aneta.d-g 05.12.05, 09:13 Moje Drogie, Także my zrobiliśmy stronkę internetową dla naszego kochanego Szkraba. Zapraszam serdecznie do obejrzenia Aneta z Natalką (3 m-ce) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aneta.d-g Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 09:15 Oto adres do stronki: www.astercity.net/~rgorski Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 10:17 ale ma sliczny usmiech! tak sie podnosza do gory kaciki ust no i to pierwsze zdjecie na Twoich piersiach tuz po narodzinach jest wspaniale Odpowiedz Link Zgłoś
aneta.d-g Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 12:24 Dziękuję, Dziewczyny. Mała jest naprawdę słodka. Gaworzy coś w głos sama do siebie albo do zabawek znajdujących się nad nią. Czasami trudno ją uciszyć A głosik do ma! Jest bardzo radosnym dzieckiem, ale, niestety, podobnym do tatusia Trzymajcie się cieplutko, Aneta Odpowiedz Link Zgłoś
aniapatryk Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 06.12.05, 10:29 Ale macie radosną córcię, przesłodziutka jest Odpowiedz Link Zgłoś
anetary Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 10:29 Suuper!!! Najbardziej mi się podoba jak leży taka zdegustowana na twoim ramieniu w zdjęciach z 1 miesiąca gratulacje ślicznotki !! Odpowiedz Link Zgłoś
asmi7 Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 11:59 Urocza dziewczynka! Chyba jest bardzo pogodnym dzieckiem, prawda? Takie słodkie uśmiechy... Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 15:52 aneta ale numer zajrzalam na twoja stronke i ku swojemu zdziwieniu okazalo sie ze sie poznalysmy w szpitalu na zelaznej Spotykalysmy sie jak moja mala lezala na lampach na zoltaczke a Twoja natalka tez tam lezala obok mojej cory i widywalysmy sie tam na karmieniach naszych coreczek, nawet pare razy rozmawialysmy ze soba Pozdrawiamy serdeecznie- jak chcesz to odwiedz nasza stronke: www.kaliaa.bobasy.pl i zobacz czy nas sobie przypominasz Odpowiedz Link Zgłoś
aneta.d-g DO: kaliaa 05.12.05, 17:15 Hej, No pewnie, że pamiętam. Miałaś nieciekawą sytuację w pokoju... Mam nadzieję, że już dawno o tym zapomniałaś (i o żółtaczce Małej) i cieszysz się całym sercem swoim Maluszkiem. Masz śliczną córcię! Pozdrawiam Cię serdecznie, Aneta Odpowiedz Link Zgłoś