obwodnica2 02.01.08, 17:23 ... dla początkujących polityków. Jest już plan lekcji Poniedziałek - widowiskowa jazda quadem - lepienie bałwana do kamery - nauka tańca - sztuka uśmiechu - warsztaty z samym mistrzem Wtorkowy plan zajęć w fazie tworzenia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e_werty Re: Marcinkiewicz otwiera szkołę ... 02.01.08, 17:29 I to w Krakowie... bo Kraków to przedmieście Gorzowa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Slepy...slepego... IP: *.dial.telus.net 02.01.08, 17:38 Hey obwodnica, Kaziu to fajny facet...i absolutnie beznadziejny polityk... I ten beznadziejny polityk bedzie polityki uczyl innych? Za pieniadze??? Ale jaja... Tylko pis produkuje takich... :):):):) PS. Teraz musi szybciutko pogodzic sie z Kaczynskimi by mu na obowiazkowe i platne oczywiscie kursy aktywistow wysylali... Inaczej grosza nie zarobi... Prokurator!!! he he he he Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: Marcinkiewicz otwiera szkołę ... 03.01.08, 10:48 obwodnica2 napisał: > Wtorkowy plan zajęć w fazie tworzenia Wtorek: Wyklad: „Polityk interpartyjny, czyli sztuka wycofu i podczepiania sie. Zajecia praktyczne (WF) m.in: podbijnie piłki w gajerku, noszenie marynarki na ramieniu itd. howgh Odpowiedz Link Zgłoś