Dodaj do ulubionych

witam witam!

13.10.08, 11:36
trafilam przypadkiem na forum chyba zamkniete, wyslalam tam zgloszenie, a
potem dopiero trafilam tutaj smile.
mam na imie aga, moja corka nadia ma prawie dwa tygodnie. mieszkamy w belgii,
ja mam 25, moj partner 31 lat.
pozdrawiam i gratuluje wszystkim dziewczynom juz po porodach smile

aga
Obserwuj wątek
    • stas2008 Re: witam witam! 13.10.08, 16:53
      witamy smile
      troche późno, ale zawsze im więcej doświadczeń tym lepiej!
    • czarna_kota Re: witam witam! 13.10.08, 17:45
      witaj!
      super, ze masz juz coreczke po "tej stronie"smile ja ciagle czekam....

      pozdrawiam!
      • akun73 Re: witam witam! 13.10.08, 19:17
        Witaj, nie za pozno, bedziemy siebie jeszcze dlugo potrzebowac smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka