sylwia.n 07.01.06, 15:15 A pamiętacie taki program młodzieżowy "Luz" (Ludzie Uwaga Zaczynamy)? Puszczali tam muzyke rockową i wogóle fajny był. W tv leciał chyba w poniedziałki.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
markoc4 Re: "LUZ" 08.01.06, 22:27 Pamiętam, w każdy poniedziałek po powrocie ze szkołyPierwszy program podejmujący "nasze" problemy w ówczesnym okresie,...no i ta muzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
mila1974 Re: "LUZ" 18.01.06, 22:26 też pamiętam, nawet pedagog szkolna namawiała do oglądania. Odpowiedz Link Zgłoś
camel_3d :) 04.05.06, 15:23 pamietam, bo wygralem wtedy konkurs na haslo dla tego programu buzie na luzie.. Odpowiedz Link Zgłoś
becky74 Re: :) 16.05.06, 14:26 pamietam a jakze! tam byla taka prowadzaca chyba Mantlewicz sie nazywala ....taka troche dzidzia piernik )) hahha Odpowiedz Link Zgłoś
maxiu_m Re: "LUZ" 08.06.06, 13:14 pamietam, pamietam, w poniedziałki!!! Ale strasznie nie lubiłem tej prowadzącej z dużymi okularami, tej Mantlewicz czy jakoś tak...... Odpowiedz Link Zgłoś