Dodaj do ulubionych

piosenki, wyliczanki i zabawy

    • fasolka1974 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 22.07.07, 20:20
      i ja bardzo prosze na kk74@tlen.pl, bede wdzieczna
      • mone_liza Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 23.07.07, 14:23
        Ja też bardzo proszę na gazetowego! DZIĘKUJĘsmile
    • ollik83 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 25.07.07, 11:06
      ja też bym bardzo prosiła, mój adres: olwizja@o2.pl
      dzięki
    • jl1979 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 25.07.07, 11:46
      Ja również poproszę na; j79@poczta.onet.pl
      • londonka_uk Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 28.07.07, 14:51

        witam i rowniez poprosze na kukuuu@yahoo.com dziekuje
    • bea_bak1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 30.07.07, 13:13
      ja równiez bardzo poproszę na maila gazetowego (bea_bak1@gazeta.pl).
      te, o które prosiłam dwa czy rok temu sprawdziły sie na mojej Madzi znakomicie
      Bea
      • nurich Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 03.08.07, 21:57
        Ja także bardzo proszę, jeśli któraś z Was mogłaby podesłać na gazetowy.
    • maisak47 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 04.08.07, 23:25
      Ja tez bardzo prosze. maisak@poczta.fm
      • mmmona1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.08.07, 11:27
        Witam Pierwszy raz weszłam na te forum i nie ukrywam że mnie również przydałyby
        się takie małe ściągi - na adres gazetowy proszę. Pozdrawiam.
    • ankap1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 08:29
      poproszę na ankaidarek@wp.pl
    • ingapol ja też proszę 08.08.07, 09:09
      ingapol@gazeta.pl
      • oxygengirl Re: ja też proszę 08.08.07, 18:09
        dziewczyny to ja tez pieknie prosze o przesłanie mi materiałow na
        maila gazetowego smile

        pozdrawiam smile
    • dziubax Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 18:34
      bardzo prosze na gazetowego. dziekuje.
    • garus1980 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 21:55
      Ja tez poprosze z gory dziekuje
      garus1980@NOSPAM.gazeta.pl
      • garus1980 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 21:56
        Pomylilam sie garus1980@.gazeta.pl
      • martasylwek Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 09.08.07, 09:41
        Cześć poproszę również i od razu DZIęKUJE martasylwek@gazeta.pl
    • beata10052 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 09.08.07, 20:45
      czy ja również mogę prosić na maila beata1005@poczta.onet.pl
      z góry dziękuję
      • cholmin Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 10.08.07, 10:20
        Nie wiem, czy bedzie jeszcze jakaś reakcjasmile, ale tez bym bardzo
        chciałasmile na cholmin@interpoznan.pl
      • gosia21041976 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.08.07, 10:47
        Też poproszę dla moich maluchów,na gazetowego.Będę bardzo wdzięczna!
        Dzięki!
        gosia21041976@NOSPAM.gazeta.pl
        • kika27 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.08.07, 11:02
          I my poprosimy na kika27@gazeta.pl
    • marzekan Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 22.08.07, 16:54
      ja również uśmiecham się o te piosenki, wyliczanki i zabawy. Z góry
      dziękuję smile
    • magdam80 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 23.08.07, 12:58
      czy moglabym poprosic o przeslanie piosenek, wyliczanek i zabaw na
      emaila: magda-marczyk@o2.pl?

      wielkie dzieki i pozdrowienia dla wszystkich Mam
      Magda
    • muchomorek23 NIC NIE dostałam więc nie mam się czym podzielić;( 28.08.07, 20:19
      >
    • magia_k Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 01.09.07, 21:24
      ja również poproszę: magia.ka@gmail.com
      • kamam26 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 03.09.07, 17:57
        Ja też bardzo poproszę na maila gazetowego. Bardzo dziękuję!
    • magcia81 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 10.09.07, 15:17
      ja również poprosze na gazetowego lub na madziaciacho@wp.pl
      z góry dziękuję
      • pumka.pumek Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 10.09.07, 23:31
        ja też bardzo proszę i z góry dziekuje.
        pumka.pumek@gazeta.pl
        • jagasz Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 11.09.07, 08:02
          i ja poprosze na gazetowego priva.

          aga
    • ania.wrob Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 12.09.07, 07:25
      Ja też bardzo proszę o przesłanie na maila gazetowego.
      Z góry dziękuję !!!!!
      Ania
      • muuu3 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 12.09.07, 13:07
        I ja bardzo proszę na gazetowego.
        Dziękuję i pozdrawiam.

    • agwes Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 19.09.07, 14:52
      Czy można dla mnie również agwes@gazeta.pl
    • magdam80 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 19.09.07, 16:50
      Witam, czy rowniez moglabym poprosic o wyslanei na emaila
      magda-marczyk@o2.pl?
      dzieki, pozdrawiam, Magda
      • wiki27 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 19.09.07, 22:41
        Tez poprosze na gazetowego , dziekuje i pozdrawiam
        • annagp3 czy ktoś je ma?? i czy przesyła??? 20.09.07, 09:49
          jeśli tak to ja poprosze, bo niedostaje nigdy nic jak prosze ;-((
          • nan12 Re: czy ktoś je ma?? i czy przesyła??? 20.09.07, 13:33
            Jeśli tak to poproszę na
            nan12@gazeta.pl
            Serdeczne dzięki, choć do tej pory nic jeszcze nie dostałam.
            • agi1307 Re: czy ktoś je ma?? i czy przesyła??? 20.09.07, 20:45
              ja tez poprosze agi13@gazeta.pl.dziekuje z gory
    • roksanusia Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 20.09.07, 20:52
      ja również bardzo poproszę na maila roksanusia@gazeta.pl BARDZO
      PROSZĘ KOCHANE!!!
    • kreska21 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 09:06
      Witam i bardzo prosze równiez dla mojej kini-strasznie potrzebujemy
      wyliczanek-oczywiscie na gazetowego-dziekuje bardzo i pozdrawiam
      • 1mmajka1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 13:11
        Ja bardzo prosze. Na gazetowego maila.
        • 1mmajka1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 13:14
          gasanka@wp.pl proszę.
    • mnmmnm1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 21:31
      Jestem mamą14miesięcznej Gabrysi, moja córeczka bardzo lubi
      piosenki.Bardzo proszę o przesłnie mi jakich kolwiek
      piosenek.Pozdrawiam
      • annagp3 ja wciąż ich niedostałam;-(( wiec ponawiam PROŹBE 26.09.07, 22:41
        o przesłanie DZIĘKUJE
        • papasowa ja tez prosze!!! 27.09.07, 12:34
          ja tez prosze czarnula@yahoo.com
    • marciczka Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 29.09.07, 22:00
      i jak tez poprosze baaardzo na gazetowego smile
      • agamarko Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 02.10.07, 16:53
        ja też prosze na maila gazetowego
    • aneta-trojaczki Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 05.10.07, 11:20
      ja również będę wdzięczna. opaluchaneta@o2.pl
    • joanka.b Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.10.07, 09:00
      ja również poprosze na joanka-b@tlen.pl
      • tessa_m Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.10.07, 12:57
        Bardzo prosze o przesłanie .

        dziekuję i pozdrawiam.
        tessa_m@gazeta.pl
        • pisi_pisi Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.10.07, 14:07
          hmmm, kolejny watek z prośba o przesłanie, mam nadzieje ze ktos sie podzieli
          jednak.

          gosia_o@wp.pl
          z góry serdeczne dzięki
          • nikki77 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.10.07, 18:33

          • dodod Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.11.07, 11:22
            Bardzo proszę - gosia_przy@poczta.onet.pl
            • aniabart2 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 16.11.07, 20:42
              Ja też poproszę acwiklinska1@wp.pl
      • kotiki Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.10.07, 11:07
        bardzo proszę o przesłanie na adrs: kotiki@gazeta.pl .
        z góry dziękuję.pa
        • nika26_online Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 11.10.07, 16:58
          nika26_online@NOSPAM.gazeta.pl bardzo proszę o przesłanie dziekuj e
        • ajane Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 14.10.07, 19:16
          jak można to ja również proszę o przesłanie na adres agnes.lee@wp.pl
          z góry dziękuje
        • gosik-1234 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 16.10.07, 14:24
          bardzo proszę o przesłanie na adrs: gosik-1234@gazeta.pl .
          z góry dziękuję.pa


        • gosik-1234 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 16.10.07, 14:25
          bardzo proszę o przesłanie na adrs: gosik-1234@gazeta.pl .
          z góry dziękuję.


        • nika26_online Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 22.10.07, 17:25
          ja też bardzo bardzo proszę na nika26_online@NOSPAM.gazeta.pl
          • bombeleek Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 24.10.07, 12:52
            jeśli to nie problem, to ja tez poproszę na gazetowy
        • mone_liza Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 03.11.07, 09:14
          My z córcią też bardzo prosimy na mone_liza@gazeta.pl
          Pozdrawiamy z Krakowasmile
          Eliza i Juleczka
    • juna3 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 11.10.07, 23:31
      I ja też poproszę juna1@tlen.pl. Z góry wielkie dzięki
      • kasi3k1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.10.07, 16:03
        poprosze na gazetowy
        • panda78 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.10.07, 22:13
          ja także poproszę o przesłanie na gazetowy smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka