05.05.11, 00:01
To jest dopiero BLW

www.youtube.com/watch?v=Xq9QJVKR_1Q&NR=1&feature=fvwp
Obserwuj wątek
    • aleksandra1357 Re: arbuz 05.05.11, 10:21
      Boskie smile))))
      • magdal_l Re: arbuz 05.05.11, 11:32
        Rewelacja smile) Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć mojego dziecia z takim arbuzem smile
    • lula_w Re: arbuz 06.05.11, 02:05
      cudo!!!
      tylko jakie ja bym musiała znaleźć arbuzy, żeby się mój dzieć zmieścił!!!
      • mama_leonka Re: arbuz 06.05.11, 16:36
        Też mam Leonka w podobnym wieku smile I też dorodna bestia smile Ma 12kg smile Wzrostu nie wiem, dawno nie mierzyłam, ale ubranka nr 92 nosi... Do arbuza to by się już absolutnie nie zmieścił....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka