No własnie czy Wasze dzieci odziedziczyły wyraźnie jakieś cechy po Was? Np.
podobienstwo fizyczne, takie same gesty, cechy charakteru, zachowują się jak
Wy kiedy byłyście małe itd?
Moja Ola jest kompletnie do mnie niepodobna fizycznie (wykapany tatuś), za to
charakterkiem konsekwentnie idzie w mamę. Osobiście wolałabym aby te cechy
odziedziczyła akurat odwrotnie

. Jest bardziej otwarta , śmiała i przebojowa
niż ja w jej wieku, bardzo sprawnie i logicznie myśli, zapowiada się na
osobę, która nie da się skrzywdzić, co generalnie mnie cieszy, bo w obecnych
czasach delikatne i kruche istoty nie mają niestety łatwego życia...
A jak u Was?