06.01.19, 13:35
Dziewczyny, co można zrobić z rozstepami na plecach (!) u 15latka. Dopiero dziś wpadlam na to ze te pręgi na plecach to mogą być rozstepy. Ma takich paseczkow z 4-5 , blado różowe, centralnie na plecach. W ogóle robić cos z tym czy z czasem zniknie samo?
Pytam bo ja kompletnie nie mam doświadczenia w temacie. Nawet pi ciąży nie mam ani jednej takiej pamiątki.
Obserwuj wątek
    • grrru Re: Rozstępy 06.01.19, 14:40
      Nie znikną, zrobią się białe. Mam z kresu dojrzewania dość szeroki pas rozstępów na dole pleców. Normalnie z nimi żyję, w niczym mi nie przeszkadzają.
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Rozstępy 06.01.19, 16:50
      Nic? Mój mąż ma całe plecy w rostępach. Ja pomimo że też rosłam jak szalona rozstępy mam tylko na kolanach z boku i nie sa jakieś bardzo widoczne i mam na brzuchu takie dziwne paski od zawsze, choć nie wyglądają jak typowe rozstępy, no i na dupsku mi sie zrobiły, jak gwałtownie przytyłam po latach bycia anorektycznie chudą. Trzeba pokochać tongue_out
    • ida_listopadowa Re: Rozstępy 06.01.19, 21:35
      Prawie wszyscy to maja. Faceci czesto na ramionach, w dole plecow, na pupie. Kobiety dodatkowo na piersiach, biodrach, udach. Takie uroki zmiany figury w wieku dojrzewania.
      Zadne kremy, mazidla i co tam jeszcze na to nie dziala, nie marnuj wiec pieniedzy. Niedlugo z sinych zrobia sie biale i beda prawie niezauwazalne.
      Gdyby natomiast pojawilo sie ich bardzo duzo, warto chlopaka przebadac na chorobę cushinga. Poniewaz do endokrynologa czeka sie teraz chyba rok, warto sie juz tematem na wszelki wypadek zainteresowac

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka