juneczka
28.02.08, 12:57
U mojej 7 letniej córki wykryto krótkowzroczność -1,5D (nie widzi
z tablicy z 2 ławki). Czy macie jakieś doświadczenia z tą wadą,bo
wiem ,że jest to poważna choroba(też jestem krótk. -4,5) i dioptrie
mogą narastać bardzo szybko. Jestem przerażona, jak teraz ma - 1,5
to boję się pomyśleć ile będzie za 15 lat.