Witaj,
Przeczytałam gdzieś w archiwalnych wątkach, że posiadasz wózek baby dreams
mini.(ja myślałam raczej o BD pony, ale to ta sama firma)
Chciałabym zapytać, czy jesteś zadowolona z niego?
Pani w sklepie poweidziała mi przez telefon, żebym się nad nim zastanowiła,
bo ma małe siedzisko i dziecku może być niewygodnie.Chciałabym go
wykorzystywać przez jakieś 2 lata.
Dzięki z góry
Pozdrawiam

Iza