28.09.04, 23:38
Chce utrzymywac kontakty z rodzicami dzieci z celiakia lub nawet z
organizacjami jesli takie sa. Zwykla wymiana doswiadczenia i moze pomoc
wzajemna w tj dosc trudnej sytuacji. Czekam na kontakty. aga
Obserwuj wątek
    • agastaga Re: celiakia 29.09.04, 07:18
      Spis organizacji pomagających chorym i forum dla bezgglutenowców:
      www.celiakia.pl
    • anakon Re: celiakia 29.09.04, 08:17
      mam nadzieje, ze juz odwiedzilas strone www.celiakia.pl nie ma lepszego adresu
      w naszym kraju by wymieniac informacje o diecie, chorobie i towarzyszacych jej
      problemach, a jest tam nawet sklep internetowy, fachowa literatura i dosk
      aktywne forum, zapraszamy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka