joshima 05.05.11, 00:01 To jest dopiero BLW www.youtube.com/watch?v=Xq9QJVKR_1Q&NR=1&feature=fvwp Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdal_l Re: arbuz 05.05.11, 11:32 Rewelacja ) Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć mojego dziecia z takim arbuzem Odpowiedz Link Zgłoś
lula_w Re: arbuz 06.05.11, 02:05 cudo!!! tylko jakie ja bym musiała znaleźć arbuzy, żeby się mój dzieć zmieścił!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mama_leonka Re: arbuz 06.05.11, 16:36 Też mam Leonka w podobnym wieku I też dorodna bestia Ma 12kg Wzrostu nie wiem, dawno nie mierzyłam, ale ubranka nr 92 nosi... Do arbuza to by się już absolutnie nie zmieścił.... Odpowiedz Link Zgłoś