Dodaj do ulubionych

w jednym pokoju

24.08.07, 23:10
planujemy zakwaterowac nasze dzieciaki w jednym pokoju. Obecnie
Ninka spi w naszej sypialni, a Filipek w swojej. Chcemy oddac im
wieksza, a sobie zostawic ta mniejsza.
Ninka w pazdzierniku konczy roczek. Myslicie, ze to dobry czas,aby
zaczely mieszkac razem?
Mala budzi sie jeszcze w nocy na butle. Zjada i wraca spac. Filipek
generalnie spi ladnie, czasami jedynie sie budzi i przychodzi do nas.
Myslicie, ze ma sens taka zmiana czy tez lepiej zaczekac az
ustabilizuje im sie nocne spanie, co nie wiadomo niestety kiedy
nastapi?
Obserwuj wątek
    • mo1717 CZEŚĆ BLIGE :-D 25.08.07, 22:20
      ja też sie zastanawiam kiedy zrobić ten krok i jak to bedzie... Adam to już chce Cypriana "zameldowac" u siebie w pokoiku, ale jeszcze maluch sie budzi w nocy na "dyda" więc jeszcze musimy niestety poczekać.
      a Wy spróbujcie, jak sie nie uda, albo bedzie to dla Was jeszcze zbyt uciążliwe i niewygodne, to przecież możecie zawsze wrócić do punktu wyjscia big_grin a może nóż Nince się spodoba noclegowanie w pokoju u brata.
      Powodzenia i pisz koniecznie jak po przeprowadzce big_grinDD
      • ithilhin Re: CZEŚĆ BLIGE :-D 02.09.07, 22:55
        ja tez mysle...
        bo najmlodzy praktycznie noc przesypia, ale...
        ja sie boje, ze sie rano nie obudze a Maciek rano cos wymysli i zrobi Miachalowi
        - wyciagnie go z lozeczka albo cos...
        • bonkreta Re: CZEŚĆ BLIGE :-D 09.10.07, 17:35
          Ja sobie tego nie wyobrażam, Emis jest w stosunku do Ady bardzo
          czuły, ale czasem próbuje jej np. wrzucic samochodzik albo klocki.
          Bałabym sie zostawic je bez kontroli.
    • anna_sla Re: w jednym pokoju 28.08.07, 18:19
      ja polecam kłaść razem od samego początku albo po ok. 3-ch miesiącach. Dzieci
      pięknie się do siebie przyzwyczajają i jedno nie budzi się gdy drugie chrząknie..
      • buzka5 Re: w jednym pokoju 18.09.07, 11:01
        Ja przeniosłam mlodszego w wieku 3 miesiecy.Starszy ma 2 latka.Jest
        rewelacyjnie.
        • tomsmom Re: w jednym pokoju 26.09.07, 22:11
          Ja przenioslam malego jak mial 4 miesiace (teraz ma roczek). Do 8-go
          karmilam jeszcze. Nadal czasem sie budza, raz jeden, raz drugi, ale
          naprawde bardzo rzadko sie zdarza, zeby jeden drugiego w nocy
          obudzil. Jest fajnie, szczegolnie rano bo potrafia sie teraz soba
          zajac przez chwile (starszy wrzuca mlodszemu zabawki do lozeczka i
          jest kupa smiechu.
        • leluchow1 Re: w jednym pokoju 26.09.07, 22:11
          Mateusz miał 2 lata i 3 miesiace jak urodził sie Piotruś. Noce przesypiał w
          zasadzie bez budzenia się. Chlopcy od poczatku spia razem choc maly oczywiscie
          budzi sie na mleko ze 2 razy. Nie budza sie wzajemnie. To budzenie sie dziecka
          na jedzenie to mysle bardziej dyskomfort dla was ( bo trzeba po nie isc) niz dla
          maluchów.
    • mammax Re: w jednym pokoju 27.09.07, 09:32
      Naszego młodszego dokwaterowaliśmy do starszego gdy miał troszkę
      ponad rok.
      Pozdrawiam,
    • hyris Re: w jednym pokoju 27.09.07, 11:15
      nasi chłopcy od pierwszego dnia śpią razem (to już 11 dni, hihi)
      usypiam ich jednocześnie (opowiadam bajkę starszakowi i karmię
      młodego)
      czasem po nocnym karmieniu przysnę z młodym u nas w łóżku i tak już
      zostaje
      obaj budzą się w nocy, ale nie wybudzają wzajemnie, nawet przy
      usypianiu
      mam nadzieję, że tan patent się sprawdzi, bo mamy tylko dwa
      przejściowe pokoje i nie wiem, gdzie mielibyśmy umieścić młodego
    • antekiwona Re: w jednym pokoju 27.09.07, 12:41
      U nas młodszy "wyprowadził" się od nas z pokoju do swojego
      dwuletniego jak miał jakieś 3miesiące. I jak nie słyszę, w nocy, że
      się obudził, to starszak mnie woła wink,
      • oliwia244 Re: w jednym pokoju 03.10.07, 14:12
        to widze tylko u nas będzie tak późno!
        przeniesienie zaplanowane za 3tyg.
        stara ma 3,2 mala 1,8

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka