Dodaj do ulubionych

dziwne objawy, co to moze byc?

20.02.09, 20:28
Witam,
od dwoch dni moj 5miesieczny synek ma ok 38 stopni goraczki i na
jego skorze w roznych miejscach pojawiaja sie czerwone plamki z
takim jakby uwypukleniem. Trudno mi to opisac ale moze cos podobnego
do poparzenia pokrzywa. Plamki utrzymuja sie ok 10 minut i znikaja.
Nie mam pojecia co to moze byc. Czy ktos moze spotkal sie z czyms
takim?
Obserwuj wątek
    • ewik369 Re: dziwne objawy, co to moze byc? 20.02.09, 21:57
      Radziłabym Ci żebyś zamiast siedzenia na forum pobiegła z dzieckiem
      do lekarza!!!!!!!!!Dziwi mnie że dziecko ma takie dziwne objawy od 2
      dni,a Ty sie zastanawiasz,zamiast działać!!
      • aouicha Do ewik369 21.02.09, 08:04
        No coz, rzadko tu pisze wiec nie wiedzialam, ze zamiast pomocy
        uzyskuje sie tutaj nagane. Dla mnie jakoby oczywiste jest, ze pisze
        sie tutaj dodatkowo a nie w zastepstwie wizytu u lekarza. U lekarzy
        oczywiscie bylam i to dwoch przez te dwa dni. Problem w tym, ze
        mieszkam w angli i niestety dla mnie opieka zdrowotna tutaj
        pozostawia duzo do zyczenia. Jeden lekarz spokojnie stwierdzil, ze
        moze zbyt cieplo w domu, a drugi w zasadzie nie stwierdzil nic,
        oczywiscie przepisal paracetamol i tyle. Dlatego jesli ktos jednak
        spotkal sie gdzies z takimi objawami to prosze o informacje.
        • bezak25 Re: Do ewik369 21.02.09, 13:56
          być może to trzydniówka, najlepiej będzie jak skonsultujesz to z pediatrą,
          choćby telefonicznie. Nikt tu Ci nie wywróży co to może być.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka