07.01.06, 15:15
A pamiętacie taki program młodzieżowy "Luz" (Ludzie Uwaga Zaczynamy)?
Puszczali tam muzyke rockową i wogóle fajny był.
W tv leciał chyba w poniedziałki....
Obserwuj wątek
    • markoc4 Re: "LUZ" 08.01.06, 22:27
      Pamiętam, w każdy poniedziałek po powrocie ze szkołysmilePierwszy program
      podejmujący "nasze" problemy w ówczesnym okresie,...no i ta muzyka.
    • mila1974 Re: "LUZ" 18.01.06, 22:26
      też pamiętam, nawet pedagog szkolna namawiała do oglądania.
    • portalegre Re: "LUZ" 21.01.06, 15:14
      pamiętam jak przez mgłę
    • camel_3d :) 04.05.06, 15:23
      pamietam, bo wygralem wtedy konkurs na haslo dla tego programusmile buzie na
      luzie..
      • becky74 Re: :) 16.05.06, 14:26
        pamietam a jakze!smile tam byla taka prowadzaca chyba Mantlewicz sie nazywala
        ....taka troche dzidzia piernik smile)) hahha
    • maxiu_m Re: "LUZ" 08.06.06, 13:14
      pamietam, pamietam, w poniedziałki!!!
      Ale strasznie nie lubiłem tej prowadzącej z dużymi okularami, tej Mantlewicz
      czy jakoś tak......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka