Dodaj do ulubionych

Do Aneczkasw

18.04.06, 13:05
Sorry, ale tak trochę z innej beczki.
Jak Twój mąż walczy z ospą??
Mój właśnie dopiero co zachorował. Zaraził się od synka, i dokładnie dwa
tygodnie później on zachorował. Wysypało go w sobotę, teraz wygląda fatalnie,
najgorzej na twarzy, ma pełno krostek itp. Nie mówiąc już o gorączce i innych
dolegliwościach. Biedny.
Ja całe szczęście miałam już ospę i raczej nie powienno się nic wydarzyc.
Magda
Obserwuj wątek
    • aneczkasw Re: Do Aneczkasw 19.04.06, 08:49
      Witaj Madziu,
      Mój mąż ciężko też przeżył ospę. W 2 dni wysypało go tak bardzo, ze wyglądał
      jak kosmita. Bardzo pomogły jemu leki. Bierze HEVIRAN i dostał do smarowania
      maść VRATIZOLIN oraz 3 razy dziennie po 2 tabletki rutinoscorbinu. Ta maść
      zdziałała cuda. Po 3-4 dniach popękały jemu już bąbelki, a praktycznie 7 dni od
      wysypania odpadły już jemu stupki ( ok 80% ).
      Ja też przechodziłam ospę, ale lekarz powiedział, żeby się obserwować, bo ten
      sam wirus co wywołuje ospę może wywołać półpasiec.
      Pozdrawiam ciepło
      Ania
      • magdacz1 Re: Do Aneczkasw 19.04.06, 09:08
        Dziękuję za odpowiedź.
        Mój biedak wygląda naprawdę nie ciekawie. Powolutku to wszystko sie goi.
        Wiem o półpaścu, ale chyba bym już zachorowała, jak Mati był chory.
        Pozdrawiam
        Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka