Dodaj do ulubionych

Dziewczyny jest PROŚBA :)

07.02.08, 17:05
Kochane, mój bardzo dobry kumpel pisze pracę magisterską i w związku z nią mam prośbę, może któraś z Was mogłaby wypełnić ankietę, którą do tego celu napisał?

Jeśli byłyby chętne, to piszcie do mnie na maila gazetowego a podeślę ankietkę.

Z góry dziękuję Wam bardzo bardzo kiss
Obserwuj wątek
    • novinka_78 Re: Dziewczyny jest PROŚBA :) 07.02.08, 17:36
      jeśli chcecie, to wpisujcie się w tym wątku a ja podeślę każdej chętnej ankietę, nie musicie zgłaszać się na maila.

      Tytuł ankiety:
      Płatki śniadaniowe- żywność funkcjonalna.
    • marysiowamama ja chętnie nt 07.02.08, 18:58

      • polka_80 Re: ja chętnie nt 07.02.08, 19:24

    • ankaa22 Dawaj 07.02.08, 18:59
      ja też piszę mgrkę, więc chętnie pomogę koledze w tej samej niedoli wink
    • novinka_78 dzięki dziewczyny, poszło n/t 07.02.08, 19:08

    • koziolkowa11 Re: Dziewczyny jest PROŚBA :) 07.02.08, 19:22
      nio pewno, że wypełnię big_grin a u nas same nowości uncertain ja od lutego wróciłam do pracy
      przez co czasu mało mam i rzadko na necie bywam. Ale dziękujemy za pamięć kiss
      • novinka_78 dzięki Ania koziolowa- poszło na gazetowego n/t 07.02.08, 20:25

    • bozenas4 ja też moge wypełnić:-) 07.02.08, 20:32

      • novinka_78 dzięki bozenas poszło na maila gazetowego n/t 07.02.08, 20:41

    • ominix Re: Dziewczyny jest PROŚBA :) 07.02.08, 21:41
      Ja tez moge.Prześlijsmile
      • novinka_78 ominix dzięki, posłałam n/t 07.02.08, 22:24

        • novinka_78 ominix 07.02.08, 22:31
          jakiś problem z Twoją gazetową pocztą, odrzuciło mi maila, że niby skrzynka pełna. Napisz od mnie z innego adresu jak możesz na mt78@wp.pl
          Dzięki
          • ominix Re: ominix 08.02.08, 14:52
            Juz pusciłam Ci maila.
    • matylda07 i ja mogę wypełnić nt 07.02.08, 22:54

      • novinka_78 dzięki matylda, wysłałam i Tobie n/t 08.02.08, 07:27

    • justy11 Re: Dziewczyny jest PROŚBA :) 08.02.08, 14:12
      mi wyślij
      • novinka_78 justy dzięki poszło n/t 08.02.08, 15:18

    • bozenas4 NIE DOSTAŁAM novinka 08.02.08, 15:48

      • novinka_78 bozenas 08.02.08, 16:41
        napisz proszę do mnie zinnego maila na mt78@wp.pl bo poczta gazetowa szwankuje
        dzięki
    • gosiak781 przeslij mi na gazetoweg maila:) 08.02.08, 18:13
      • novinka_78 gosiak, dzięki poszło na gazetę n/t 08.02.08, 19:29

    • novinka_78 CHĘTNE DO ANKIETY- WAŻNE 08.02.08, 19:32
      Dziewczyny ponieważ dostaję coraz więcej głosów, że ankiety nie dochodzą na maile gazetowe (moja poczta gazetowa też szwankuje), to podaję Wam mojego innego maila mt78@wp.pl i proszę skrobnijcie na niego słówko z innego niż gazetowy maila, to prześlę Wam ankietę.
      Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc, kumplowi potzreba aż 300 (!!!) ankiet. Przepraszam za utrudnienia. Aha, bądźcie spokojne o swoje adresy mailowe, one trafiają tylko do mnie i nie są przesyłane dalej, bo same ankiety zgrywam na dysk i tak dostaje je mój znajomek.
      Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka