Dodaj do ulubionych

To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki

05.12.05, 09:13
Moje Drogie,

Także my zrobiliśmy stronkę internetową dla naszego kochanego Szkraba.
Zapraszam serdecznie do obejrzenia smile

Aneta z Natalką (3 m-ce)
Obserwuj wątek
    • aneta.d-g Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 09:15
      Oto adres do stronki: www.astercity.net/~rgorski smile
      • ninjo Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 10:17
        ale ma sliczny usmiech! tak sie podnosza do gory kaciki ust
        no i to pierwsze zdjecie na Twoich piersiach tuz po narodzinach jest wspaniale
      • aneta.d-g Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 12:24
        Dziękuję, Dziewczyny.
        Mała jest naprawdę słodka. Gaworzy coś w głos sama do siebie albo do zabawek
        znajdujących się nad nią. Czasami trudno ją uciszyć smile A głosik do ma! smile
        Jest bardzo radosnym dzieckiem, ale, niestety, podobnym do tatusia big_grin

        Trzymajcie się cieplutko,

        Aneta
      • aniapatryk Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 06.12.05, 10:29
        Ale macie radosną córcię, przesłodziutka jest smile
    • anetary Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 10:29
      Suuper!!! Najbardziej mi się podoba jak leży taka zdegustowana na twoim
      ramieniu w zdjęciach z 1 miesiąca gratulacje ślicznotki !!
      • asmi7 Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 11:59
        Urocza dziewczynka!
        Chyba jest bardzo pogodnym dzieckiem, prawda?
        Takie słodkie uśmiechy...
        • kaliaa Re: To i ja się pochwalę - zdjęcia Natalki 05.12.05, 15:52
          aneta ale numer smile
          zajrzalam na twoja stronke i ku swojemu zdziwieniu okazalo sie ze sie
          poznalysmy w szpitalu na zelaznej smile
          Spotykalysmy sie jak moja mala lezala na lampach na zoltaczke a Twoja natalka
          tez tam lezala obok mojej cory i widywalysmy sie tam na karmieniach naszych
          coreczek, nawet pare razy rozmawialysmy ze soba smile
          Pozdrawiamy serdeecznie- jak chcesz to odwiedz nasza stronke:
          www.kaliaa.bobasy.pl
          i zobacz czy nas sobie przypominasz smile
          • aneta.d-g DO: kaliaa 05.12.05, 17:15
            Hej,

            No pewnie, że pamiętam. Miałaś nieciekawą sytuację w pokoju... smile Mam
            nadzieję, że już dawno o tym zapomniałaś (i o żółtaczce Małej) i cieszysz się
            całym sercem swoim Maluszkiem. Masz śliczną córcię!

            Pozdrawiam Cię serdecznie,

            Aneta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka