdziec jak nei wiem co... fajne sa pajacyki Petit Bateau, mam
      jeden dostaniety w prezencie, ale ludzie, kosztuja chyba z 50 euro,
      reka by mi uschla... i moze go zalozymy z 5 razy, bo gruby z polaru,
      do domu za cieply, na dwor sam za cienki, pod kombinezon za gruby.
      aha - wyzznaje ze kupuje o zgrozo NA WYPRZEDAZACH. czy to body jest
      za 10 euro, czy za 4, to w koncu ta sama szmatka, ktora za 2
      miesiace pojdzie do piwnicy...
      • bezak25 łoo matko... 14.01.09, 17:06
        daaaawno mnie tu nie było, a ciekawie się tu dzieje... To żem się pośmiała, wyjaśnienie przeczytała i zmykam, narka tongue_out
    • emigrantka34 Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 17:21
      Moze za ta kolezanka nie robi bledow ortograficznych i ma inne
      priorytety niz bieganie do solarium oraz na fitness.
      Moze ta kolezanka tez przezyla lekki szok, gdy zobaczyla w styczniu
      opalenizne z solarium big_grin
      Moze moze powinnas przestac wypisywac bzdury.
    • beatkalk Re: brzydko ubrany niemowlak 18.01.09, 23:06
      Wiesz Ja tez jestem elegancko kobieta i moja coreczka nosi firmowe ciuche i wiesz i wcale Ona nie jest z tego powodu szczesliwsza. Moja coreczka uwielbia chodzic bez ubranek i ze wszystkich drogich zabawek najbardziej lubi kuchenne gadzety. Tez mnie stac ale nie oceniam innych bo wazniejsze mam inne pjorytety, bo dzieci tak naprawde tego wszystkiego nie potrzebuja po za bliskoscia rodzicow. Wiesz ja nie chodze do solarjium nie dlatego ze nie stac ale mi szkoda kasy na to bo kazdy grosz wydaje na moja niunie bo ja bardzo kocham bardziej niz siebie. Jak chodze do sklepu kupic sobie cos to i tak wychodze z ciuszkiem dla Niuni. Zgadzam sie tez ze Zara to nie jest super firmowy materjaly godne H&M ja wole benetona ale i ciuszki z rynku od mamusi lub od mojej siostry co ma 12 lat i za oszczedzone pieniadze kupi cos w podrzednym sklepiku i te ciuszki maja dla mnie wieksza wartosc niz te firmowe ktore i tak koncza tak samo jak inne w koszu nie doprane od marchewki.Nie Bede ciebie oceniac za bledy bo sama je robie ale powinnas poukladac sobie piorytety w tej malutkiej zarozumialej glowce. Zastanawiam sie tylko skad Ty masz pieniadze bo z tego co piszesz za inteligetna nie jestes (moze pozory) widze tu dwie obcje jednej nie wspomne a druga to to ze pewnnie masz sposora.
    • papryczka.chili Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:10
      wiesz , może faktycznie jej nie stać,lub nie przywiązuje uwagi do stroju.Albo ma
      depresje poporodową - dotyczy jej wyglądu.
      Wazne zeby dziecko nie było brudne i głodne i opuszczone emocjonalnie

      co to znaczy wg Ciebie brzydko ubrane dziecko? dziury w ubraniu??może
      pozlepiany materiał z brudu?
    • alicja0000 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:36
      buahahahaa dobre ! z samego rana jak śmietana-poprawia humor...
    • agnieszkaela Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:38
      A ja Ci kupie slownik ortograficzny big_grinDD
      • gabi071984 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:41
        ciesze się że nie jesteś moją koleżanką
    • smerfetka8801 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 12:12
      albo troluje albo kolejna "inteligentna" mamusia która myśli ,że jej "curka" jak
      to pisze jest lalką do przebierania.
      idiotyzm i żenada.
      • beatkalk trolluje?? 20.01.09, 23:07
        Nastepna inteligentna o kim piszesz?
    • ada_beauty Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 14:28
      Szkoda, że takie matki jak Ty istnieją....Żal mi Ciebie i Twojej "curci" -
      zadziwiające że pisownię takiego wyrazu musiałaś sprawdzać w słownikusmile
      Popieram wszystkie mamy które skrytykowały taką ograniczoną mamuśkę!

      Na miejscu tej koleżanki powiedziałabym Ci żebyś zajęła się swoją edukacją bo
      przerażające jest to co jesteś w stanie przekazać swojemu dziecku i zapewne
      wychowasz ją na takiego pustaka jakim sama jesteś.
      Nie wszystkie mamy są zaniedbane ale chodzenie w dresie po domu przy małym
      dziecku to według mnie normalna sprawa. Ciekawe w co się ubierasz gdy bawisz się
      z małą na podłodze? A może się z nią nie bawisz bo tipsy mogłabyś przecież
      zniszczyć...smile
      • gabi071984 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 19:57
        ok. prowokacja ale po co przecież tak naprawdę nie wiemy czy ci głupio i teraz
        wymyśliłaś czy chciałaś sprawdzić coś. Moim zdaniem jesteś śmieszna i płytka
        moim zdaniem i masz za dużo czasu lepiej zajmij się dzieckiem
    • benignusia modnamama 19.01.09, 21:38
      gratuluje !!masz naprawde proste podejscie.jak sama piszałas bieda
      tam panowała-uwierz mi-pewnie ta kolezanka nie myslala o ciuchach -i
      kiedy niema sie kasy ciuchy nie są priorytetem.Twoje dziecko to
      KSIĘZNICZKA lepsza od tamtej dziewczynki bo ma ładniejsze
      ubrania....hmmm ciekwe podejscie naprawde....
      jesli tak ci przeszkadzał wygląd kolezanki mogłas jej dac na tego
      fryzjera,bo moze Ciebie na to stac a ją nie??
      moze nie kazdego stac na solarium??pomyslalas kiedys o tym??
      bo z Twojego postu wynika że jesteś albo prosta,albo o życiu nie
      wiesz nic.i Twój system wrtości opiera sie na paznokciach,włosach i
      ciuchach.super ze Twoje dziecko nosi markowe ciuchy,ale uwierz mi
      nie jest lepsze z tego względu od innych dzieci,których rodzice nie
      mają na takie luksusy(tak moja droga-czasem nowe ciuchy to luksus...)
      naprawde , myślałam że to żart na początku ....głupi żart.....ale
      jak widać materializm uderza niektórym i myślą ze stają sie lepsi od
      innych....
      • weronikab145 [...] 20.01.09, 22:18
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kamilaimikolaj Re: brzydko ubrany niemowlak 26.01.09, 20:37
      nienawidze takich ludzi jak ty
      • genesis81 Re: brzydko ubrany niemowlak 26.01.09, 21:42
        Doczytałam...
        Jeśli post jest jednak prawdziwy-Porażka
        Jeśli to prowokacja za namową kolegi- jeszcze większa Porażka....
        • meli-mama Re: brzydko ubrany niemowlak 30.01.09, 10:46
          Modnamamo zazdroszcze ci jedynie tego, ze masz czas, zeby chodzic na
          fitness i solarium. Chyba masz pomoc do opieki nad dzieckiem. Ja
          przez pierwsze trzy miesiace nie mialam chwili wolnej na to, zeby
          sie wyspac i zjesc porzadny posilek, nie mowiac juz o dlugiej
          kapieli a co dopiero o fryzjerze. Po cc bylam tak obolala i
          oszolomiona, ze przez dwa dni chyba nie umylam zebow (!!!), a mala
          byla przy cycu na okraglo - chyba przez dobry tydzien wogole nie
          chowalam cyca! Gdyby ktos wtedy odwiedzil mnie i powiedzial, ze
          fryzjer az sie prosi - chyba bym zabila. Na prawde minelo sporo
          czasu zanim sie ogarnelam i doszlam do siebie, a moja corka nie jest
          idealem jesli chodzi o czas spania, wiec przewaznie moge tylko wziac
          szybki prysznic. Nie mam czasu na malowanie paznokci, ukladanie
          wlosow i maseczki. Zamiast tego chodze na dlugie spacery na swiezym
          powietrzu - to lepsze dla cery niz solarium. Gotuje dla calej
          rodziny zdrowe posilki, a jak mam chwile to ucze sie do egzaminow,
          czytam ksiazki, czasem tez poradniki o tematyce dzieciecej - to
          lepsza inwestycja w siebie i moje dziecko. Powoli chudne, i wygladam
          bardzo naturalnie. Moja coreczka ma czesc nowych, slicznych,
          rozowych ubranek, ale tez sporo po SYNKU mojej siostry (przewaznie
          niebieskie) i nikt sie tym nie przejmuje - wole zaoszczedzic na
          fajne wakacje niz kupowac drogie rzeczy w tym okresie, kiedy tak
          szybko rosnie. Pozdrawiam wszystkie matki polki smile
          • meli-mama Re: brzydko ubrany niemowlak 30.01.09, 12:40
            p.s. zapomnialam napisac na poczatku, ze nie wierze, ze to
            prowokacja - moze to byl tylko pomysl na wybrniecie z sytuacji po
            takim linczu jaki tu zapodaly matki polki?? jesli to byla
            prowokacja, to chyba bardzo ci sie nudzilo i faktycznie masz dlugo
            spiace dziecko, albo nianie na poltora etatu. Jesli to natomiast nie
            byla prowokacja - wroc do posta wyzej. jeszcze raz pozdrawiam smile
    • delfina77 Re: brzydko ubrany niemowlak 30.01.09, 17:16
      Jezu, jaka ty pusta jestes dziewczyno. Moze do tych wszystkich silowni i
      fitnesow zainwestuj takze w slownik ortograficzny bo az sie o to prosi. Reszta
      bez komentarza...
    • madzia-linka Re: brzydko ubrany niemowlak 31.01.09, 20:57
      brak słów po prostu brakuje mi słów żeby odpisać na takiego posta a i CÓRKA
      piszemy przez Ó a nie U
      • magdziula_r Re: brzydko ubrany niemowlak 31.01.09, 21:56
        Nie wydaje mi się z tego co przeczytałam, żeby ktoś Ci zazdrościł. Ja z
        pewnością nie.
        Jest mi żal Twojej córki. Dla dziecka nie jest ważne co ma na sobie ("świetne
        ciuszki z zary",których również nie uważam za coś super, wręcz przeciwnie),
        ważne jest, żeby rodzice poświęcali mu czas, wspólnie się bawili, np. biegali po
        łące (brudząc się przy tym niezmiernie), lepili bałwana o 4 rano jak spadnie
        pierwszy śnieg.. To są moje wspomnienia z dzieciństwa, które owocują dziś. Mam
        synka i wiem, żę to co mu daję teraz zaowocuje w przyszłości. Chcę, żeby mój
        synek był równie szczęśliwy i pomimo, że stać mnie, żeby kupić mu droższe
        rzeczy, nie robię tego, bo są równie dobre i śliczne(a nawet często lepsze)
        tańsze rzeczy. Nie to się liczy i nie to jest ważne. Nie chodzę na fitness,
        solarium itd., bo szkoda mi czasu, który wolę poświęcić mojej rodzinie i
        zbudować z synem zamek z klocków.
        Mam nadzieję, że wychowam moje dziecko tak, że nie będzie się dla niego liczyło
        wyłącznie to, żeby mieć na sobie garnitur super firmy itd.
        <<ale nawet jakbym tej kasy nie miala to i tak bym inwestowala w siebie
        myślę, że inwestycja w siebie nie polega na tym, o czym piszesz i wierzyć mi się
        nie chce, że piszesz coś takiego

        >>bo wiadomo, zadbana i szczesliwa mama to zadowolone dziecko
        kto Ci takich bzdur naopowiadał ???

        <<tu na forum same matki polki sa co to o siebie nie dbaja tylko tylko tyja i
        ubieraja swoje dzieci w poplamione laszki
        cóż, nie jestem matką polką, nie tyję i wyglądam całkiem nieźle smile
        synka w poplamione "łaszki" nie ubieram, a jak się pobrudzi na podwórku, to
        cóż...bawimy się dalej

        • bezak25 dziewczyny... 01.02.09, 12:35
          śmieszne jesteście, po co dopisujecie się do wątku, którego nie przeczytałyście?? big_grinbig_grin Woda z mózgu... przynajmniej jest wesoło!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka