thebird1 07.10.09, 12:34 To juz w Gorzowie brak kandydatów na tak intratną posadkę . Autobusikiem z falubazu dzień w dzień do pracy,a może Agencja da autko i paliwko. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosć Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.gorzow.mm.pl 07.10.09, 12:56 no ładnie najpierw afera hazardowa, teraz afera gruntowa, chyba Pani Bukiewicz tez czeka dymisja, jeśli PO tak dba o standardy, to pani bukiewicz przestanie rządzić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 18.10.09, 23:29 gosć napisał: > no ładnie najpierw afera hazardowa, > teraz afera gruntowa, chyba Pani > Bukiewicz tez czeka dymisja, > jeśli PO tak dba o standardy, to pani > bukiewicz przestanie rządzić żarty żartami, ale pare spraw należałoby wyjaśnić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.md4.pl 07.10.09, 15:41 "Fachowcy" z PO również wzmacniają kadry pracujące w szpitalu na Dekerta. POtworny ciąg do stanowisk. Tylko kto będzie na nich pracował. Odpowiedz Link Zgłoś
roman.1g Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 07.10.09, 16:23 To są pierwsze kroki do przeniesienia siedziby do Zielonki. Może juz nawet poczynione. Ale żeby PSL odczepił sie od żłobu? Ciekawe za co? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
blic Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 07.10.09, 18:33 Za "bękarta" ktoś powinien w Gorzowie Bukiewicza przywitać zgniłymi produktami spożywczymi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przeciwnik_tuska Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 20:51 To nic w porównaniu tego co się dzieje na górze. Zbigniew Chlebowski czołowy polityk platformy przez rok blokował ustawę mającą ściągać podatki z hazardu na polecenie znajomego biznesmena za łapówkę. Wiedział o tym minister sprawiedliwości czuma który go bronił i tusek. Tusek powinien zacząć ścinanie głowy od siebie. Bo co to znaczy że jak ktoś nie jest z po tylko jest z pis to od razu wróg i go trzeba wymienić na swojego który nie będzie szkodził? (wniosek o odwołanie szefa CBA za to że jest z pisu). oj spadnie platformie spadnie i dobrze bo do tej pory zamiast robić trudne reformy potrzebne państwu tylko patrzała sie na słupki wyborcze. Tusek musi odejść inaczej platforma utonie. Potrzebuje innego przywódcę. To nie jest ta platforma co była zakładana przez rokitę, płażyńskiego. Tusek całą władzę zagarnął dla siebie i teraz głowy lecą żeby mu słupki poparcia nie spadły. Oj spadną spadną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piast Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 20:52 W takiej sytuacji nie wstydze się że głosowałem na leszka. Bo na poczatku był Leszek ziemowit i ziemomysł prawdziwi polacy a nie wnuczek niemieckiego żołnierza z wehrmahtu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dsadd Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 20:55 A za rządów pisu które są tak nienawidzone przez połowę narodu (tę bardziej złodziejską) nie było korupcji. Z korupcją była walka. To jest plaga. Wybierać do parlamentu warto tylko ludzi praworządnych! Nie sld, nie po (ciemne powiązania z biznesmenami) tylko prawica rzeczypospolitej. I niech se chodzą do tego kościoła w berecie co to komu szkodzi, ważne że prawo było w pl przestrzegane! Ale polacy nie chcą żeby było przestrzeagne bo wolą kraść. To rentkę na lewo wymusić, to praca na czarno, to na wcześniejszą emeryturkę, to zasiłek pomostowy. To ukraść sąsiadowi samochód bo ja nie mam itp itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.aster.pl 07.10.09, 21:48 Czytac nie umiesz? To stanowisko powstalo w fili ANR w ZG. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: graf Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.gorzow.mm.pl 07.10.09, 23:01 "Wysokości wynagrodzenia Bukiewicza nie zdradza." Kolejna paranoja. Przecież gość będzie dostawał państwowe pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 00:04 Ach te dziewczyny. Maja wali w tak znamienity lubuski ród, nie bojąc wyklęcia, ani nasłanych spec-służb, ani kibiców jedynie słusznego klubu. Odwaga, czy głupota ? Lubię nieustraszonych, bo sam też zbytnio nie pękam, ale w najbliższą niedzielę zmówię zdrowaśkę za dzielne dziewczyny. Przejechały się jak po Mirosławie B. jak po łysym koniu. Zdrowaśka będzie w intencji, żeby Wam się nic nietypowego nie przydarzyło w najbliższych dniach lub miesiącach. Gratuluję postawy. W tej sprawie wszelkie etyczne standardy zostały przekroczone, dziwić się należy, że poza Gazetą panuje zgodne milczenie w temacie B. i najbliżsi. Tomasz Możejko nie jest osobą zupełnie mi nie znaną. Swego czasu odbyliśmy dość długą rozmowę i zapewne nie zgadniecie gdzie i w jakich godzinach. Nie rozmawialiśmy o nieruchomościach rolnych, nie byłem też pytać o pracę. Jeszcze jedno - tak się składa, że pana Możejki pracownicy mnie znają, bo wcześniej robiłem tam zakupy ;) W innych okolicznościach bym tego nie upubliczniał (nawet wrogowi, który przyszedł negocjować należy się szacunek), ale Tomasz Możejko wyrasta nam do roli giganta nieetycznych zachowań. Czekam na pozew, ale marne szanse na to, że zrobi mi on krzywdę, marne :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.09, 05:43 marek_p napisał: > Ach te dziewczyny. Maja wali w tak znamienity lubuski ród, To oba Bukiewicze jednak familia? Platforma szkodzi miastu Gorzów a konflikcie z Zielonką. Nie mam pojęcia co było za rządów PiSu czy komuchów, być może szkodzą wszystkie opcje. Ale po PO widać to najwyraźniej. Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Rodzina Bukiewicz 08.10.09, 08:49 Gość portalu: login_t napisał(a): > marek_p napisał: > >> Ach te dziewczyny. Maja wali w tak znamienity lubuski ród, > > To oba Bukiewicze jednak familia? Nie wiem na 100% Nie jestem zbyt blisko zielonogórskich spraw, a chciałbym nie mieć potrzeby interesować się nimi w ogóle. Sprawiłaby to likwidacja województwa lubuskiego. > Platforma szkodzi miastu Gorzów a konflikcie z Zielonką. Chciałeś napisać, że służy podsycaniu konfliktu ? ;) Tak. Wracając do rodziny, to odważne dziewczyny powinny w końcu wyjaśnić jak to jest z tymi koligacjami rodzinnymi. Wielokrotnie przeczytałem i usłyszałem od działaczy PO, że Tomasz Hałas i Bożena Bukiewicz to rodzina. Tomasz Hałas i Tomasz Możejko obok tych samych imion mają bardzo podobne rysy twarzy. Dla przejrzystości życia politycznego wypisane powyżej zagadnienia genealogiczne powinny być wyjaśnione. Ustawodawca dał mediom i społeczeństwu możliwość wyjaśnienia takich kwestii - osoby podejmujące się zajmowania wysokich stanowisk w Państwie mają świadomość, że ich sfera prywatna jest mniejsza niż u osób płacących podatki na ich pensje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Rodzina Bukiewicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.09, 09:08 marek_p napisał: > > Platforma szkodzi miastu Gorzów a konflikcie z Zielonką. > > Chciałeś napisać, że służy podsycaniu konfliktu ? ;) Nie. Chciałem napisać, że w konflikcie lubuskim Platforma jest po stronie Zielonej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zozo Re: Rodzina Bukiewicz IP: *.gorzow.mm.pl 08.10.09, 09:11 to prawda, ze tomasz hałas to rodzina posłanki bukiewicz?? no no ciekawe, nepotyzm pełną gębą:)w gorzowie rządzi zielona góra Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Rodzina Bukiewicz 08.10.09, 09:23 Gość portalu: zozo napisał(a): > to prawda, ze tomasz hałas to rodzina posłanki bukiewicz?? Wkurzające są te znaki zapytania. Wkurza mnie, że nie ma odważnego człowieka w mediach, który by to po prostu wyjaśnił. Czuje się z tym źle, że powtarzam zasłyszane, ale nie sprawdzone informacje. Sam nie potrafię tego sprawdzić. Brykner - błagam - spraw, żebyśmy wiedzieli, a nie gdybali. Jeśli wyjaśni się, że to nie rodzinka, to ślubuję napiętnować każdego kto będzie rozpowiadał te plotki. Na razie ze względu na ich powszechność i powagę osób je rozsiewających uznałem je na tyle wiarygodne, że apeluję (błagam) o ich wyjaśnienie. Marek Pogorzelec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal To co wypisujecie ....... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.09, 21:46 ...zaczyna być niebezpieczne...bo głupawe to juz od dawna! "Tomasz Hałas i Tomasz Możejko obok tych samych imion mają bardzo podobne rysy twarzy." Może sa Żydami, może Aryjczykami lub Kaszubami....zastanów sie Marku co pleciesz....... Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: To co wypisujecie ....... 11.10.09, 22:11 Gość portalu: emsiziomal napisał(a): > Może sa Żydami, może Aryjczykami lub Kaszubami../albo kuzynami/..zastanów sie Marku co pleciesz....... O.K. mea culpa - podobieństwo oby panów jest w tym miejscu nieistotne i nie musi świadczyć o pokrewieństwie. Żeby nie było - dziewczynom zdecydowanie lepiej się przyglądam ;), no chyba, że brzydkie. Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: To co wypisujecie ....... 11.10.09, 22:15 > podobieństwo oby panów obu, oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 17.10.09, 00:19 login_t napisał: > Platforma szkodzi miastu ... w ogóle szkodzi polakom. "Tak było ostatnio, gdy polski MSZ przyjął oświadczenie ws. postulatów Polaków w RFN domagających się unieważnienia hitlerowskich dekretów delegalizujących polską mniejszość narodową (koniec lat 30. XX wieku) oraz zamykających polskie organizacje." Odpowiedz Link Zgłoś
wowy1 Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 00:07 najpierw pani bukiewicz mówiła na posłów szczur, pozniej pan bukiwicz mówił o gorzowie bękart, widać, że to u nich normalne słownictwo, czyzby takim jezykie tez mowisli do siebie w domu?? Odpowiedz Link Zgłoś
uszal45 Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 00:13 afera hazardowa w kraju, a tutaj widac afera gruntowa pary od bękartów i szczurów , mam nadzieje ze premier dba o zasady i zadziała zdecydowanie Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 00:26 Premiera wali to co się tutaj na tym zadupiu dzieje. Ważne tylko, żeby Rzeczpospolita o tym nie napisała. Majka i Brykner mogą sobie brykać do woli, jednego i drugiego posła PO zmartwią, on się obawami o wynik przyszłych wyborów z liderami w Warszawie podzieli, a oni go pocieszą, że przecież ludzie i tak nie mają rozsądnej alternatywy. I tak to działa, uwierzcie, słucham i obserwuję, tak to działa, żadne tam uniesienia, rozsądek, sprawiedliwość, służba społeczeństwu. Wkurzające jest oczywiście, że taki polityk boi się na link kliknąć, bo a może ktoś go tam rypie, rada na to została opracowana, witryny mają być rejestrowane w sądach, a właściciel odpowiada za treści i jest kogo pozwać, to radośniejsze rozwiązanie niż uczciwość wobec wyborcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.09, 06:54 marek_p napisał: > jest kogo pozwać, to radośniejsze > rozwiązanie niż uczciwość wobec wyborcy. Stłucz termometr, internautę pozwij a policjanta zwolnij z pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.09, 21:00 uszal45 napisał: > afera hazardowa w kraju, a tutaj widac afera gruntowa pary od > bękartów i szczurów , mam nadzieje ze premier dba o zasady i > zadziała zdecydowanie ależ oczywiście. premier już zrobił to co chcieli lobbyści od hazardu. odsunął specjalny podatek w przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
wieczyslaw124 Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 05:44 Co sięludziska dziwicie.Jaki pan taki kram.Popatrzcie co się dzieje na szczytach władzy w W-wie.Idą na całego.Polskę trzeba ouścic z torbami.Oto dewiza PO-poprzwiaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
tyrcjusz Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 09:40 Powiązania, układy, koneksje - pewna terminologia naukowa nazwałaby to zjawisko PATOLOGIA lub DYSFUNKCJA. Zielonka znowu ma poczucie bezkarności. Trzeba to zmienic !!! Trzeba to wyjaśnić !!!! I jeszcze te powiązania Hałas = Bukiewicz ?!!! TO PRAWDA, ZLE SIE DZIEJE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 10:00 tyrcjusz napisał: > Powiązania, układy, koneksje - pewna terminologia naukowa nazwałaby > to zjawisko PATOLOGIA lub DYSFUNKCJA. Czytałeś to co napisały autorki artykułu, pod którym dyskutujemy ? W tekście jest sugestia, że nowe stanowisko z ANR zostało utworzone pod potrzeby, no właśnie kogo, agencji, PO, czy rodziny. Tomasz Możejko zapewne ma swojego przełożonego w agencji. Zapewne będzie on sprawdzał, czy to nowe stanowisko na pewno jest potrzebne Agencji. Sprawdzi, chyba, że ma mniej odwagi niż dziewczyny - autorki artykułu. > I jeszcze te powiązania Hałas = Bukiewicz ?!!! Bukiewicz - Hałas - Możejko Ciekawe, czy każdemu człowiekowi władza tak wali po berecie, jak myślisz login - byłeś kiedyś u władzy, albo obserwowałeś to u kogoś bliskiego, przecież masz różnych kumpli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.09, 10:12 marek_p napisał: > Ciekawe, czy każdemu człowiekowi władza tak wali po berecie, jak myślisz login To nie jest beret tylko spryt. Zielonogórska Platforma wykazuje się sporą sprawnością w przejmowaniu i tworzenu stanowisk, także w Gorzowie. Dowodzi to z jednej strony wadliwości systemu, którego (liberałów przepraszam) "liberałowie" nawet nie próbują naprawić, a z drugiej strony zaradności środowiska zielonogórskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 10:23 Gość portalu: login_t napisał(a): > To nie jest beret tylko spryt. Zdecydowanie nie zgadzam się z tą tezą. Arogancja jest zgubna. POwoduje utratę kontroli nad swoimi czynami, instynkt samozachowawczy przestaje działać. Moje zaangażowanie w ten temat pokazuje, że mój instynkt zachowawczy też jest do dupy, ale ja już tak mam od wielu lat, bez względu na status materialny i zawodowy. Zakładając, że Polska idzie w kierunku standardów europejskich, to jeśli ktoś te puzle poskłada do kupy, to posypią się głowy, albo co najmniej ktoś do kogoś nabierze rezerwy, dużej rezerwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.09, 10:58 marek_p napisał: > jeśli ktoś te > puzle poskłada do kupy, to posypią się głowy, albo co najmniej ktoś do kogoś > nabierze rezerwy, dużej rezerwy. Ale przecież nikt nie musi być politykiem całe życie. Wejście do karuzeli daje duże możliwości. Nie znam nikogo, kto (oprócz ewidentnych kryminalistów) straciłby na polityce. Bycie przez jeden sezon posłem, dyrektorem departamentu czy choćby radnym otwiera nowe ścieżki w życiu. Kopnięcie w dupę przez elektorat czasem powoduje możliwości skapitalizowania tego otwarcia. Czy Jan Krzysztof Bielecki zarabiał więcej i czuł się lepiej jako premier czy jako dyrektor banku? Póki co, warto grać w drużynie która zaprosiła do zabawy. A Drużyna Bukiewicz et consortes to zielonogórska Platforma. Odpowiedz Link Zgłoś
patriota123 Odwołanie, dymisja !!!!!! 08.10.09, 10:03 Zielongorskie uklady muszą zniknąć. Co to za porzadek, mój poprzednik miał racje to jest istna PATOLOGIA POLITYCZNA !!!!! Jak ja, przecietny Kowalski mam wierzyć w sprawiedliwość społeczną, równość i szczerość haseł politycznych ??? !!! Rozgonić to towarzystwo w ...., powtarzam rozgonić. W stolicy poleciały głowy w związku z aferą gruntową, u nas też trzeba to wyjaśnić !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! 08.10.09, 10:10 patriota123 napisał: > Zielongorskie uklady muszą zniknąć. Co to za porzadek, mój > poprzednik miał racje to jest istna PATOLOGIA POLITYCZNA !!!!! Powtórzę się - Tuska wali to co tu na tym zadupiu się dzieje. Co innego, gdyby opisała to Rzeczpospolita. Jest to jakaś myśl - pozwolicie - zaraz spróbuję ją zrealizować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezio Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! IP: *.centertel.pl 08.10.09, 10:26 Panie Marku, a mote Pan zapyta naszych politykow z PO, jak to sie dzieje, ze tacy ludzie jak Bukiewicz sa przyjmowani na stolki do gorzowskich firm i urzedow? Chodzi mi o kontekst bekarta, zreszta nie jest to pierwszy wyskok tego czlowieka. Nie przypominam sobie, by ktokolwiek z Gorzowa znalazl zatrudnienie na stolku w zielonce. To najlepiej swiadczy o tym, co moga spowodowac nasze tzw. vipy. Kupmy HMW czapke zawiadowcy stacji i niech tam pracuje, dopuki ZG mu tej stacji nie zlikwiduje. Do tego byc moze sie nadaje, choc przyznam, tez mam watpliwosci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.09, 00:17 patriota123 napisał: > Jak ja, przecietny Kowalski mam > wierzyć w sprawiedliwość społeczną, > równość i szczerość haseł politycznych ??? !!! tusk nie obiecywał sprawiedliwości społecznej, tylko obiecywał cuda i właśnie cuda się dzieją. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.09, 22:11 cuda, cuda ogłaszają! Odpowiedz Link Zgłoś
lubuszanin-1 ZMIANY !!!! 08.10.09, 10:30 Witam, treść artykulu zacheciła mnie do zamieszczenia opinii na forum. WŁODARZE PAMIETAJCIE !!! - WŁADZA JEST DO SPRAWOWANIA A NIE DO NADUZYWANIA. MY WAS Z TEGO ROZLICZYMY - ZWYKLI LUDZIE !!!! Dlaczego w naszym Państwie dobro ogółu nie może mieć pierszeństwa nad własnym interesem, często rodzinnym:(. Dlaczego osoba piastująca urząd z zarobkami 100 tys/rok( premie, diety, delegacje) łakomi sie na kolejne 50 tys., przy dochodach ogółu społeczeństwa rzędu 1200 zł/m-c? Odpowiedz Link Zgłoś
lubuszanin-1 Re: ZMIANY !!!! 08.10.09, 10:34 W formie wyjaśnienia, uważam że osoba sprawująca wysokie stanowisko powinna zarabiać dużo, aby nie być podatnym na "akcenty korupyjne", ale to co tutaj widzimy to jest zwykła zachłanność i chciwość!! Wprowadzić ustawę stanowiącą o dożywotnim zakazie sprawowania urzedu w przypadku udowodnienia winy przyjęcia łapówki !!! Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: ZMIANY !!!! 08.10.09, 11:19 lubuszanin-1 napisał: > w przypadku udowodnienia winy przyjęcia łapówki !!! Tu raczej nie widać korupcji. Opisane w artykule zachowania to nepotyzm, równie szkodliwy dla struktur państwa jak korupcja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anno Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.gorzow.mm.pl 08.10.09, 11:30 ciekawe jaka będzie reakcja władz PO na poczynania posel bukiewicz? jak sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 11:43 Gość portalu: anno napisał(a): > ciekawe jaka będzie reakcja władz PO na poczynania posel bukiewicz? > jak sądzicie? Żadna. Chyba, że przeczytają o tym w Rzeczpospolitej lub Bryknerowi uda się wyjść z artykułem poza strony lokalne Gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.09, 00:19 anno napisał: > ciekawe jaka będzie reakcja władz PO na > poczynania posel bukiewicz? jak sądzicie? podeślą paru swoich do zatrudnienia i sprawę zatuszują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 10.10.09, 08:54 niektórzy są obecnie zdziwieni, ale przecież niczego innego nie można się było spodziewać po partii sawickiej... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: 84.243.224.* 10.10.09, 20:00 Pogrobowcy po AWS-ie niczego się nie nauczyli .Jak dorwą się do koryta to tracą instynkt samozachowawczy .PO najprawdopodobniej skończy tak samo jak AWS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miro+Grzesio+Zibi Aby zyło sie lepiej HE HE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.09, 20:12 Hasło przewodnie PO. Tylko ze nie dodali ze chodzi tu o kolesi z solidarnościowej gwardii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Aby zyło sie lepiej HE HE IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.09, 15:03 Miro+Grzesio+Zibi napisał: > Hasło przewodnie PO. > Tylko ze nie dodali ze chodzi tu > o kolesi z solidarnościowej gwardii raczej o kolesi, którzy się podczas "okrągłego stołu" poznali, a podczas "nocnej zmiany" hartowali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Aby zyło sie lepiej HE HE IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.09, 21:05 to mi przypomina gierkowskie hasło: "aby polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej." gdy się poczyta już tylko same tytuły w wyborczej, to rzeczywiście widać jak na dłoni, że: Takie dziennikarstwo do złudzenia przypomina działanie mediów gierkowskich, realizujących partyjną wytyczną, by przekonywać Polaków, że jest świetnie i coraz lepiej, kraj odnosi sukcesy, władza sprawdza się doskonale, nie ma żadnych powodów do zmartwień, a jedyny problem stanowią działania garstki opozycjonistów, wyobcowanych i inspirowanych przez wrogie siły, którym zdrowa większość społeczeństwa mówi zdecydowane „nie”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.09, 01:04 niechaj narodowie wżdy postronni znają, że polacy jak gęsi, tak się skubać dają. :) Odpowiedz Link Zgłoś