Dodaj do ulubionych

Politycy Platformy buszują w państwowej agencji

07.10.09, 12:34
To juz w Gorzowie brak kandydatów na tak intratną posadkę .
Autobusikiem z falubazu dzień w dzień do pracy,a może Agencja da
autko i paliwko.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosć Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.gorzow.mm.pl 07.10.09, 12:56
      no ładnie najpierw afera hazardowa, teraz afera gruntowa, chyba Pani
      Bukiewicz tez czeka dymisja, jeśli PO tak dba o standardy, to pani
      bukiewicz przestanie rządzić
      • Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 18.10.09, 23:29
        gosć napisał:

        > no ładnie najpierw afera hazardowa,
        > teraz afera gruntowa, chyba Pani
        > Bukiewicz tez czeka dymisja,
        > jeśli PO tak dba o standardy, to pani
        > bukiewicz przestanie rządzić

        żarty żartami, ale pare spraw należałoby wyjaśnić.
    • Gość: Jan Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.md4.pl 07.10.09, 15:41
      "Fachowcy" z PO również wzmacniają kadry pracujące w szpitalu na
      Dekerta. POtworny ciąg do stanowisk. Tylko kto będzie na nich
      pracował.
    • roman.1g Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 07.10.09, 16:23
      To są pierwsze kroki do przeniesienia siedziby do Zielonki. Może juz
      nawet poczynione. Ale żeby PSL odczepił sie od żłobu? Ciekawe za co?
      pzdr
    • blic Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 07.10.09, 18:33
      Za "bękarta" ktoś powinien w Gorzowie Bukiewicza przywitać zgniłymi
      produktami spożywczymi.
    • Gość: przeciwnik_tuska Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 20:51
      To nic w porównaniu tego co się dzieje na górze. Zbigniew Chlebowski czołowy
      polityk platformy przez rok blokował ustawę mającą ściągać podatki z hazardu na
      polecenie znajomego biznesmena za łapówkę. Wiedział o tym minister
      sprawiedliwości czuma który go bronił i tusek.

      Tusek powinien zacząć ścinanie głowy od siebie. Bo co to znaczy że jak ktoś nie
      jest z po tylko jest z pis to od razu wróg i go trzeba wymienić na swojego który
      nie będzie szkodził? (wniosek o odwołanie szefa CBA za to że jest z pisu).

      oj spadnie platformie spadnie i dobrze bo do tej pory zamiast robić trudne
      reformy potrzebne państwu tylko patrzała sie na słupki wyborcze. Tusek musi
      odejść inaczej platforma utonie. Potrzebuje innego przywódcę. To nie jest ta
      platforma co była zakładana przez rokitę, płażyńskiego. Tusek całą władzę
      zagarnął dla siebie i teraz głowy lecą żeby mu słupki poparcia nie spadły. Oj
      spadną spadną.

      • Gość: piast Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 20:52
        W takiej sytuacji nie wstydze się że głosowałem na leszka. Bo na poczatku był
        Leszek ziemowit i ziemomysł prawdziwi polacy a nie wnuczek niemieckiego
        żołnierza z wehrmahtu.
        • Gość: dsadd Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 20:55
          A za rządów pisu które są tak nienawidzone przez połowę narodu (tę bardziej
          złodziejską) nie było korupcji. Z korupcją była walka. To jest plaga. Wybierać
          do parlamentu warto tylko ludzi praworządnych! Nie sld, nie po (ciemne
          powiązania z biznesmenami) tylko prawica rzeczypospolitej. I niech se chodzą do
          tego kościoła w berecie co to komu szkodzi, ważne że prawo było w pl
          przestrzegane! Ale polacy nie chcą żeby było przestrzeagne bo wolą kraść. To
          rentkę na lewo wymusić, to praca na czarno, to na wcześniejszą emeryturkę, to
          zasiłek pomostowy. To ukraść sąsiadowi samochód bo ja nie mam itp itd.
    • Gość: ktos Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.aster.pl 07.10.09, 21:48
      Czytac nie umiesz? To stanowisko powstalo w fili ANR w ZG.
    • Gość: graf Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.gorzow.mm.pl 07.10.09, 23:01
      "Wysokości wynagrodzenia Bukiewicza nie zdradza."

      Kolejna paranoja. Przecież gość będzie dostawał państwowe pieniądze.
    • marek_p Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 00:04
      Ach te dziewczyny. Maja wali w tak znamienity lubuski ród, nie bojąc wyklęcia,
      ani nasłanych spec-służb, ani kibiców jedynie słusznego klubu.
      Odwaga, czy głupota ? Lubię nieustraszonych, bo sam też zbytnio nie pękam, ale
      w najbliższą niedzielę zmówię zdrowaśkę za dzielne dziewczyny. Przejechały się
      jak po Mirosławie B. jak po łysym koniu.
      Zdrowaśka będzie w intencji, żeby Wam się nic nietypowego nie przydarzyło w
      najbliższych dniach lub miesiącach.

      Gratuluję postawy. W tej sprawie wszelkie etyczne standardy zostały
      przekroczone, dziwić się należy, że poza Gazetą panuje zgodne milczenie w
      temacie B. i najbliżsi.
      Tomasz Możejko nie jest osobą zupełnie mi nie znaną. Swego czasu odbyliśmy
      dość długą rozmowę i zapewne nie zgadniecie gdzie i w jakich godzinach. Nie
      rozmawialiśmy o nieruchomościach rolnych, nie byłem też pytać o pracę.
      Jeszcze jedno - tak się składa, że pana Możejki pracownicy mnie znają, bo
      wcześniej robiłem tam zakupy ;)

      W innych okolicznościach bym tego nie upubliczniał (nawet wrogowi, który
      przyszedł negocjować należy się szacunek), ale Tomasz Możejko wyrasta nam do
      roli giganta nieetycznych zachowań.

      Czekam na pozew, ale marne szanse na to, że zrobi mi on krzywdę, marne :)
      • Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.09, 05:43
        marek_p napisał:

        > Ach te dziewczyny. Maja wali w tak znamienity lubuski ród,

        To oba Bukiewicze jednak familia?


        Platforma szkodzi miastu Gorzów a konflikcie z Zielonką.
        Nie mam pojęcia co było za rządów PiSu czy komuchów, być może szkodzą wszystkie
        opcje.

        Ale po PO widać to najwyraźniej.
        • marek_p Rodzina Bukiewicz 08.10.09, 08:49
          Gość portalu: login_t napisał(a):

          > marek_p napisał:
          >
          >> Ach te dziewczyny. Maja wali w tak znamienity lubuski ród,
          >
          > To oba Bukiewicze jednak familia?

          Nie wiem na 100%
          Nie jestem zbyt blisko zielonogórskich spraw, a chciałbym nie mieć potrzeby
          interesować się nimi w ogóle. Sprawiłaby to likwidacja województwa lubuskiego.

          > Platforma szkodzi miastu Gorzów a konflikcie z Zielonką.

          Chciałeś napisać, że służy podsycaniu konfliktu ? ;)
          Tak.

          Wracając do rodziny, to odważne dziewczyny powinny w końcu wyjaśnić jak to jest
          z tymi koligacjami rodzinnymi. Wielokrotnie przeczytałem i usłyszałem od
          działaczy PO, że Tomasz Hałas i Bożena Bukiewicz to rodzina.
          Tomasz Hałas i Tomasz Możejko obok tych samych imion mają bardzo podobne rysy
          twarzy.

          Dla przejrzystości życia politycznego wypisane powyżej zagadnienia genealogiczne
          powinny być wyjaśnione. Ustawodawca dał mediom i społeczeństwu możliwość
          wyjaśnienia takich kwestii - osoby podejmujące się zajmowania wysokich stanowisk
          w Państwie mają świadomość, że ich sfera prywatna jest mniejsza niż u osób
          płacących podatki na ich pensje.
          • Gość: login_t Re: Rodzina Bukiewicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.09, 09:08
            marek_p napisał:

            > > Platforma szkodzi miastu Gorzów a konflikcie z Zielonką.
            >
            > Chciałeś napisać, że służy podsycaniu konfliktu ? ;)

            Nie.
            Chciałem napisać, że w konflikcie lubuskim Platforma jest po stronie
            Zielonej.
            • Gość: zozo Re: Rodzina Bukiewicz IP: *.gorzow.mm.pl 08.10.09, 09:11
              to prawda, ze tomasz hałas to rodzina posłanki bukiewicz?? no no
              ciekawe, nepotyzm pełną gębą:)w gorzowie rządzi zielona góra
              • marek_p Re: Rodzina Bukiewicz 08.10.09, 09:23
                Gość portalu: zozo napisał(a):
                > to prawda, ze tomasz hałas to rodzina posłanki bukiewicz??

                Wkurzające są te znaki zapytania. Wkurza mnie, że nie ma odważnego człowieka w
                mediach, który by to po prostu wyjaśnił. Czuje się z tym źle, że powtarzam
                zasłyszane, ale nie sprawdzone informacje. Sam nie potrafię tego sprawdzić.

                Brykner - błagam - spraw, żebyśmy wiedzieli, a nie gdybali.
                Jeśli wyjaśni się, że to nie rodzinka, to ślubuję napiętnować każdego kto będzie
                rozpowiadał te plotki.
                Na razie ze względu na ich powszechność i powagę osób je rozsiewających uznałem
                je na tyle wiarygodne, że apeluję (błagam) o ich wyjaśnienie.

                Marek Pogorzelec
          • Gość: emsiziomal To co wypisujecie ....... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.09, 21:46
            ...zaczyna być niebezpieczne...bo głupawe to juz od dawna!
            "Tomasz Hałas i Tomasz Możejko obok tych samych imion mają bardzo podobne rysy
            twarzy."
            Może sa Żydami, może Aryjczykami lub Kaszubami....zastanów sie Marku co
            pleciesz.......
            • marek_p Re: To co wypisujecie ....... 11.10.09, 22:11
              Gość portalu: emsiziomal napisał(a):

              > Może sa Żydami, może Aryjczykami lub Kaszubami../albo
              kuzynami/..zastanów sie Marku co pleciesz.......


              O.K. mea culpa - podobieństwo oby panów jest w tym miejscu nieistotne i nie musi
              świadczyć o pokrewieństwie.
              Żeby nie było - dziewczynom zdecydowanie lepiej się przyglądam ;), no chyba, że
              brzydkie.
              • marek_p Re: To co wypisujecie ....... 11.10.09, 22:15
                > podobieństwo oby panów

                obu, oczywiście

        • Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 17.10.09, 00:19
          login_t napisał:

          > Platforma szkodzi miastu ...

          w ogóle szkodzi polakom.

          "Tak było ostatnio, gdy polski MSZ przyjął oświadczenie ws. postulatów
          Polaków w RFN domagających się unieważnienia hitlerowskich dekretów
          delegalizujących polską mniejszość narodową (koniec lat 30. XX wieku) oraz
          zamykających polskie organizacje."



    • wowy1 Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 00:07
      najpierw pani bukiewicz mówiła na posłów szczur, pozniej pan
      bukiwicz mówił o gorzowie bękart, widać, że to u nich normalne
      słownictwo, czyzby takim jezykie tez mowisli do siebie w domu??
    • uszal45 Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 00:13
      afera hazardowa w kraju, a tutaj widac afera gruntowa pary od
      bękartów i szczurów , mam nadzieje ze premier dba o zasady i
      zadziała zdecydowanie
      • marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 00:26
        Premiera wali to co się tutaj na tym zadupiu dzieje.
        Ważne tylko, żeby Rzeczpospolita o tym nie napisała.

        Majka i Brykner mogą sobie brykać do woli, jednego i drugiego posła PO zmartwią,
        on się obawami o wynik przyszłych wyborów z liderami w Warszawie podzieli, a oni
        go pocieszą, że przecież ludzie i tak nie mają rozsądnej alternatywy.
        I tak to działa, uwierzcie, słucham i obserwuję, tak to działa, żadne tam
        uniesienia, rozsądek, sprawiedliwość, służba społeczeństwu.

        Wkurzające jest oczywiście, że taki polityk boi się na link kliknąć, bo a może
        ktoś go tam rypie, rada na to została opracowana, witryny mają być rejestrowane
        w sądach, a właściciel odpowiada za treści i jest kogo pozwać, to radośniejsze
        rozwiązanie niż uczciwość wobec wyborcy.
        • Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.09, 06:54
          marek_p napisał:

          > jest kogo pozwać, to radośniejsze
          > rozwiązanie niż uczciwość wobec wyborcy.

          Stłucz termometr, internautę pozwij a policjanta zwolnij z pracy.
      • Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.09, 21:00
        uszal45 napisał:

        > afera hazardowa w kraju, a tutaj widac afera gruntowa pary od
        > bękartów i szczurów , mam nadzieje ze premier dba o zasady i
        > zadziała zdecydowanie

        ależ oczywiście. premier już zrobił to co chcieli lobbyści od hazardu. odsunął
        specjalny podatek w przyszłość.

    • wieczyslaw124 Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 05:44
      Co sięludziska dziwicie.Jaki pan taki kram.Popatrzcie co się dzieje
      na szczytach władzy w W-wie.Idą na całego.Polskę trzeba ouścic z
      torbami.Oto dewiza PO-poprzwiaczy.
    • tyrcjusz Politycy Platformy buszują w państwowej agencji 08.10.09, 09:40
      Powiązania, układy, koneksje - pewna terminologia naukowa nazwałaby
      to zjawisko PATOLOGIA lub DYSFUNKCJA. Zielonka znowu ma poczucie
      bezkarności. Trzeba to zmienic !!! Trzeba to wyjaśnić !!!! I jeszcze
      te powiązania Hałas = Bukiewicz ?!!! TO PRAWDA, ZLE SIE DZIEJE !!!
      • marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 10:00
        tyrcjusz napisał:

        > Powiązania, układy, koneksje - pewna terminologia naukowa nazwałaby
        > to zjawisko PATOLOGIA lub DYSFUNKCJA.

        Czytałeś to co napisały autorki artykułu, pod którym dyskutujemy ?
        W tekście jest sugestia, że nowe stanowisko z ANR zostało utworzone pod
        potrzeby, no właśnie kogo, agencji, PO, czy rodziny.
        Tomasz Możejko zapewne ma swojego przełożonego w agencji.
        Zapewne będzie on sprawdzał, czy to nowe stanowisko na pewno jest potrzebne
        Agencji. Sprawdzi, chyba, że ma mniej odwagi niż dziewczyny - autorki artykułu.

        > I jeszcze te powiązania Hałas = Bukiewicz ?!!!

        Bukiewicz - Hałas - Możejko

        Ciekawe, czy każdemu człowiekowi władza tak wali po berecie, jak myślisz login -
        byłeś kiedyś u władzy, albo obserwowałeś to u kogoś bliskiego, przecież masz
        różnych kumpli ;)
        • Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.09, 10:12
          marek_p napisał:

          > Ciekawe, czy każdemu człowiekowi władza tak wali po berecie, jak
          myślisz login

          To nie jest beret tylko spryt.

          Zielonogórska Platforma wykazuje się sporą sprawnością w
          przejmowaniu i tworzenu stanowisk, także w Gorzowie.
          Dowodzi to z jednej strony wadliwości systemu, którego (liberałów
          przepraszam) "liberałowie" nawet nie próbują naprawić, a z drugiej
          strony zaradności środowiska zielonogórskiego.
          • marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 10:23
            Gość portalu: login_t napisał(a):

            > To nie jest beret tylko spryt.

            Zdecydowanie nie zgadzam się z tą tezą.

            Arogancja jest zgubna. POwoduje utratę kontroli nad swoimi czynami, instynkt
            samozachowawczy przestaje działać.

            Moje zaangażowanie w ten temat pokazuje, że mój instynkt zachowawczy też jest do
            dupy, ale ja już tak mam od wielu lat, bez względu na status materialny i zawodowy.

            Zakładając, że Polska idzie w kierunku standardów europejskich, to jeśli ktoś te
            puzle poskłada do kupy, to posypią się głowy, albo co najmniej ktoś do kogoś
            nabierze rezerwy, dużej rezerwy.
            • Gość: login_t Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.09, 10:58
              marek_p napisał:

              > jeśli ktoś te
              > puzle poskłada do kupy, to posypią się głowy, albo co najmniej
              ktoś do kogoś
              > nabierze rezerwy, dużej rezerwy.


              Ale przecież nikt nie musi być politykiem całe życie.

              Wejście do karuzeli daje duże możliwości.
              Nie znam nikogo, kto (oprócz ewidentnych kryminalistów) straciłby na
              polityce.
              Bycie przez jeden sezon posłem, dyrektorem departamentu czy choćby
              radnym otwiera nowe ścieżki w życiu.

              Kopnięcie w dupę przez elektorat czasem powoduje możliwości
              skapitalizowania tego otwarcia.
              Czy Jan Krzysztof Bielecki zarabiał więcej i czuł się lepiej jako
              premier czy jako dyrektor banku?


              Póki co, warto grać w drużynie która zaprosiła do zabawy.
              A Drużyna Bukiewicz et consortes to zielonogórska Platforma.
    • patriota123 Odwołanie, dymisja !!!!!! 08.10.09, 10:03
      Zielongorskie uklady muszą zniknąć. Co to za porzadek, mój
      poprzednik miał racje to jest istna PATOLOGIA POLITYCZNA !!!!! Jak
      ja, przecietny Kowalski mam wierzyć w sprawiedliwość społeczną,
      równość i szczerość haseł politycznych ??? !!! Rozgonić to
      towarzystwo w ...., powtarzam rozgonić. W stolicy poleciały głowy w
      związku z aferą gruntową, u nas też trzeba to wyjaśnić !!!!!
      • marek_p Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! 08.10.09, 10:10
        patriota123 napisał:

        > Zielongorskie uklady muszą zniknąć. Co to za porzadek, mój
        > poprzednik miał racje to jest istna PATOLOGIA POLITYCZNA !!!!!

        Powtórzę się - Tuska wali to co tu na tym zadupiu się dzieje.
        Co innego, gdyby opisała to Rzeczpospolita. Jest to jakaś myśl - pozwolicie -
        zaraz spróbuję ją zrealizować.
        • Gość: prezio Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! IP: *.centertel.pl 08.10.09, 10:26
          Panie Marku, a mote Pan zapyta naszych politykow z PO, jak to sie
          dzieje, ze tacy ludzie jak Bukiewicz sa przyjmowani na stolki do
          gorzowskich firm i urzedow? Chodzi mi o kontekst bekarta, zreszta
          nie jest to pierwszy wyskok tego czlowieka. Nie przypominam sobie,
          by ktokolwiek z Gorzowa znalazl zatrudnienie na stolku w zielonce.
          To najlepiej swiadczy o tym, co moga spowodowac nasze tzw. vipy.
          Kupmy HMW czapke zawiadowcy stacji i niech tam pracuje, dopuki ZG mu
          tej stacji nie zlikwiduje. Do tego byc moze sie nadaje, choc
          przyznam, tez mam watpliwosci...
      • Gość: nicelus Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.09, 00:17
        patriota123 napisał:

        > Jak ja, przecietny Kowalski mam
        > wierzyć w sprawiedliwość społeczną,
        > równość i szczerość haseł politycznych ??? !!!

        tusk nie obiecywał sprawiedliwości społecznej, tylko obiecywał cuda i właśnie
        cuda się dzieją.
        :)

        • Gość: nicelus Re: Odwołanie, dymisja !!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.09, 22:11
          cuda,
          cuda ogłaszają!
    • lubuszanin-1 ZMIANY !!!! 08.10.09, 10:30
      Witam,
      treść artykulu zacheciła mnie do zamieszczenia opinii na forum.
      WŁODARZE PAMIETAJCIE !!! - WŁADZA JEST DO SPRAWOWANIA A NIE DO
      NADUZYWANIA. MY WAS Z TEGO ROZLICZYMY - ZWYKLI LUDZIE !!!!
      Dlaczego w naszym Państwie dobro ogółu nie może mieć pierszeństwa
      nad własnym interesem, często rodzinnym:(. Dlaczego osoba piastująca
      urząd z zarobkami 100 tys/rok( premie, diety, delegacje) łakomi sie
      na kolejne 50 tys., przy dochodach ogółu społeczeństwa rzędu 1200
      zł/m-c?
      • lubuszanin-1 Re: ZMIANY !!!! 08.10.09, 10:34
        W formie wyjaśnienia, uważam że osoba sprawująca wysokie stanowisko
        powinna zarabiać dużo, aby nie być podatnym na "akcenty korupyjne",
        ale to co tutaj widzimy to jest zwykła zachłanność i chciwość!!
        Wprowadzić ustawę stanowiącą o dożywotnim zakazie sprawowania urzedu
        w przypadku udowodnienia winy przyjęcia łapówki !!!
        • marek_p Re: ZMIANY !!!! 08.10.09, 11:19
          lubuszanin-1 napisał:

          > w przypadku udowodnienia winy przyjęcia łapówki !!!

          Tu raczej nie widać korupcji. Opisane w artykule zachowania to nepotyzm, równie
          szkodliwy dla struktur państwa jak korupcja.
    • Gość: anno Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.gorzow.mm.pl 08.10.09, 11:30
      ciekawe jaka będzie reakcja władz PO na poczynania posel bukiewicz?
      jak sądzicie?
      • marek_p Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc 08.10.09, 11:43
        Gość portalu: anno napisał(a):

        > ciekawe jaka będzie reakcja władz PO na poczynania posel bukiewicz?
        > jak sądzicie?

        Żadna. Chyba, że przeczytają o tym w Rzeczpospolitej lub Bryknerowi uda się
        wyjść z artykułem poza strony lokalne Gazety.
      • Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 09.10.09, 00:19
        anno napisał:

        > ciekawe jaka będzie reakcja władz PO na
        > poczynania posel bukiewicz? jak sądzicie?

        podeślą paru swoich do zatrudnienia i sprawę zatuszują.

    • Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 10.10.09, 08:54
      niektórzy są obecnie zdziwieni, ale przecież niczego innego nie można się było
      spodziewać po partii sawickiej...

      :)

    • Gość: z Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: 84.243.224.* 10.10.09, 20:00
      Pogrobowcy po AWS-ie niczego się nie nauczyli .Jak dorwą się do koryta to tracą
      instynkt samozachowawczy .PO najprawdopodobniej skończy tak samo jak AWS.
    • Gość: Miro+Grzesio+Zibi Aby zyło sie lepiej HE HE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.09, 20:12
      Hasło przewodnie PO. Tylko ze nie dodali ze chodzi tu o kolesi z
      solidarnościowej gwardii
      • Gość: nicelus Re: Aby zyło sie lepiej HE HE IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.09, 15:03
        Miro+Grzesio+Zibi napisał:

        > Hasło przewodnie PO.
        > Tylko ze nie dodali ze chodzi tu
        > o kolesi z solidarnościowej gwardii

        raczej o kolesi, którzy się podczas "okrągłego stołu" poznali, a podczas "nocnej
        zmiany" hartowali.
        • Gość: nicelus Re: Aby zyło sie lepiej HE HE IP: *.dip.t-dialin.net 11.10.09, 21:05
          to mi przypomina gierkowskie hasło: "aby polska rosła w siłę, a ludzie żyli
          dostatniej."

          gdy się poczyta już tylko same tytuły w wyborczej, to rzeczywiście widać jak na
          dłoni, że:

          Takie
          dziennikarstwo do złudzenia przypomina działanie mediów gierkowskich,
          realizujących partyjną wytyczną, by przekonywać Polaków, że jest świetnie i
          coraz lepiej, kraj odnosi sukcesy, władza sprawdza się doskonale, nie ma żadnych
          powodów do zmartwień, a jedyny problem stanowią działania garstki
          opozycjonistów, wyobcowanych i inspirowanych przez wrogie siły, którym zdrowa
          większość społeczeństwa mówi zdecydowane „nie”.




    • Gość: nicelus Re: Politycy Platformy buszują w państwowej agenc IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.09, 01:04
      niechaj narodowie wżdy postronni znają,
      że polacy jak gęsi, tak się skubać dają.

      :)

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka