aouicha
20.02.09, 20:28
Witam,
od dwoch dni moj 5miesieczny synek ma ok 38 stopni goraczki i na
jego skorze w roznych miejscach pojawiaja sie czerwone plamki z
takim jakby uwypukleniem. Trudno mi to opisac ale moze cos podobnego
do poparzenia pokrzywa. Plamki utrzymuja sie ok 10 minut i znikaja.
Nie mam pojecia co to moze byc. Czy ktos moze spotkal sie z czyms
takim?