kajapa1 03.10.06, 11:42 wszyscy piszą o syropie z cebuli albo z cebuli i czosnku ale jak go zrobić a moze kupuje się go ile podawać łyżeczkę ????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rubi21 Re: syrop z cebuli 03.10.06, 11:57 kroisz cebule w kosteczke i zasypujesz cukrem, cebula pusci soki i podajesz rano i wieczorem po łyżeczce, p.s.niestety post powędruje na zdrowie dziecka i tam proszę go szukac, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bea.bea Re: syrop z cebuli 03.10.06, 12:09 dodam jeszcze....ze sok nie powinien stac dłuzej niz 24 godz...wiec lepiej zrobić mniej...nawet 0,5 cebuli i za chwile nowy...cebula szybko puszcza sok... ja robiłam rano...na popołudnie był gotowy i tak co dzień... mozesz wgnieśc ząbek czosnku...ale pamietaj wtedy jest ostre...i z czosnkiem nalezy uważać....nie pamietam, ale chyba obniża ciśnienie i rozwala wateobe...wię tylko raz na jakiś czas.... Odpowiedz Link Zgłoś
aneta501 Re: syrop z cebuli 03.10.06, 12:17 ja kroję cebulkę w kostkę, siekam ząbek czosnku i dodaję ok. 2 łyżeczek miodku. po kilku godzinach syropek jest gotowy. podaję małej 1-2łyżeczki na noc Odpowiedz Link Zgłoś
kajapa1 Re: syrop z cebuli 03.10.06, 12:30 DZIĘKUJE WAM BARDZO SERDECZNIE ZARAZ ZABIERAM SIĘ ZA ZROBIENIE Odpowiedz Link Zgłoś