kasikk 19.10.05, 12:04 no właśnie... tak na prawdę to nie wiem, co powinno być w niej oprócz ziółek na brzuszysko i panadolu przeciw gorączce co tam macie i na jaką okazję? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniapatryk Re: apteczka malucha 19.10.05, 18:17 no tak u nas ze mały ma katar to podstawa sol fizjologiczna w sprayu, aspirator Frida odciagajacy super kipke, czopki homeopatyczne przeciwgoraczkowe i bolowe Viburcol,wit C, wapno w syropie tez na katar Odpowiedz Link Zgłoś
roska11 Re: apteczka malucha 20.10.05, 11:45 a w mojej apteczce znajduja sie:kropelki sab simplex na kolki(choc jeszcze na szczescie Oliwia ich nie miala),Viburcol czopki na uspokojenie,czopki glicerolowe-na zrobienie kupki,sol fizjologiczna-do noska i nie tylko,wind salbe n - masc na bol brzuszka kminkowa. Odpowiedz Link Zgłoś
maggie2229 Re: apteczka malucha 20.10.05, 14:27 u mnie na razie tylko sól fizjologiczna i FRIDA do noska - rewelacja-juz mialam okazje raz oczyszczac mocno zapchany nosek, oraz PLANTEX na kolki-ale mam nadzieje,ze nie bedzie potrzebny wit.C i D3 w kropelkach...no i nadal spirytus - ten pepek nie chce mojej niuni odpasc... no i zakraplacz i termometr elektroniczny (z opcja mierzenia w pupce,pod paszka,pod jezykiem) Odpowiedz Link Zgłoś