borat25 12.04.07, 19:52 ZAPRASZAM WSZYSTKICH TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW. NAPEWNO KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE NA MOJEJ STRONCE www.matura2007.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pomaturze matura IP: *.gorzow.mm.pl 12.04.07, 19:58 Mature młody Polaku zrób i tanich linii bilet kup. Za praca wyjedziesz, zostaniesz i się nie zawiedziesz. Gdy wrócisz, toś trup. Odpowiedz Link Zgłoś
login_tymczasowy Re: matura 12.04.07, 20:05 Gość portalu: pomaturze napisał(a): > Mature młody Polaku zrób i tanich linii bilet kup. Na prowizji jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: Matura 2007 Polecam !!!!% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 01:56 >NAPEWNO KAŻDY Borat, a czy ty aby NA PEWNO zdałeś maturę? Zwłaszcza z języka polskiego? Odpowiedz Link Zgłoś