15.07.03, 17:55
Witam,
Wczoraj mąż dla starszej córki kupił arbuza (ależ wspaniale wygladał!!!!!!!).
Czy ja karmiąc piersią synka (3 tygodnie) mogę jeść arbuza? Które owoce i
warzywa letnie powinnam wykluczyć z diety a które mogę bezpiecznie jeść?

Dziękuje za odpowiedzi i pomoc.
Małgosia mama Mikołaja i Oli
Obserwuj wątek
    • zelmerek1 Re: arbuz 15.07.03, 19:11
      Ja jem wszystkie oprócz cytrusów i truskawek. Moja mała ma 2 miesiące i jak do
      tej pory ma wysypkę tylko od mleka krowiego. Nie jem nic co pochodzi od krowy.
      Aha a wysypki zaczęły się właśnie jak miała ok. 3 tygodni.
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka