Dodaj do ulubionych

corynebacterium sp.

10.03.05, 14:35
Czy ktoś może wie co to za bakteria???? Moje dziecko ma to w nosie (poj.
kolonie). Proszę o jakieś info.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka