asiurka27
18.03.05, 11:41
drogie mamuśki może ktoś rozwieje moje obawy, bo mam pietra.Moja niunia ma
6,5 m-ca i zajada się kaszką Sinlac. Chciałam ją kupić w ubiegłym tygodniu i
dowiedziałam się że cała partia została wycofana z aptek, hurtowni i jest
chwilowo niedostępny.Zastanawiam się dlaczego wycofują, ale nigdzie nie
otrzymałam wyjaśnienia. Martwie się że ta wcześniejsza kaszka, którą
podawałam była jakieś "wadliwa". Czy ktoś coś o tym słyszał?
Pozdrawiam
Aśka