bzik83 30.11.07, 13:24 Misia widziałam album Zuzi na fotoforum, zdradzisz mi z jakiej strony korzystałaś by zrobić takie dzieło? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misia9944 do bzik83 30.11.07, 17:15 to maz ja zrobil ta stronke -jest informatykiem to chyba wszystko tlumaczy pozdrawiam i ciesze sie ze Ci sie podoba Odpowiedz Link Zgłoś