ewuncia.a
15.03.09, 17:04
Chodzi mi o mamy maluchów, które lada chwila skończą rok, a jeszcze nie stają, nie chodzą, czy nawet nie raczkują! Dość często pojawiają się na forum posty dotyczące tego problemu. Ale jak widać nie jesteśmy odosobnione, jest nas tu sporo. Skoro tak to może fakt, iż nasz maluchy jeszcze nie raczkują, nie stają i nie chodzą nie jest żadną nieprawidłowością!!!! Może nasze dzieciaki tak po prostu mają, że nie stawiają w pierwszym rzędzie na rozwój ruchowy tylko intelektualny. Wydaje mi się, że źródłem naszego zmartwienia nie są raczej maluchy, ale presja otoczenia i - jak ktoś kiedyś napisał - moda na rehabilitację!!!