pati775
02.04.06, 21:59
tak dawac swoim maluchom a to pomarancze a to kiwi a to czekolade, biszkopta,
suchara ... wiem ze tylko do polizania ale jednak ...
ja jakas przewrazliwiona wielce nie jestem ale jak pisza ze czekolade od roku
to jakos mi do glowy nie przyjdzie dac malemu nawet powachac (nawet jesli sie
na nia niby slini) bo niby kogo tym uszczesliwiam ? chyba tylko siebie bo na
pewno nie nieswiadomego jeszcze malucha
nie chce wywolac burzy ale czemu sie tak strasznie z tymi nowosciami
spieszycie ? i tak jest przeciez ok bo juz mozemy duzo nowosci maluchom
podawac wiec po co wychodzic poza to co jest teraz dla nich w tym wieku
wskazane?
to ze dziecko nie ma alergii nie jest dla mnie zadnym argumentem bo wlasnie
za wczsne podawanie rzeczy moze w koncu do alergii doprowadzic tylko ze z
nieco opoznionym zaplonem
pozdrawiam serdecznie
p.