klauz2 30.03.05, 19:56 witam wszystkich rówieśników. Jestem z zagłębia, pracuję jako geodeta, robię podyplomowo geografię z blokiem pedagogicznym. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj