14.02.06, 14:54
Witajcie wszystkie Majóweczki,
jakoś nie miałam śmiałości odezwać się wcześniej, a podglądam Was od czasu,
do czasu prawie od poczatku ciąży i wiele razy skorzystałam z rad
udzielanych na tym forum smile, pozwólcie że się przedstawię: mam na imię Ela i
jestem w 28 tc.i mam 28 lat smilePierwszą ciążę poroniłam w pierwszych
tygodniach.Bardzo długo czekałam na mój obecny stan i nie moge sie juz
doczekac kiedy przytule mojego synka. Mieszkam w Warszawie (mokotów)i planuje
rodzic na Madalinskiego.lekarza prowadzacego mam w enel-medzie.To tyle na
poczatek
jeszcze raz witam was wszystkie smile
Obserwuj wątek
    • pinik Re: witam 14.02.06, 15:06
      Hej,

      witamy! fajnie, ze sie ujawnilas!!!

      Pewnie jest tu jeszcze kilka takich mam "podczytujacych". Ujawnijcie sie! Im
      nas wiecej, tym fajniejsze to forum! Kazda ma zawsze cos ciekawego do napisania!

      Czekamy na dalsze forumowiczki smile
      • aniak-i Re: witam 14.02.06, 15:08
        bondziorno, prosto z Krakowasmile czuj sie u nas jak najlepiejsmile
        • kapuhy_a Re: witam 14.02.06, 16:51
          i niskie (w miarę możliwości brzuchowych)z Pabianic...miasta obok Łodzi smile
    • floraservice Re: witam 14.02.06, 16:59
      Ja Ciebie też witam, życząc bys czuła się wśród nas jak najlepiej. Gadamy o
      wszystkim, lub prawie wszystkim, wiec i Ciebie zachęcam do rozmaitych
      wypowiedzi...
      Pozdrawiam, Basia
    • magdacz1 Re: witam 14.02.06, 19:32
      Witam z Gdańska
      Magda
      • editt7 Re: witam 14.02.06, 22:05
        witam ze zdunskiej woli - chyba jako jedyna z tych okolic....forum jest na
        prawde super!!!Edyta
        • larakrofft Re: witam 14.02.06, 22:33
          ja też witam i fajnie ze nas powolutku
          przybywa smile
          editt7 mieszkasz centralnie w zdunskiej?
          ja mam znajomych w okolicach Izabelowa smile
          • ela.f Re: witam 14.02.06, 22:50
            dziekuje za mile przyjecie
          • editt7 Re: witam 15.02.06, 09:50
            czesc lara.....mieszkam centralnie w zdunskiej....do izabelowa bliziutko ale
            chyba nie znam nikogo z tamtych okolic....pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka