Dodaj do ulubionych

do Misia 9944

30.11.07, 13:24
Misia widziałam album Zuzi na fotoforum, zdradzisz mi z jakiej
strony korzystałaś by zrobić takie dzieło?
Obserwuj wątek
    • misia9944 do bzik83 30.11.07, 17:15
      to maz ja zrobil ta stronke -jest informatykiem smile to chyba wszystko tlumaczy smile
      pozdrawiam i ciesze sie ze Ci sie podoba smile
      • bzik83 aaaa... :) 30.11.07, 19:10
        na prawdę super to wygląda
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka