Witajcie wszystkie Majóweczki,
jakoś nie miałam śmiałości odezwać się wcześniej, a podglądam Was od czasu,
do czasu prawie od poczatku ciąży i wiele razy skorzystałam z rad
udzielanych na tym forum

, pozwólcie że się przedstawię: mam na imię Ela i
jestem w 28 tc.i mam 28 lat

Pierwszą ciążę poroniłam w pierwszych
tygodniach.Bardzo długo czekałam na mój obecny stan i nie moge sie juz
doczekac kiedy przytule mojego synka. Mieszkam w Warszawie (mokotów)i planuje
rodzic na Madalinskiego.lekarza prowadzacego mam w enel-medzie.To tyle na
poczatek
jeszcze raz witam was wszystkie