dawida25 04.04.06, 15:27 dopiero teraz mi się pojawiły rozstępy, na szczęście nie na brzuchu tylko po bokach. Nie jest ich wiele, ale są bardzo widoczne. Pomagają kremy na rozstępy, jeśli tak to jakie polecacie bo do tej pory żadnych nie używałam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agat78 Re: rozstępy 04.04.06, 15:57 Ja używam od 4 miesiąca kremu Gerbera. W Tesco kosztuje niecałe 24 zł. Od 6 mc używam go 2 razy dziennie. Jak narazie ani jednego rozstępu, a skóra jest gładka i miła w dotyku. Kończe własnie 3 tubkę. Odpowiedz Link Zgłoś
dawida25 Re: rozstępy 04.04.06, 16:24 kurcze to nie wiem czy jest sens teraz go używać jak się pojawiły? Odpowiedz Link Zgłoś
zukov Re: rozstępy 04.04.06, 17:13 Z firmy Mustela, są dwa typy kremów na rozstępy.Jeden zapobiegawczy, a drugi na juz istniejące. Miałam oba jestem bardzo zadowolona.Polecam. Nie są najtańsze, ale ponoć w aptekach internetowych można kupic troszke taniej. Odpowiedz Link Zgłoś
agness25 Re: rozstępy 04.04.06, 18:07 dla mnie b.dobry jest Fissan, ok,20 zł, w aptekach. Odpowiedz Link Zgłoś
dido_dido Re: rozstępy 04.04.06, 18:35 Witaj, Ostatnio natknęłam się na reklamy kremu redukującego istniejące rozstępy firmy Eris: www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=44 Cena 39 złotych, można zmówić przez internet. Niestety nie wiem czy jest skuteczny i pewnie trudno o jakąś opinię bo to chyba nowość. Iwona Odpowiedz Link Zgłoś
madziu1 Re: rozstępy 04.04.06, 22:10 NIESTETY ROZSTęPY JUż NIE ZNIKNą. STANą SIę TYLKO BEZBARWNE,BO TERAZ Są ZAPEWNE CZERWONE... KREM FISSAN JEST FAKTYCZNIE BARDZO SKUTECZNY ,POMOżE CI ZREDUKOWAć KOLOR ISTNIEJąCYCH JUZ ROZSTęPóW I ZAPOBIEGNIE POWSTAWANIU NOWYM. TYLKO PAMIETAJ O SMAROWANIU , NAJLEPIEJ 2 RAZY DZIENNIE, PONIEWAż TE BLIZNY BęDą CI TOWARZYSZYłY CAłE żYCIE.... WIEM COś O TYM... POZDRAWIAM MAGDA I BRZUSZKOWY FRANUś Odpowiedz Link Zgłoś
pszczolka2 Re: rozstępy 04.04.06, 22:16 Zaczęłam używać 1-go dnia 7-mc firmy Ziaja "ZiAJkA" krem przeciw rozstępom mamma mia. Cena 12zł. Jak narazie ani jednego nie widać. Do 7 mc smarowałam się balsamem ujędrniającym i robie to nadal tylko, że rano a wieczorkiem używam tamtego. Pozdrawiam,Ola Odpowiedz Link Zgłoś
lila_m Re: rozstępy 05.04.06, 07:51 O moich paskudnych bordowych, niespodziewanych rozstępach pisałam parę dni temu. Wczoraj kupiłam właśnie krem o którym tu wspominacie - I.Eris. Są dwa rodzaje -większa tubka na zapobieganie rostępom, mniejsza o połowę na już istniejące. Kupiłam w aptece, cena - 25zł. Będę używać codziennie, mam nadzieję doczekać się dobrych rezultatów. Myślę, że wynika to z rozmiarów brzucha, mój naprawdę jest duży Na szczęście nawet jeśli zostaną jakieś ślady to niezamierzam rozpaczać, mój mąż się nierozwiedzie ze mną z tego powodu a ja nie planuję kariery modelki pozdrawiam, Lila Odpowiedz Link Zgłoś
rozgwiazdka13 Re: rozstępy 05.04.06, 14:26 Jeśli chodzi o fisan to ja niepolecam, stosowałam go właściwie odkąd dowiedziałam sie że jestem w ciązy i na początku 4 miesiąca już pojawiły mi się na piersiach... potem przerzuciła sie na mustelle taką specjalną do piersi i nie mam ani jednego nowego, a te stare zrobiły się mniej widoczne burzszek uda i pupę smaruje oliwką Niwea i jak narazie na brzuchu nic niewyskoczyło, tylko na pupie nietety pojawiły sie te wstretne szlaczki no ale coż może taka moja uroda, a może jest to wynikiem tego ze duzo przytyłam Odpowiedz Link Zgłoś