Dodaj do ulubionych

Do Cleo1976

08.11.06, 15:29
Witaj,
Przeczytałam gdzieś w archiwalnych wątkach, że posiadasz wózek baby dreams
mini.(ja myślałam raczej o BD pony, ale to ta sama firma)
Chciałabym zapytać, czy jesteś zadowolona z niego?
Pani w sklepie poweidziała mi przez telefon, żebym się nad nim zastanowiła,
bo ma małe siedzisko i dziecku może być niewygodnie.Chciałabym go
wykorzystywać przez jakieś 2 lata.
Dzięki z góry
Pozdrawiamsmile
Iza
Obserwuj wątek
    • cleo1976 Re: Do Cleo1976 08.11.06, 22:59
      Hej, przepraszam że odpisuję dopiero teraz ale nie było mnie w domku cały dzień
      prawie. Tak, mamy BD mini i jestem bardzo zadowona z tego wózeczka. Kupiłam go
      na wakacje jak Filip miał 3 miesiące a jechałam pociągiem do Warszawy z dwójką
      dzieci i potrzebowałam lekkiego małego wózka. Już wtedy się sprawdził chociaż
      Filip był malutki i obawiałam się że to może być trochę za wcześnie na
      spacerówkę ale nie miałam innego wyjścia. Na codzień jeździmy Deltimem
      Voyagerem Easy, który jest duży i dość ciężki więc o zabraniu go do pociągu nie
      było mowy. Filip bardzo lubi BD mini chociaż faktycznie nie jest on zbyt wielki
      ale moim zdaniem wygodny a przede wszystkim leciutki i zwrotny. Filip nie
      należy do małych dzieci (9 kg i 74 cm) a raczej nie jest mu ciasno. Na
      spacerach przeważnie chce siedzieć i obserwować świat a tu wszystko widzi i
      jest bardzo zadowolony. A przede wszystkim wózeczek ten bez problemu zmieści
      się w bagażniku każdego samochodu, bardzo łatwo się go składa i rozkłada. Jak
      masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem, pozdrawiam AGA
    • izuniap78 Re: Do Cleo1976 09.11.06, 09:46
      Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź.
      Wczoraj byłam w sklepie obejrzeć go i raczej kupimy ten wózek.
      Pozdrawiam,
      Iza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka