Dodaj do ulubionych

Jeszcze raz SINLAC

18.03.05, 11:41
drogie mamuśki może ktoś rozwieje moje obawy, bo mam pietra.Moja niunia ma
6,5 m-ca i zajada się kaszką Sinlac. Chciałam ją kupić w ubiegłym tygodniu i
dowiedziałam się że cała partia została wycofana z aptek, hurtowni i jest
chwilowo niedostępny.Zastanawiam się dlaczego wycofują, ale nigdzie nie
otrzymałam wyjaśnienia. Martwie się że ta wcześniejsza kaszka, którą
podawałam była jakieś "wadliwa". Czy ktoś coś o tym słyszał?
Pozdrawiam
Aśka
Obserwuj wątek
    • mamaigora1 Re: Jeszcze raz SINLAC 18.03.05, 12:09
      Nie wycofują, tylko maja problemy z dystrybucją
    • wedan1 Re: Jeszcze raz SINLAC 18.03.05, 14:44
      Napiszcie mi dziewczyny jak przyrządzacie tem Sinlac. Moja ma 10 miesięcy może
      to jej posmakuje.
      • lucynar2 Re: Jeszcze raz SINLAC 20.03.05, 14:42
        Mój synek ma 21 m-cy, od 5 m-ca życia rano i wieczorem sinlac na mleku ( na
        początku bebilon pepti póżniej łaciate ). Na inną kaszkę nie chce nawet
        spojrzeć.Od 2 m-cy mieszam sinlac z kaszą manną (wcześniej też byly próby) i
        widzę tego efekt na wadze.
    • zaga25 Re: Jeszcze raz SINLAC 18.03.05, 20:23
      Do [przwgotowanej wody wsypujesz Sinlak. Ile chcesz. Mniej jak podajesz butlą
      więcej jak łyżeczką. Tu nie ma sztywnych reguł. Jaka konzystencja odpowiada
      córeczce taką jej dajesz. My dodajemy także do deserków, wcześniej dla
      poprawienia smaku do zupek. Dla nas rewelacja. A tak wogóle to zajrzyj tutaj,
      jest kilka fajnych przepisów.

      dziecko.nestle.pl/in_menu2_002s_p.phtml

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka