Dodaj do ulubionych

witam wszystkich

30.03.05, 19:56
witam wszystkich rówieśników. Jestem z zagłębia, pracuję jako geodeta, robię
podyplomowo geografię z blokiem pedagogicznym. pozdrawiam wink
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka