Dziewczyny, czy Wy też przechowujecie różne pamiątki swoich Maluchów? Ja mam
wszystkie smoczki, kartki z życzeniami, zdjęcie z Wyborczej, pierwszy ścięty
kosmyk włosów i nawet pępowinkę w małym pudełeczku. Jest tego trochę.
Oczywiście mamy też paseczki z nazwiskiem ze szpitala, ale to chyba każdy
rodzic ma. Ja mam jeszcze swoje