Dodaj do ulubionych

Matura 2007 Polecam !!!!%

12.04.07, 19:52
ZAPRASZAM WSZYSTKICH TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW. NAPEWNO KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA
SIEBIE NA MOJEJ STRONCE www.matura2007.prv.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: pomaturze matura IP: *.gorzow.mm.pl 12.04.07, 19:58
      Mature młody Polaku zrób i tanich linii bilet kup. Za praca wyjedziesz, zostaniesz i się nie zawiedziesz. Gdy wrócisz, toś trup.
      • login_tymczasowy Re: matura 12.04.07, 20:05
        Gość portalu: pomaturze napisał(a):

        > Mature młody Polaku zrób i tanich linii bilet kup.
        Na prowizji jestes?
    • Gość: Danny Re: Matura 2007 Polecam !!!!% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.07, 01:56
      >NAPEWNO KAŻDY
      Borat, a czy ty aby NA PEWNO zdałeś maturę? Zwłaszcza z języka polskiego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka