fasolka1974 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 22.07.07, 20:20 i ja bardzo prosze na kk74@tlen.pl, bede wdzieczna Odpowiedz Link Zgłoś
mone_liza Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 23.07.07, 14:23 Ja też bardzo proszę na gazetowego! DZIĘKUJĘ Odpowiedz Link Zgłoś
ollik83 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 25.07.07, 11:06 ja też bym bardzo prosiła, mój adres: olwizja@o2.pl dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
jl1979 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 25.07.07, 11:46 Ja również poproszę na; j79@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
londonka_uk Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 28.07.07, 14:51 witam i rowniez poprosze na kukuuu@yahoo.com dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
bea_bak1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 30.07.07, 13:13 ja równiez bardzo poproszę na maila gazetowego (bea_bak1@gazeta.pl). te, o które prosiłam dwa czy rok temu sprawdziły sie na mojej Madzi znakomicie Bea Odpowiedz Link Zgłoś
nurich Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 03.08.07, 21:57 Ja także bardzo proszę, jeśli któraś z Was mogłaby podesłać na gazetowy. Odpowiedz Link Zgłoś
maisak47 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 04.08.07, 23:25 Ja tez bardzo prosze. maisak@poczta.fm Odpowiedz Link Zgłoś
mmmona1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.08.07, 11:27 Witam Pierwszy raz weszłam na te forum i nie ukrywam że mnie również przydałyby się takie małe ściągi - na adres gazetowy proszę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
ankap1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 08:29 poproszę na ankaidarek@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
oxygengirl Re: ja też proszę 08.08.07, 18:09 dziewczyny to ja tez pieknie prosze o przesłanie mi materiałow na maila gazetowego pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dziubax Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 18:34 bardzo prosze na gazetowego. dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
garus1980 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 21:55 Ja tez poprosze z gory dziekuje garus1980@NOSPAM.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
garus1980 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.08.07, 21:56 Pomylilam sie garus1980@.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
martasylwek Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 09.08.07, 09:41 Cześć poproszę również i od razu DZIęKUJE martasylwek@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
beata10052 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 09.08.07, 20:45 czy ja również mogę prosić na maila beata1005@poczta.onet.pl z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
cholmin Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 10.08.07, 10:20 Nie wiem, czy bedzie jeszcze jakaś reakcja, ale tez bym bardzo chciała na cholmin@interpoznan.pl Odpowiedz Link Zgłoś
gosia21041976 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.08.07, 10:47 Też poproszę dla moich maluchów,na gazetowego.Będę bardzo wdzięczna! Dzięki! gosia21041976@NOSPAM.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kika27 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.08.07, 11:02 I my poprosimy na kika27@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
marzekan Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 22.08.07, 16:54 ja również uśmiecham się o te piosenki, wyliczanki i zabawy. Z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
magdam80 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 23.08.07, 12:58 czy moglabym poprosic o przeslanie piosenek, wyliczanek i zabaw na emaila: magda-marczyk@o2.pl? wielkie dzieki i pozdrowienia dla wszystkich Mam Magda Odpowiedz Link Zgłoś
muchomorek23 NIC NIE dostałam więc nie mam się czym podzielić;( 28.08.07, 20:19 > Odpowiedz Link Zgłoś
magia_k Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 01.09.07, 21:24 ja również poproszę: magia.ka@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
kamam26 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 03.09.07, 17:57 Ja też bardzo poproszę na maila gazetowego. Bardzo dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś
magcia81 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 10.09.07, 15:17 ja również poprosze na gazetowego lub na madziaciacho@wp.pl z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
pumka.pumek Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 10.09.07, 23:31 ja też bardzo proszę i z góry dziekuje. pumka.pumek@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
jagasz Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 11.09.07, 08:02 i ja poprosze na gazetowego priva. aga Odpowiedz Link Zgłoś
ania.wrob Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 12.09.07, 07:25 Ja też bardzo proszę o przesłanie na maila gazetowego. Z góry dziękuję !!!!! Ania Odpowiedz Link Zgłoś
muuu3 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 12.09.07, 13:07 I ja bardzo proszę na gazetowego. Dziękuję i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
agwes Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 19.09.07, 14:52 Czy można dla mnie również agwes@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
magdam80 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 19.09.07, 16:50 Witam, czy rowniez moglabym poprosic o wyslanei na emaila magda-marczyk@o2.pl? dzieki, pozdrawiam, Magda Odpowiedz Link Zgłoś
wiki27 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 19.09.07, 22:41 Tez poprosze na gazetowego , dziekuje i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
annagp3 czy ktoś je ma?? i czy przesyła??? 20.09.07, 09:49 jeśli tak to ja poprosze, bo niedostaje nigdy nic jak prosze ;-(( Odpowiedz Link Zgłoś
nan12 Re: czy ktoś je ma?? i czy przesyła??? 20.09.07, 13:33 Jeśli tak to poproszę na nan12@gazeta.pl Serdeczne dzięki, choć do tej pory nic jeszcze nie dostałam. Odpowiedz Link Zgłoś
agi1307 Re: czy ktoś je ma?? i czy przesyła??? 20.09.07, 20:45 ja tez poprosze agi13@gazeta.pl.dziekuje z gory Odpowiedz Link Zgłoś
roksanusia Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 20.09.07, 20:52 ja również bardzo poproszę na maila roksanusia@gazeta.pl BARDZO PROSZĘ KOCHANE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kreska21 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 09:06 Witam i bardzo prosze równiez dla mojej kini-strasznie potrzebujemy wyliczanek-oczywiscie na gazetowego-dziekuje bardzo i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
1mmajka1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 13:11 Ja bardzo prosze. Na gazetowego maila. Odpowiedz Link Zgłoś
1mmajka1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 13:14 gasanka@wp.pl proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
mnmmnm1 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 21.09.07, 21:31 Jestem mamą14miesięcznej Gabrysi, moja córeczka bardzo lubi piosenki.Bardzo proszę o przesłnie mi jakich kolwiek piosenek.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
annagp3 ja wciąż ich niedostałam;-(( wiec ponawiam PROŹBE 26.09.07, 22:41 o przesłanie DZIĘKUJE Odpowiedz Link Zgłoś
marciczka Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 29.09.07, 22:00 i jak tez poprosze baaardzo na gazetowego Odpowiedz Link Zgłoś
agamarko Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 02.10.07, 16:53 ja też prosze na maila gazetowego Odpowiedz Link Zgłoś
aneta-trojaczki Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 05.10.07, 11:20 ja również będę wdzięczna. opaluchaneta@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
joanka.b Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.10.07, 09:00 ja również poprosze na joanka-b@tlen.pl Odpowiedz Link Zgłoś
tessa_m Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.10.07, 12:57 Bardzo prosze o przesłanie . dziekuję i pozdrawiam. tessa_m@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
pisi_pisi Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 07.10.07, 14:07 hmmm, kolejny watek z prośba o przesłanie, mam nadzieje ze ktos sie podzieli jednak. gosia_o@wp.pl z góry serdeczne dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
dodod Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.11.07, 11:22 Bardzo proszę - gosia_przy@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
aniabart2 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 16.11.07, 20:42 Ja też poproszę acwiklinska1@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kotiki Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 08.10.07, 11:07 bardzo proszę o przesłanie na adrs: kotiki@gazeta.pl . z góry dziękuję.pa Odpowiedz Link Zgłoś
nika26_online Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 11.10.07, 16:58 nika26_online@NOSPAM.gazeta.pl bardzo proszę o przesłanie dziekuj e Odpowiedz Link Zgłoś
ajane Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 14.10.07, 19:16 jak można to ja również proszę o przesłanie na adres agnes.lee@wp.pl z góry dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś
gosik-1234 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 16.10.07, 14:24 bardzo proszę o przesłanie na adrs: gosik-1234@gazeta.pl . z góry dziękuję.pa Odpowiedz Link Zgłoś
gosik-1234 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 16.10.07, 14:25 bardzo proszę o przesłanie na adrs: gosik-1234@gazeta.pl . z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
nika26_online Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 22.10.07, 17:25 ja też bardzo bardzo proszę na nika26_online@NOSPAM.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
bombeleek Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 24.10.07, 12:52 jeśli to nie problem, to ja tez poproszę na gazetowy Odpowiedz Link Zgłoś
mone_liza Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 03.11.07, 09:14 My z córcią też bardzo prosimy na mone_liza@gazeta.pl Pozdrawiamy z Krakowa Eliza i Juleczka Odpowiedz Link Zgłoś
juna3 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 11.10.07, 23:31 I ja też poproszę juna1@tlen.pl. Z góry wielkie dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
panda78 Re: piosenki, wyliczanki i zabawy 13.10.07, 22:13 ja także poproszę o przesłanie na gazetowy Odpowiedz Link Zgłoś