blige
24.08.07, 23:10
planujemy zakwaterowac nasze dzieciaki w jednym pokoju. Obecnie
Ninka spi w naszej sypialni, a Filipek w swojej. Chcemy oddac im
wieksza, a sobie zostawic ta mniejsza.
Ninka w pazdzierniku konczy roczek. Myslicie, ze to dobry czas,aby
zaczely mieszkac razem?
Mala budzi sie jeszcze w nocy na butle. Zjada i wraca spac. Filipek
generalnie spi ladnie, czasami jedynie sie budzi i przychodzi do nas.
Myslicie, ze ma sens taka zmiana czy tez lepiej zaczekac az
ustabilizuje im sie nocne spanie, co nie wiadomo niestety kiedy
nastapi?