Dodaj do ulubionych

apteczka malucha

19.10.05, 12:04
no właśnie...
tak na prawdę to nie wiem, co powinno być w niej oprócz ziółek na brzuszysko
i panadolu przeciw gorączce
co tam macie i na jaką okazję?
Obserwuj wątek
    • aniapatryk Re: apteczka malucha 19.10.05, 18:17
      no tak u nas ze mały ma katar to podstawa sol fizjologiczna w sprayu, aspirator
      Frida odciagajacy super kipke, czopki homeopatyczne przeciwgoraczkowe i bolowe
      Viburcol,wit C, wapno w syropie tez na katar
    • roska11 Re: apteczka malucha 20.10.05, 11:45
      a w mojej apteczce znajduja sie:kropelki sab simplex na kolki(choc jeszcze na
      szczescie Oliwia ich nie miala),Viburcol czopki na uspokojenie,czopki
      glicerolowe-na zrobienie kupki,sol fizjologiczna-do noska i nie tylko,wind
      salbe n - masc na bol brzuszka kminkowa.
      • maggie2229 Re: apteczka malucha 20.10.05, 14:27
        u mnie na razie tylko sól fizjologiczna i FRIDA do noska - rewelacja-juz mialam
        okazje raz oczyszczac mocno zapchany nosek, oraz PLANTEX na kolki-ale mam
        nadzieje,ze nie bedzie potrzebny
        wit.C i D3 w kropelkach...no i nadal spirytus - ten pepek nie chce mojej niuni
        odpasc...
        no i zakraplacz i termometr elektroniczny (z opcja mierzenia w pupce,pod
        paszka,pod jezykiem)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka