Dodaj do ulubionych

A jednak Matylda :-)

11.10.06, 10:18
Bylam wczoraj na polowkowym i nie ulega watpliwosci, ze jednak bedzie
dziewczynka smile Dobrze, ze okazalo sie juz teraz, bo bardzo sie z mezem
nastawilismy na drugiego chlopaka. A teraz trzeba sie bedzie przestawic smile W
zwiazku z czym bardzo prosze mamy coreczek o wpisywanie zalet posiadania
dziewczynki, to moze pojdzie nam szybciej z tym przestawianiem smile))))
Ale najwazniejsze, ze jest zdrowa smile I baaaardzo rozbrykana smile Mam
wrazenie, ze duzo bardziej niz Nico byl.
A inne mamy 2w1 wiedza juz co tam w brzuszkach mieszka?
Pozdrawiam
Dominika
Obserwuj wątek
    • doris_doris1 Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 10:31
      Doso gratulacje!!! fajnie, że będziesz mieć kompletwinki super że zdrowa!! tak
      trzymać!
      A zalet posiadania dziewczynek jest tyle samo co zalet z posiadania chłopców.
      No może w kwestii ubiorów masz większe pole do popisu, nie wsponmę o
      późniejszym czasie i spineczkach, gumeczkach.... i innych "ach"wink Ale
      najważniejsze, że będziesz mieć równowagę w rodzinie dwa na dwawink))
      • kasiaa256 Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 10:37
        Gratulacje!!! Ja mam córeczkę, a bardzo chciałam mieć chłopca. Teraz bardzo się
        cieszę, że jednak mamy dziewczynkę. Wydaje mi się, ze dziewczynki bardziej
        związane są z matką, chłopcy natomiast mają więcej wspólnych tematów z ojcami.
        No, ale to oczywiście zależy od charakteru dziecka.
        No i te wszystkie sukieneczki, spódniczki, haftowane spodenki, spineczki -
        mówię Ci cudeńka smile
        • mala67 Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 12:17
          no dokladnie o tych kiteczkach i sukieneczkach chcialam wspomniecsmile
          ja mam dziewczynke i teraz tez bym chciala drugasmilealle jeszcze nie wiem co tam
          siedzi u mnie to 15tydzien dopiero
    • sdomitrz Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 12:25
      Serdecznie gratuluję!
      Zalet jest wiele. Wszystkiego się nie powie. A i mamusie chłopców moga się
      obrazić smile Ja mając i chłopca i dziewczynkę mogę porównać i widzę że i rozwija
      się szybciej i lepiej, jest bardziej delikatna, taka "mięciutka maskoteczka do
      przytulania". Z synem tak nie było i nie jest. Zawsze chodzi swoimi drogami.
      Córeczka to zawsze koleżanka i pomoc mamy w przyszłości. Syn za 20 lat się
      ożeni i odejdzie, córka nawet będąc w innym mieście jest bliżej mamusi....
      • malina.majka Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 12:49
        Serdecznie gratulujemy dziewuszki!!! Ja zawsze marzylam zeby miec pierwsza
        dziewczynke i wlasnie Mayesmile No i sie udalobig_grin A teraz bysmy chcieli chlopca a
        potem do juz obojetnie...smile)) No ale na razie to tylko plany na przyszlosc,a
        tymczasem mam w domu lobuziare,ktora rozpycha sie w nocy w lozku z nami,jest
        swietna aktorka i placze na zawolanie,pyskuje i wymachuje lapkami jak polityk i
        jest przeslodka w tych swoich kreconych wloskach juz za lopatkismile
        • ninjo Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 13:06
          dziewczynki sa naprawde super!!!!! jak bym miala chlopca, to tez bym mowila, ze
          chlopcy sa super
          ale dziewczynki sa super super wink))

wszystko to, co napisaly dziecwzyny wyzej jest prawda

no i Matylda to swietne imie!!!
    • agnieszkaela Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 13:15
      Fajne imie wink I gratuluje coreczki wink Ja bym bardzo chciala miec parke,
      zobaczymy czy sie uda. Przyjaciele maja 3 miesieczna coreczke i az mnie korci
      za kazdym razem w sklepie, aby jej cos slicznego, slodkiego z kwiatuszkami do
      ubrania kupic wink
    • kasikk_29 Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 14:27
      nie mam chłopca, więc brak porównania, ale 2 też chcę dziewuszkę
      a na początku nastawiałam się bardzo na syneczka... wink)
      przewrotność natury wink
      moja jest straszna przylepka, pieszczoszka i pocieszka - usmiechnięta cały czas
      no i te spineczki, warkoczyki i haftowane spódniczki...
      eh...

gratuluję serdecznie big_grin
      • kuncwotek Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 17:55
        Gratulacje! ale ten czas leci? Zalety dziewczynek? hmmm Wszystkie dzieci są
        niesamowite i kochane, ale dziewczynkę można tak ładnie ubrać w słodzuteńką
        sukieneczkę i uczesać włoskiwink A jak podrośnie to będzie biegała z torebeczką,
        tuliła lale i malowała się nszymi szminkamiwink ale fajnie!!!!
    • sylwia_zi Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 18:53
      gratuluję!
      ja też jestem fanka dziewczynek. bo ubrania bo sukienki, spineczki, torebki i
      tp no i brak kłopotów z siusiakiem
      No ale ktos tym dziewczynkom za lat troszkę musi sprawić dzidziusa zatem
      chłopcy tez być musząwinkwinkwink
      Jak dane mi będzie mieć 2 dziecko to marzę o drugiej dziewczynce...
    • asia_mod Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 21:36
      Szczerze gratuluję! Też bym chciała mieć drugą dziewczynkę. Dalibyśmy jej na
      imię Waleria, Łucja, bądź Laura. Fajne są sukienusie, kiteczki, kokardki,
      falbanki. Póki co mam synusia, który jest zodiakalną panienką. Uwielbia się
      przytulać i całować. Zalotnie uśmiecha się do nieznajomych i jest poprostu nasz!
      Ps. Zaraz po porodzie powiedzidziałam do lekarzy, że naszczęście mój syn nie
      będzie musiał rodzić.
    • moniquev Re: A jednak Matylda :-) 11.10.06, 22:17
      gorace gratulacjesmile a co do imienia moj adobra kolezanka tak nazwie coreczke
      (jak znowu zajdzie w ciaze i nie bedzie chlopakasmile ), urodzila 4 miesiace temu
      synka ma na imie karol ,a miala byc matyldasmile
    • bomba001 Re: A jednak Matylda :-) 12.10.06, 22:44
      je nie byłam fanka dziewczynek, mamay juz synka i nastawiałam sie na drugiego.
      mój mąż coc po usg platał o niechcianej ciąży w wieku 16 lat i że trzeba będzie
      uważać...
      ale jest fajowa!!! przede wszystkim inna niz braciszek. i tak jakos sie z nia
      bardzo identyfikuję, nie wiem jak to wyrazić, ale wydaje mi sie bardzo taka jak
      ja (co mój mąż wspomina z przekąsem). parka to fajna sprawa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka