Gość: Maciej Z Re: Czy IP: *.teleton.pl 03.11.01, 23:19 Przykro mi, ale nie. Pozdrawiam, Maciej Zakrzewski www.gorzow.profit.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Czy IP: *.teleton.pl 04.11.01, 11:05 Dzieki za info. A tak wogole to czy to nie oznaka zacofania? W tych czasach, gdzie byle chipsy maja swoja stronke www, zeby gazeta nie miala? Wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b.G. Urszulo, niestety ... IP: *.arcor-ip.net 04.11.01, 16:48 musze przyznac Tobie racje. W jakich czasach jeszcze zyje Ziemia G. ? :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Stare czasy... IP: *.teleton.pl 04.11.01, 17:07 Dodam, ze nie mam nic przeciwko ZG, wrecz przeciwnie, czytam wszelka prase lokalna. Ostatnio jednak bardzo mi sie spodobalo czytanie gazet w internecie. A tu co? Brak lokalnej ZG. Uuuu, ale przykro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b.G. Re: Stare czasy... IP: *.arcor-ip.net 04.11.01, 20:25 Gość portalu: Ula napisał(a): > Dodam, ze nie mam nic przeciwko ZG, wrecz przeciwnie, czytam wszelka prase > lokalna. Ostatnio jednak bardzo mi sie spodobalo czytanie gazet w internecie. A > tu co? Brak lokalnej ZG. Uuuu, ale przykro. I znowu musze sie przylaczyc do Twojego narzekania. Tym bardziej, ze to co jest dla Ciebie ostatnia przyjemnoscia (czytanie gazet internetowych) jest dla mnie jednym z nielicznych zrodel wiadowmosci z mojego ukochanego miasta. Dla mnie nigdy za duzo. Pozdrawiam.:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Stare czasy... IP: *.teleton.pl 04.11.01, 21:31 Milo ponarzekac, prawda? Ale przynajmniej Neewsweek jest w necie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b.G. Re: Stare czasy... IP: *.arcor-ip.net 04.11.01, 21:57 Gość portalu: Ula napisał(a): > Milo ponarzekac, prawda? Ale przynajmniej Neewsweek jest w necie. Na swoje miasto nie chcialbym zbyt czesto narzekac. Jednak dlatego, ze ciagle uwazam je za swoje, chcialbym, aby sie rozwijalo i bylo coraz bardziej piekne. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Stare czasy... IP: *.teleton.pl 04.11.01, 23:37 Hmm... Marzenia. W naszym miescie nie dzieje sie nic ciekawego, juz nawet Sylwestra pod Katedra chca zabrac, wiec o czym tu gadac. Nikomu nie zalezy na rozwoju miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
borys-krakow Niuzłik 05.11.01, 11:13 Gość portalu: Ula napisał(a): > Milo ponarzekac, prawda? Ale przynajmniej Neewsweek jest w necie. Niuzłik kiepski. Ilustrowane pismo dla kobiet - dla mężczyzn. Byłem ciężko rozczarowany. Ale Profit niezły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Niuzłik IP: *.teleton.pl 05.11.01, 14:23 borys-krakow napisał(a): > Gość portalu: Ula napisał(a): > > > Milo ponarzekac, prawda? Ale przynajmniej Neewsweek jest w necie. > Niuzłik kiepski. Ilustrowane pismo dla kobiet - dla mężczyzn. Byłem ciężko > rozczarowany. Ale Profit niezły. Profita nie znam, ale czemu uwazasz, ze Newsweek jest kiepski? Mnie sie podoba. Jest tam bardzo duzo artykolow z wielu dziedzin, mysle, ze dla kazdego cos sie znajdzie. Odpowiedz Link Zgłoś