Dodaj do ulubionych

promocje- co? gdzie? kiedy?

    • novinka_78 AUCHAN body 3 sztuki 27.12.06, 13:20
      3 sztuki body, rozpinane kopertkowo, z długim rękawem, trzy zestawy
      kolorystyczne, bardzo dużo rozmiarów, bawełna ale nie taka bardzo gruba, w
      Auchan, cena 14,99 zł.

      Takie:
      voila.pl/qmo5h/
      Pozdrowionka.
    • novinka_78 BODZIAKI, PAJACE 02.01.07, 09:50
      body krótki rękawek, gruba, fajna bawełna, kolorki: białe, różowe, niebieskie,
      różne rozmiary >> TESCO >> 1 szt >> 2 zł

      body krótki rękaw, gruba, fajna bawełna, białe, różne rozmiary >> TESCO >> 2
      szt >> 3 zł

      body krótki rękaw, rożna grubość bawełny, kolorowe, gładkie i we wzorki, różne
      rozmiary >> AUCHAN >> 1 szt >> 2,99 zł

      pajace, różne rodzaje, różne wzory, różne kolory i różna grubość bawełny >>
      GEANT >> 1 szt >> 15 zł
      • novinka_78 Re: BODZIAKI, PAJACE 02.01.07, 10:01
        Zapomniałam jeszcze o:

        body długi rękaw, różne zworki i rozmiary >> Disney >> Tesco >> 1 szt >> 10 zł
        >> przecena z 14,99 zł
    • novinka_78 PAMPERS NEW BABY "1" i "2" >> ROSSMANN 02.01.07, 09:56
      pampers new baby "1" (2-5 kg) >> 44 szt >> 20,99 zł >> cena poza promocją 22,99


      pampers new baby "2" (3-6 kg) >> 78 szt >> 36,49 zł >> cena poza promocją 38,99
      • olazur Re: PAMPERS NEW BABY Real - tylko dziś 04.01.07, 12:27
        W realu tylko dzisiaj wszystkie Jumbo Packi - np. 3-6kg 98szt za 39,90
    • niuta_s Mothercare -od 2-3 styczeń wyprzedaże 02.01.07, 10:46

      • nhania Re: Mothercare -od 2-3 styczeń wyprzedaże 02.01.07, 11:28
        A możesz podpowiedzieć gdzie w warszawie są sklepy mothercare? wink

        --
        tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20070214/k/f1ee/preg.png
        bd.lilypie.com/C2Dvp1/.png
        • niuta_s Klif, reduta, arkadia, galeria mokotów, i na woli 02.01.07, 11:33
          na górczewskiej tam gdzie jest auchan
          • nhania Re: Klif, reduta, arkadia, galeria mokotów, i na 02.01.07, 11:34
            dzieki. jutro ruszam na zakupy wink
            • niuta_s poczekaj do czwartku, nie wiem 02.01.07, 15:58
              w którym sklepie od której godziny będzie zmiana cen
    • olazur Kombinezony zimowe w Biedronce i Realu 03.01.07, 10:42
      W Biedronce są przecenione kombinezony zimowe z 29,90zł na 19,90zł. Ja taki
      kombinezon kupiłam juz dwa miesiące temu. W Poznaniu była dzisiaj pełna
      wymiarówka i pełen wybór kolorów.
      W Realu podobne kombinezony będą od piątku w cenie 17zł. Tak podają w ulotce.
    • dziubasek_ona Carrefour 03.01.07, 11:29
      www.carrefour.pl/hipermarkety/nasza_oferta/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=162&page=2
      sporo rzeczy dla dzieci, promocja od dziś.
    • my_cha1 pajace mothercare 03.01.07, 12:40
      Nie wiem czy to faktycznie okazja, ale wiele osob chwali sobie mothercare.
      To można kupić 3 szt za 75 zł, więc cena taka nie najgorsza:
      www.allegro.pl/show_item.php?item=154586483
      Z tym że uwaga - ja nic u tego sprzedawcy jeszcze nie kupowałam, więc nie wiem
      czy na pewno jest godny polecenia. Na ta pajace tez się nie załapię, bo mój
      synuś chyba by niezbyt korzystnie wyglądał w różowym. Ale może kogoś to
      zainteresuje.
      • niuta_s pajace mothercare na przecenie w sklepie są po 55 03.01.07, 15:43

        • marysiowamama dokładnie jw !!! 03.01.07, 15:55
          Uważajcie na to bo to często są rzeczy z wyprzedaży.
          • novinka_78 Re: dokładnie jw !!! 03.01.07, 19:22
            Dokładnie, bardzo często widzę na All jakieś ciuszki z przecen, wyprzedaży itp,
            np:

            allegro.pl/item138361451_nowy_george_cieply_rampers_0_3_mies_super_cena_.html

            allegro.pl/item144782824_george_milutki_welurkowy_pajacyk_nowy_.html#photo

            ten rampers w Auchan kosztuje 12 zł- kupiłam smile i ciekawa jestem ile wspólnego
            ma z oryginalnym George, bo wygląda identycznie z oryginałem, który widziałam i
            to zarówno sam materiał, wzór jak i materiałowa metka.

            Pozdrowionka.

            P.S.
            Ja dziś uderzam na Mothercare i H&M zobaczymy co uda mi się upolować smile
        • my_cha1 Re: pajace mothercare na przecenie w sklepie są p 04.01.07, 08:28
          tyle, że na Śląsku (z tego, co mi wiadomo)niestety nie ma mothercare crying((
    • novinka_78 KOMBINEZON za 15 zł 03.01.07, 17:12
      Od jutra w Auchan kombinezony zimowe będą przecenione na 15 zł.
    • novinka_78 MOTHERCARE 03.01.07, 22:10
      No więc właśnie wróciłam z wyprawy sklepowej, gdzie odwiedziałm m.in
      Mothercare. Przeceny są rzeczywiście duuuże. Kupiłam dwa 3-paki pajacy- jeden
      kosztował 39 zł a drugi 55 zł (przecena z 99 zł) oraz komplecik czapeczka +
      rękawiczki za 15 zł (przecena z 29 zł). Bardzo dużo rzeczy jest
      poprzecenianych, nie tylko ubranka dziecięce ale również kobitkowe i akcesoria
      (np przewijaki widziałam m.in za 19 zł). Warto się wybrać smile

      Pozdrowionka.
      • marysiowamama novinka_78 04.01.07, 11:12
        Mówisz o takim przewijaku nakładanym na łóżeczko ??? który normalnie w sklepie
        kosztuje 40zł ??? Odpisz proszę to wyslę męża i napisz gdzie !!!
        • novinka_78 Re: novinka_78 04.01.07, 13:02
          ojej, kochana nie patrzyłam czy on taki usztywniany jest od spodu do nakładania
          na łóżeczko sad z wierzchu była taka biało granatowa krateczka ceratowa. Kurcze
          nie pomyślałam o tym aby zerknąć- biję się w pierś. Wiesz co a może warto
          przedzwonić i zapytać się, to tel do sklepu w Wola Parku, tam byłam wczoraj :
          533 42 31. Jak byś dzwoniła, to podaj może ten opis z grantowobiałą krateczką,
          bo tych przewijaków było tam sporo innych i w różnych cenach.

          Pozdrowionka.
          • marysiowamama Dzięki wielkie :) 04.01.07, 13:40

            • novinka_78 Re: Dzięki wielkie :) 06.01.07, 09:22
              Marysiowa♥ jeśli jeszcze się nie dowiadywałaś w sparwie tego przewijaka, to ja
              już wim, zerknęłam wczoraj na niego i niestety nie jest usztywniany, on raczej
              taki do położenia na komodę albo stół itp

              Pozdróweczki, trzymajcie się cieplutko.
    • niuta_s C&A kombinezony zimowe 54,90 04.01.07, 15:39

    • niuta_s 5,10,15 kombinezony zimowy 49,00 04.01.07, 15:40

      • donzab81 Re: tesco staniczki do karmienia 14,79zł 06.01.07, 11:41
        Kupiłam sobie dwa biały i czarny-całkiem fajne.
    • anhes Re: promocje- co? gdzie? kiedy? 05.03.07, 16:01
      w biedronce całkiem fajne ubranka pajacyki, śpiochy, spodenki + bluzeczka po
      7,99
      • marysiowamama Re: promocje- co? gdzie? kiedy? 05.03.07, 19:35
        Macałam u sasiadki i dodam że fajnie jakościowo. Muszę się wybrać tylko nie
        wiem czy jeszcze są bo to już chyba ponad tydz.temu wyłożyli.
    • pinacolada77 wkładki laktacyjne Johnsona-Carrefour 10.03.07, 11:30
      Opakowanie 30+20 gratis po 12,99 zł
      Normalnie kupowałam po 12zł za 30 sztuk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka