Dodaj do ulubionych

syrop z cebuli

03.10.06, 11:42
wszyscy piszą o syropie z cebuli albo z cebuli i czosnku ale jak go zrobić a
moze kupuje się go ile podawać łyżeczkę ?????
Obserwuj wątek
    • rubi21 Re: syrop z cebuli 03.10.06, 11:57
      kroisz cebule w kosteczke i zasypujesz cukrem, cebula pusci soki i podajesz
      rano i wieczorem po łyżeczce,
      p.s.niestety post powędruje na zdrowie dziecka i tam proszę go szukac,
      pozdrawiam
      • bea.bea Re: syrop z cebuli 03.10.06, 12:09
        dodam jeszcze....ze sok nie powinien stac dłuzej niz 24 godz...wiec lepiej
        zrobić mniej...nawet 0,5 cebuli i za chwile nowy...cebula szybko puszcza sok...
        ja robiłam rano...na popołudnie był gotowy i tak co dzień...
        mozesz wgnieśc ząbek czosnku...ale pamietaj wtedy jest ostre...i z czosnkiem
        nalezy uważać....nie pamietam, ale chyba obniża ciśnienie i rozwala
        wateobe...wię tylko raz na jakiś czas....

        • aneta501 Re: syrop z cebuli 03.10.06, 12:17
          ja kroję cebulkę w kostkę, siekam ząbek czosnku i dodaję ok. 2 łyżeczek miodku.
          po kilku godzinach syropek jest gotowy. podaję małej 1-2łyżeczki na noc
          • kajapa1 Re: syrop z cebuli 03.10.06, 12:30
            DZIĘKUJE WAM BARDZO SERDECZNIE ZARAZ ZABIERAM SIĘ ZA ZROBIENIE
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka