Gość: Suzann mama Izuni IP: 195.229.84.* 16.04.02, 07:41 W watku "W co sie bawic z 2,5 latka? Nie mam juz pomyslow!! Poradzcie!!!" utworzyl sie nowy podtemat kierowany do Iwety. Caly nowy watek zostal przeniesiony na forum "Zdrowie"" border=0 align=absmiddle>Suzannmoderator forum eZabawy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mamusia Izaczka Re: PRZENIESIONE WATKI IP: 195.229.240.* 17.04.02, 08:37 Nastepujace watki zostana w najblizszym czasie przeniesione:1. Mam cudowne dziecko.. 2. Nazwy narzadow rodnych 3. Prezenty od Danone Wszystkie watki sa teraz na forum edziecko. Suzannmoderator forum eZabawy Odpowiedz Link Zgłoś