miska2009 Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 13:09 kobieto idz sie leczyc!!!!!!!!!!!!ale wiesz....moze nie ,bo w takich przypadkach jak twoj,to juz za puzno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 13:16 miska2009 napisała: > kobieto idz sie leczyc!!!!!!!!!!!!ale wiesz....moze nie ,bo w takich > przypadkach jak twoj,to juz za puzno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lepiej puzno niz fcale Odpowiedz Link Zgłoś
aleosochozi moofka, link o który prosiłaś 13.01.09, 13:18 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=86936960&a=86936960 Odpowiedz Link Zgłoś
batutka witamy trolla ;-) 13.01.09, 13:40 powiem tak - jesli jestes trollem, to dowcip i prowokacja nieudana a jesli nie - to nie wspolczuj dziecku kolezanki, tylko sobie, bo jesli Twoja corka wyrosnie na taka pusta dziewuche, jaka jestes ty, to biada jej... pewni jestes mloda dziewczynka, dla ktorej podstawowa wartosc, to wartosc materialna i mam nadzieje, ze ci sie priorytety w zyciu zmienia a tak na marginesie, niezle sie usmialam - jacy ludzie portafia byc bezdennie glupi )))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
batutka a, i jeszcze jedno... 13.01.09, 13:43 corka sie pisze przez o z kreska - zamiast patrzec na najnowsze zurnale, proponuje wziac do reki slownik ortograficzny Odpowiedz Link Zgłoś
blankairadek Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 13:42 Kobieto! Niektore "matki polki" maja inne wartości niż fitness czy solarium czy markowe ubrania dla dzieci. Będąc matką dwójki ślicznych dzieciaczków wiem , że nie ma co kupować super hiper markowych ubrań bo szybko z nich wyrastają i łatwo mogą je poplamić a wtedy szkoda, że tyle kasy tak szybko poszło do kosza. Pamiętaj , że nie szata zdobi człowieka. Sądząc jednak po twojej wypowiedzi ciebie zdobi tylko jednak szata a w głowce masz pstro. PS. robisz straszne byki ortograficzne Odpowiedz Link Zgłoś
batutka hehe 13.01.09, 14:01 dopiero teraz doczytalam, ze to prowokacja mysle, ze nie masz racji, co do tych jak to sama ocenilas: nudzacych sie bab na forach - faktycznie glupie posty maja spory odzew,ale nie ze wzgledutylko na to, ze sa glupie, ale po prostu bardziej wpadaja w oko i jak juz czlowiek zacznie czytac, to dopisuje cos od siebie, dyskutuje i postow robi sie coraz wiecej ale fakt - watek rozbudowany Odpowiedz Link Zgłoś
modnamama_3 Re: hehe 13.01.09, 14:16 to nie moje stwierdzenie o tych nudzacych sie babach Odpowiedz Link Zgłoś
ewela345 Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 14:21 łahahaha nieźle się uśmiałam tylko nie rozumiem po co to wszystko, chyba ktoś bardzo się nudzi... Odpowiedz Link Zgłoś
macrybki Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 14:26 A ja się nieźle ubawiłam, modnamama gratuluję poczucia humoru ( w końcu się dziś uśmiechnęłam ) Odpowiedz Link Zgłoś
naomi19 Re: brzydko ubrany niemowlak 13.01.09, 17:34 modnamamo- Ty chyba masz na imię Sylwusia i występowałaś u Ewy Drzyzgi www.dailymotion.pl/video/x5rai5_im-sylwusia-polish-paris-hilton-vol_fun Odpowiedz Link Zgłoś
pychu Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 14:48 Dziwne masz wartości modnamamo. Twoja córka zapewne będąc w wieku szkolnym będzie gardziła dziećmi skromniej ubranymi.... Smutne.... Tak na marginesie, moja córka też ma piękne sukienusie - nie koniecznie markowe, ale w domu ich nie zakładam bo: jest to niewygodne dla dziecka, a poza tym ubieram jej te ciuszki na wyjścia. W domku ma body i rajstopki lub dresik - nie jest markowy. Jeden dostałam w prezencie od sąsiadki markowy i chyba nie dlatego, że moje dziecko jest zaniedbane... Kurczę naprawdę myślałam, że czasy takiego rozumowania jak Twoje już minęły. Ja sama z chęcią buszuję po lumpach i kupuję używane, a nie czuję się gorsza..... pomyśl proszę Odpowiedz Link Zgłoś
ingebjorg Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 16:24 Post modnejmamy to prowokacja - nie ma co jej krytykować bo ona to wymyśliła, nie jest taka naprawdę. Swoją drogą nie potrzebne nam takie prowokacje. Odpowiedz Link Zgłoś
atucapijo Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 15:50 bylam dzis na usg bioderek, a tam wszystkie dzieci w markowych szmatach , mamusie wymalowane ( byla 8 rano), w koralach i kozakach jak kot w butach - dwie bylysmy matki polki w dzinsach a dzieci akurat tych wymalowanych jakies takie smetne, z kolkami, apatyczne - a moj zaczal gaworzyc ze wszystkimi. moze dlatego ze ja zamiast na solarke i fitness, to gadam z dzieckiem. i zamist go zapchac butle na 8 godzin zeby przespac noc, to jednak daje piers, mimo ze mam, zupelnie niemarkowe, plamy z mleka na przescieradlach z Ikei. a markowe ciuch, hmm - jestem rozczarowana. pisalam juz ze Benetton nei trzyma rozmiarow, i moje dziecko 2 mies niecale ,a nie wchodzi w 3 miesieczne ( rozmiary dla karlow), sweterek po zamoczeniu zaczal smierdziec jak nei wiem co... fajne sa pajacyki Petit Bateau, mam jeden dostaniety w prezencie, ale ludzie, kosztuja chyba z 50 euro, reka by mi uschla... i moze go zalozymy z 5 razy, bo gruby z polaru, do domu za cieply, na dwor sam za cienki, pod kombinezon za gruby. aha - wyzznaje ze kupuje o zgrozo NA WYPRZEDAZACH. czy to body jest za 10 euro, czy za 4, to w koncu ta sama szmatka, ktora za 2 miesiace pojdzie do piwnicy... Odpowiedz Link Zgłoś
bezak25 łoo matko... 14.01.09, 17:06 daaaawno mnie tu nie było, a ciekawie się tu dzieje... To żem się pośmiała, wyjaśnienie przeczytała i zmykam, narka Odpowiedz Link Zgłoś
emigrantka34 Re: brzydko ubrany niemowlak 14.01.09, 17:21 Moze za ta kolezanka nie robi bledow ortograficznych i ma inne priorytety niz bieganie do solarium oraz na fitness. Moze ta kolezanka tez przezyla lekki szok, gdy zobaczyla w styczniu opalenizne z solarium Moze moze powinnas przestac wypisywac bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
beatkalk Re: brzydko ubrany niemowlak 18.01.09, 23:06 Wiesz Ja tez jestem elegancko kobieta i moja coreczka nosi firmowe ciuche i wiesz i wcale Ona nie jest z tego powodu szczesliwsza. Moja coreczka uwielbia chodzic bez ubranek i ze wszystkich drogich zabawek najbardziej lubi kuchenne gadzety. Tez mnie stac ale nie oceniam innych bo wazniejsze mam inne pjorytety, bo dzieci tak naprawde tego wszystkiego nie potrzebuja po za bliskoscia rodzicow. Wiesz ja nie chodze do solarjium nie dlatego ze nie stac ale mi szkoda kasy na to bo kazdy grosz wydaje na moja niunie bo ja bardzo kocham bardziej niz siebie. Jak chodze do sklepu kupic sobie cos to i tak wychodze z ciuszkiem dla Niuni. Zgadzam sie tez ze Zara to nie jest super firmowy materjaly godne H&M ja wole benetona ale i ciuszki z rynku od mamusi lub od mojej siostry co ma 12 lat i za oszczedzone pieniadze kupi cos w podrzednym sklepiku i te ciuszki maja dla mnie wieksza wartosc niz te firmowe ktore i tak koncza tak samo jak inne w koszu nie doprane od marchewki.Nie Bede ciebie oceniac za bledy bo sama je robie ale powinnas poukladac sobie piorytety w tej malutkiej zarozumialej glowce. Zastanawiam sie tylko skad Ty masz pieniadze bo z tego co piszesz za inteligetna nie jestes (moze pozory) widze tu dwie obcje jednej nie wspomne a druga to to ze pewnnie masz sposora. Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka.chili Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:10 wiesz , może faktycznie jej nie stać,lub nie przywiązuje uwagi do stroju.Albo ma depresje poporodową - dotyczy jej wyglądu. Wazne zeby dziecko nie było brudne i głodne i opuszczone emocjonalnie co to znaczy wg Ciebie brzydko ubrane dziecko? dziury w ubraniu??może pozlepiany materiał z brudu? Odpowiedz Link Zgłoś
alicja0000 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:36 buahahahaa dobre ! z samego rana jak śmietana-poprawia humor... Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkaela Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:38 A ja Ci kupie slownik ortograficzny DD Odpowiedz Link Zgłoś
gabi071984 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 10:41 ciesze się że nie jesteś moją koleżanką Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka8801 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 12:12 albo troluje albo kolejna "inteligentna" mamusia która myśli ,że jej "curka" jak to pisze jest lalką do przebierania. idiotyzm i żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
ada_beauty Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 14:28 Szkoda, że takie matki jak Ty istnieją....Żal mi Ciebie i Twojej "curci" - zadziwiające że pisownię takiego wyrazu musiałaś sprawdzać w słowniku Popieram wszystkie mamy które skrytykowały taką ograniczoną mamuśkę! Na miejscu tej koleżanki powiedziałabym Ci żebyś zajęła się swoją edukacją bo przerażające jest to co jesteś w stanie przekazać swojemu dziecku i zapewne wychowasz ją na takiego pustaka jakim sama jesteś. Nie wszystkie mamy są zaniedbane ale chodzenie w dresie po domu przy małym dziecku to według mnie normalna sprawa. Ciekawe w co się ubierasz gdy bawisz się z małą na podłodze? A może się z nią nie bawisz bo tipsy mogłabyś przecież zniszczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
gabi071984 Re: brzydko ubrany niemowlak 19.01.09, 19:57 ok. prowokacja ale po co przecież tak naprawdę nie wiemy czy ci głupio i teraz wymyśliłaś czy chciałaś sprawdzić coś. Moim zdaniem jesteś śmieszna i płytka moim zdaniem i masz za dużo czasu lepiej zajmij się dzieckiem Odpowiedz Link Zgłoś
benignusia modnamama 19.01.09, 21:38 gratuluje !!masz naprawde proste podejscie.jak sama piszałas bieda tam panowała-uwierz mi-pewnie ta kolezanka nie myslala o ciuchach -i kiedy niema sie kasy ciuchy nie są priorytetem.Twoje dziecko to KSIĘZNICZKA lepsza od tamtej dziewczynki bo ma ładniejsze ubrania....hmmm ciekwe podejscie naprawde.... jesli tak ci przeszkadzał wygląd kolezanki mogłas jej dac na tego fryzjera,bo moze Ciebie na to stac a ją nie?? moze nie kazdego stac na solarium??pomyslalas kiedys o tym?? bo z Twojego postu wynika że jesteś albo prosta,albo o życiu nie wiesz nic.i Twój system wrtości opiera sie na paznokciach,włosach i ciuchach.super ze Twoje dziecko nosi markowe ciuchy,ale uwierz mi nie jest lepsze z tego względu od innych dzieci,których rodzice nie mają na takie luksusy(tak moja droga-czasem nowe ciuchy to luksus...) naprawde , myślałam że to żart na początku ....głupi żart.....ale jak widać materializm uderza niektórym i myślą ze stają sie lepsi od innych.... Odpowiedz Link Zgłoś
weronikab145 [...] 20.01.09, 22:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kamilaimikolaj Re: brzydko ubrany niemowlak 26.01.09, 20:37 nienawidze takich ludzi jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
genesis81 Re: brzydko ubrany niemowlak 26.01.09, 21:42 Doczytałam... Jeśli post jest jednak prawdziwy-Porażka Jeśli to prowokacja za namową kolegi- jeszcze większa Porażka.... Odpowiedz Link Zgłoś
meli-mama Re: brzydko ubrany niemowlak 30.01.09, 10:46 Modnamamo zazdroszcze ci jedynie tego, ze masz czas, zeby chodzic na fitness i solarium. Chyba masz pomoc do opieki nad dzieckiem. Ja przez pierwsze trzy miesiace nie mialam chwili wolnej na to, zeby sie wyspac i zjesc porzadny posilek, nie mowiac juz o dlugiej kapieli a co dopiero o fryzjerze. Po cc bylam tak obolala i oszolomiona, ze przez dwa dni chyba nie umylam zebow (!!!), a mala byla przy cycu na okraglo - chyba przez dobry tydzien wogole nie chowalam cyca! Gdyby ktos wtedy odwiedzil mnie i powiedzial, ze fryzjer az sie prosi - chyba bym zabila. Na prawde minelo sporo czasu zanim sie ogarnelam i doszlam do siebie, a moja corka nie jest idealem jesli chodzi o czas spania, wiec przewaznie moge tylko wziac szybki prysznic. Nie mam czasu na malowanie paznokci, ukladanie wlosow i maseczki. Zamiast tego chodze na dlugie spacery na swiezym powietrzu - to lepsze dla cery niz solarium. Gotuje dla calej rodziny zdrowe posilki, a jak mam chwile to ucze sie do egzaminow, czytam ksiazki, czasem tez poradniki o tematyce dzieciecej - to lepsza inwestycja w siebie i moje dziecko. Powoli chudne, i wygladam bardzo naturalnie. Moja coreczka ma czesc nowych, slicznych, rozowych ubranek, ale tez sporo po SYNKU mojej siostry (przewaznie niebieskie) i nikt sie tym nie przejmuje - wole zaoszczedzic na fajne wakacje niz kupowac drogie rzeczy w tym okresie, kiedy tak szybko rosnie. Pozdrawiam wszystkie matki polki Odpowiedz Link Zgłoś
meli-mama Re: brzydko ubrany niemowlak 30.01.09, 12:40 p.s. zapomnialam napisac na poczatku, ze nie wierze, ze to prowokacja - moze to byl tylko pomysl na wybrniecie z sytuacji po takim linczu jaki tu zapodaly matki polki?? jesli to byla prowokacja, to chyba bardzo ci sie nudzilo i faktycznie masz dlugo spiace dziecko, albo nianie na poltora etatu. Jesli to natomiast nie byla prowokacja - wroc do posta wyzej. jeszcze raz pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
delfina77 Re: brzydko ubrany niemowlak 30.01.09, 17:16 Jezu, jaka ty pusta jestes dziewczyno. Moze do tych wszystkich silowni i fitnesow zainwestuj takze w slownik ortograficzny bo az sie o to prosi. Reszta bez komentarza... Odpowiedz Link Zgłoś
madzia-linka Re: brzydko ubrany niemowlak 31.01.09, 20:57 brak słów po prostu brakuje mi słów żeby odpisać na takiego posta a i CÓRKA piszemy przez Ó a nie U Odpowiedz Link Zgłoś
magdziula_r Re: brzydko ubrany niemowlak 31.01.09, 21:56 Nie wydaje mi się z tego co przeczytałam, żeby ktoś Ci zazdrościł. Ja z pewnością nie. Jest mi żal Twojej córki. Dla dziecka nie jest ważne co ma na sobie ("świetne ciuszki z zary",których również nie uważam za coś super, wręcz przeciwnie), ważne jest, żeby rodzice poświęcali mu czas, wspólnie się bawili, np. biegali po łące (brudząc się przy tym niezmiernie), lepili bałwana o 4 rano jak spadnie pierwszy śnieg.. To są moje wspomnienia z dzieciństwa, które owocują dziś. Mam synka i wiem, żę to co mu daję teraz zaowocuje w przyszłości. Chcę, żeby mój synek był równie szczęśliwy i pomimo, że stać mnie, żeby kupić mu droższe rzeczy, nie robię tego, bo są równie dobre i śliczne(a nawet często lepsze) tańsze rzeczy. Nie to się liczy i nie to jest ważne. Nie chodzę na fitness, solarium itd., bo szkoda mi czasu, który wolę poświęcić mojej rodzinie i zbudować z synem zamek z klocków. Mam nadzieję, że wychowam moje dziecko tak, że nie będzie się dla niego liczyło wyłącznie to, żeby mieć na sobie garnitur super firmy itd. <<ale nawet jakbym tej kasy nie miala to i tak bym inwestowala w siebie myślę, że inwestycja w siebie nie polega na tym, o czym piszesz i wierzyć mi się nie chce, że piszesz coś takiego >>bo wiadomo, zadbana i szczesliwa mama to zadowolone dziecko kto Ci takich bzdur naopowiadał ??? <<tu na forum same matki polki sa co to o siebie nie dbaja tylko tylko tyja i ubieraja swoje dzieci w poplamione laszki cóż, nie jestem matką polką, nie tyję i wyglądam całkiem nieźle synka w poplamione "łaszki" nie ubieram, a jak się pobrudzi na podwórku, to cóż...bawimy się dalej Odpowiedz Link Zgłoś
bezak25 dziewczyny... 01.02.09, 12:35 śmieszne jesteście, po co dopisujecie się do wątku, którego nie przeczytałyście?? Woda z mózgu... przynajmniej jest wesoło! Odpowiedz Link Zgłoś