Dodaj do ulubionych

Uwaga!!! Paszkwil!!!

IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 18.11.03, 21:53
Z najwyższym zdumieniem, ale i obrzydzeniem, przeczytałem w sobotnio-
niedzielnym wydaniu GL, ohydny paszkwil, jaki pani Bednarska wysmarowała na
przewodniczącego Rady Miasta Gorzowa Jana Kaczanowskiego. Być może za mało
tytułów czytam, ale nigdy do tej pory nie spotkałem się w gazecie, która
pragnie uchodzić za poważną, z tak ordynarną napaścią na człowieka, który
jak każdy z nas, pewnie posiada swoje wady i niedostatki, lecz w żaden sposób
nie zasłużył sobie na obrzucanie Go błotem. W paszkwilu pani Bednarskiej,
powodem do ataku było wszystko. Zarówno to, że Pan Kaczanowski był dumny i
cieszył się z tego, iż zdobył w Gorzowie, w wyborach samorządowych,
największą liczbę głosów, jak i to, że ujął się za pracownikami "Tesco",
krytykując warunki w jakich pracują. Powodem do ataku był sposób Jego
chodzenia i to, że w ankiecie napisał iż stanowisko przewodniczącego Rady
piastuje drugą kadencję, bo według pani Bednarskiej w poprzedniej kadencji
sprawował tę funkcje tylko rok, a to się przecież nie liczy. W paszkwilu są
też ewidentne kłamstwa, jak choćby to o interesowności Przewodniczącego.
Przykro mi że szkaluje się, zresztą nie pierwszy raz człowieka uczciwego, nie
zamieszanego w żadne afery, o wielkiej wrażliwości społecznej. Nie wierzę
przy tym, iż ów felieton i jego tezy wymyśliła sama autorka. Przypuszczam, że
jest to tekst pod zamówienie, podyktowany przez ludzi, którym Pan
Przewodniczcy zawadza, głównie z tego powodu, że ośmiela się często mieć
własne zdanie. I chyba owi inspiratorzy paszkwilu, powinni czasami zastanowić
się nad własnym postępowaniem. Jednak, jak się przekonuję, obserwując to co
dzieje się obecnie w polityce, na różnych szczeblach, władza czasami
zaślepia...
Obserwuj wątek
    • Gość: Filip Re: Uwaga!!! Paszkwil!!! IP: *.gorzow.mm.pl 18.11.03, 22:27
      Czytałem ten " materiał " pani H. Bednarskiej. Dawno nie spotkałem się z takim
      świństwem. Ciekawe, jak Pani redaktor się czuje. Długo brała prysznic po
      napisaniu tego gniota. Ten paszkwil potwierdza moją wcześniejszą opinię
      o " niezależności " niektórych " dziennikarzy ".
      • Gość: ZACZNIJMY OD POCZA Re: Uwaga!!! Paszkwil!!! IP: *.air.net.pl 19.11.03, 20:28
        W GORZOWIE SA PISMAKI A NIE DZIENNIKARZE.
        DLA PRZYKLADU TAKA PANI PEZDA /E WYMIENIC NA I/ PISZE CO JEJ PRZYJDZIE DO GLOWY
        I ZAWSZE JEDNOSTRONNIE.
        SZKODA CZASU NA CZYTANIE TYCH SZMATLAWCOW.
    • Gość: Hak Re: Uwaga!!! Prawdal!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.03, 07:25
      he he - widać że nie znacie go osobiście
      • Gość: Bernard Re: Uwaga!!! Prawdal!!! IP: 5.5D* / 24.70.95.* 19.11.03, 07:41
        HEY Hak,
        Wlasnie o to chodzi...
        Nie znajac kogos osobiscie polegamy na "rzetelnej" informacji prasy..
        Krytyka - czemu nie, ale personalne ataki i mieszanie z blotem to niszczenie
        czlowieka ktory nie moze sie nawet wytlumaczyc...poniewaz go nie znamy.
        Prasa brukowa i tyle.
        Co innego Filip... Kolega ten moze blotem obrzucac na Forum ale Bednarska za
        podobne zachowanie krytykuje...
        Bardzo ciekawe indywidualnosci po tym swiecie laza...

        Pozdrawiam.
        • Gość: Nina Re: Uwaga!!! Prawdal!!! IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 09:14
          Dzięki Bernard, za mądre słowa. Nie znam osobiście Pana Kaczanowskiego, lecz
          czytałam artykół o którym pisze Agis. Też odniosłam wrażenie że obrzuca się
          człowieka błotem i jest to pisanie pod z góry określoną tezę. Nie zgadzam się z
          takim dziennikarstwem, wywołuje ono moje obrzydzenie, niestety, coraz go więcej
          w obecnej Polsce.
        • bart.q Re: Uwaga!!! Prawdal!!! 19.11.03, 21:26
          Gość portalu: Bernard napisał(a):

          > HEY Hak,
          > Wlasnie o to chodzi...
          > Nie znajac kogos osobiscie polegamy na "rzetelnej" informacji prasy..

          Hak miał, jak sądzę, na myśli, że pan K. nie jest wart obrony.
      • Gość: oburzony Re:Uwaga!!! Paszkwil!!! IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 10:39
        Gość portalu: Hak napisał(a):

        > he he - widać że nie znacie go osobiście

        A ty hak pewnie Go znasz? Gdybyś Go znał, to byś wiedział że jest to paszkwil,
        chyba że kłamstwa i obrzucanie błotem to Twoja metoda na życie.
    • aborys Re: Uwaga!!! Paszkwil!!! 19.11.03, 12:13
      Bardzo jesteś wrażliwy na punkcie tego pana.
      Na punkcie Benia (wątek o chorobie psychicznej) już taki zasadniczy nie byłeś...
    • Gość: PIT 32 Re: GL - szkoła Zysnarskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.03, 16:38
      Ta pani to szkoła Zysnarskiego. Zawsze do usług władzy
      • Gość: borys Re: GL - szkoła Zysnarskiego IP: *.bajt.krakow.pl / *.bajt.krakow.pl 19.11.03, 16:52
        Gość portalu: PIT 32 napisał(a):

        > Ta pani to szkoła Zysnarskiego. Zawsze do usług władzy
        Nie pisz źle o Zyziu, bo mu żyłka pęknie.
        • Gość: Agis Uwaga!!! Paszkwil!!! IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 21:59
          Przypuszczam, że ów paszkwil, to nie jest osobista inicjatywa autorki
          felietonu. Takie teksty i w tak odrażającej formie, pisze się pod zamówienie.
          Zresztą nie był to pierwszy atak na przewodniczącego rady, o którym mam
          osobiste zdanie, iż jest osobą skądinąd skromną, nie przepychającą się łokciami
          do władzy. Osobą która na swoją pozycję zapracowała, w odróżnieniu od wielu
          innych, którym ich pozycję i znaczenie, nadano z namaszczenia i niejako klucza.
          I chyba wśród tych ludzi należy szukać inspiratorów paszkwilu, bowiem to
          właśnie im przeszkadza człowiek który w jednym okręgu wyborczym w mieście,
          zdobywa tak wielką liczbę głosów. Stądinąd ciekawe jest to, że z uporem maniaka
          powtarza się tezę o ambicjach pana przewodniczącego i jego chęci startowania w
          wyborach parlamentarnych. Pomijając, że wydaje się wątpliwe, iż takowy cel mu
          przyświeca, to każda inna partia już cieszyłaby się z możliwości wystawienia na
          swojej liście kandydata który ma w Mieście tak duże poparcie.
        • Gość: Filip Re: GL - szkoła Zysnarskiego IP: *.gorzow.mm.pl 19.11.03, 22:44
          A Ty się tak nie wysilaj, dowcipnisiu! Żeby przypadkiem Tobie coś nie pękło.
          • Gość: Bernard Re: GL - szkoła Zysnarskiego IP: 5.5D* / 24.70.95.* 20.11.03, 09:39
            Jeszcze nie tak dawno zarzucano Zysnarskiemu ze jest absolwentem szkoly
            komunistycznego muslenia...
            teraz... "Szkola Zysnarskigo"
            Student czy Profesor?
            Jak juz szczekasz to szczekaj jak pies...
            Szczekabie swini nie jest nawet zabawne.... Jest zalosne.
            Brak logiki swiadczy o glupocie...
            Pozdrawiam
            • Gość: oburzony Re: GL - szkoła Zysnarskiego IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 21.11.03, 09:57
              Nieważne czyja to szkoła, ważne że za pomocą prasy próbuje się obrzucić błotem
              człowieka, który jakimś ważnym personom przeszkadza z powodu swojej
              popularności.
              • Gość: Bernard Re: GL - szkoła Zysnarskiego IP: 5.5D* / 24.70.95.* 23.11.03, 02:52
                Hey oburzony,
                ...a to Forum wkasnie.
                I to gorzowskie w dodatku.
                Mysle, ze niektorzy maja problemy z rozroznieniem pomiedzy Zysnarskim -
                dziennikarzem a Zysnarskim -czlowiekiem.
                Osobiscie nie przepadam za Zysnarskim, lecz doceniam jego fachowosc.
                Na kawe z nim nie pojde, lecz z przyjemnoscia przeczytam jego publikacje.

                Nie zawsze lubilem to co Zysnarski pisal, zawsze lubilem jak to robil.
                Kiedy mnie i przyjaciol obsmarowal w jednej ze swych publikacji...musze
                przyznac ze zrobil to z klasa.
                Jest dobrym zawodowcem i to widac w jego pracy.
                Mozna nie lubiec kompozytora jako osobe i delektowac sie jego muzyka..
                To samo moze dotyczyc...mechanika .. Mozna go uwazac za przyglupa, lecz
                zaprowadzimy do niego samochod doceniajac jego fachowosc.

                Mysle ze jest to koncept obcy dla wielu na tym Forum
                Pozdrawiam
                • Gość: PIT 32 Re: Widziałem również b. fachowych oprawców z UB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.03, 23:00
                  Bardzo cenisz fachowość Bernard. Setki przykładów można Ci podać.
                  Od najprostszego : Złodziej samochodów ? To prawda ale za to jaki fachowiec.
                  Oj, kiedy Ty głupi Beniu znikniesz z tego Forum?
    • letron PRAWDA 21.11.03, 12:42
      PASZKIWEL TO TY NASMAROWALAS DROGA AGNIS
      ZNAM PRZEWODNICZACEGO OSOBISCIE OD LAT NIESTETY znam jego zachowanie w kazdej
      sytuacji, to co pisze Bednarska to prawda, !!!!
      Kaczan to wredny typ, swego czasu oglosil swiatu ze zwolnil sie z pracy w Banku
      bo kazali mu zwolnic pracownikow a w rzeczywistosci nikt mu nie kazal a pan
      przewodniczacy zgarnal roczna odprawe i czekal na obiecana ciepla posadke w
      LUWrze, wszedzie knuje, robi zamieszanie w kregach SLD zostal odsuniety bo
      probowal zrobic wojne na gorze chcial sklocic Jedrzejczaka, Krzyckiego z reszta
      ale sie nie udalo ! teraz zostal z garstka ludzi,
      rewolucja mu nie wyszla
      a wszystko to po to zeby sobie torowac droge do parlamentu
      mlodych lewicy tez chcial sklocic ale sie wreszcie postawili
      Kaczan to wredny typ
      • Gość: poinformowany Re: PRAWDA IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 22.11.03, 20:55
        letron napisał:
        > Kaczan to wredny typ

        Niestety Letron. Wredny typ to jesteś ty. Dlaczego? Ano dlatego że, jeżeli
        znasz Kaczanowskiego, to doskonale wiesz że napisałeś świadomie nieprawdę i
        prawdopodobnie jesteś jednym z tych którzy ów paszkwil inspirowali. Jeżeli
        znasz układy w SLD to wiesz też, że to nie Kaczanowski próbował skłócić
        Jędrzejczaka z paroma innymi osobami, ale to własnie tym osobom udało się
        poróżnić Prezydenta z Kaczanowskim, a i ferment w SLD, to również ich zasługa.
        Komu zaś kaczanowski utorował drogę do parlamentu i jak mu się za to ów
        parlamentarzysta odwdzięczył, to także doskonale wiemy. Dziś przypisywanie
        Przewodniczącemu Rady jakichś wygórowanych parlamentarnych ambicji, wynika z
        wielkiej obawy tych osób które w wyborczej konfrontacji z nim przepadłyby z
        kretesem. Przykre jest tylko to, że Prezydent uwierzył w niecne zamiary
        Kaczanowskiego i dał posłuch tym, którzy swoją pozycję mają z nadania,
        rozsiewania plotek i pomówień, a nie z autentycznej pracy i wypracowanego przez
        lata autorytetu. Jeśli zaś Kaczanowskiego i sytuację w SLD znasz tylko z
        plotek, to jestes wrednym typem, bo kłamliwym plotkarstwem się zajmujesz.
        • letron Re: PRAWDA 24.11.03, 07:42
          jakbys wiedzial o czym piszesz to bys nie pisal takich bzdur
          idz zapytaj sie jeszcze raz Kaczana co miales napisac bo wyraznie nie
          zrozumiales
          no i nie zapomnij o wazelinie


          Gość portalu: poinformowany napisał(a):

          > letron napisał:
          > > Kaczan to wredny typ
          >
          > Niestety Letron. Wredny typ to jesteś ty. Dlaczego? Ano dlatego że, jeżeli
          > znasz Kaczanowskiego, to doskonale wiesz że napisałeś świadomie nieprawdę i
          > prawdopodobnie jesteś jednym z tych którzy ów paszkwil inspirowali. Jeżeli
          > znasz układy w SLD to wiesz też, że to nie Kaczanowski próbował skłócić
          > Jędrzejczaka z paroma innymi osobami, ale to własnie tym osobom udało się
          > poróżnić Prezydenta z Kaczanowskim, a i ferment w SLD, to również ich
          zasługa.
          > Komu zaś kaczanowski utorował drogę do parlamentu i jak mu się za to ów
          > parlamentarzysta odwdzięczył, to także doskonale wiemy. Dziś przypisywanie
          > Przewodniczącemu Rady jakichś wygórowanych parlamentarnych ambicji, wynika z
          > wielkiej obawy tych osób które w wyborczej konfrontacji z nim przepadłyby z
          > kretesem. Przykre jest tylko to, że Prezydent uwierzył w niecne zamiary
          > Kaczanowskiego i dał posłuch tym, którzy swoją pozycję mają z nadania,
          > rozsiewania plotek i pomówień, a nie z autentycznej pracy i wypracowanego
          przez
          >
          > lata autorytetu. Jeśli zaś Kaczanowskiego i sytuację w SLD znasz tylko z
          > plotek, to jestes wrednym typem, bo kłamliwym plotkarstwem się zajmujesz.
        • letron Re: PRAWDA 24.11.03, 15:09
          "poinformowany" jakbys wiedzial o czym piszesz to bys nie pisal takich bzdur
          idz zapytaj sie jeszcze raz Kaczana co miales napisac bo wyraznie nie
          zrozumiales
          no i nie zapomnij o wazelinie


          Gość portalu: poinformowany napisał(a):

          >
          >
          > Niestety Letron. Wredny typ to jesteś ty. Dlaczego? Ano dlatego że, jeżeli
          > znasz Kaczanowskiego, to doskonale wiesz że napisałeś świadomie nieprawdę i
          > prawdopodobnie jesteś jednym z tych którzy ów paszkwil inspirowali. Jeżeli
          > znasz układy w SLD to wiesz też, że to nie Kaczanowski próbował skłócić
          > Jędrzejczaka z paroma innymi osobami, ale to własnie tym osobom udało się
          > poróżnić Prezydenta z Kaczanowskim, a i ferment w SLD, to również ich
          zasługa.
          > Komu zaś kaczanowski utorował drogę do parlamentu i jak mu się za to ów
          > parlamentarzysta odwdzięczył, to także doskonale wiemy. Dziś przypisywanie
          > Przewodniczącemu Rady jakichś wygórowanych parlamentarnych ambicji, wynika z
          > wielkiej obawy tych osób które w wyborczej konfrontacji z nim przepadłyby z
          > kretesem. Przykre jest tylko to, że Prezydent uwierzył w niecne zamiary
          > Kaczanowskiego i dał posłuch tym, którzy swoją pozycję mają z nadania,
          > rozsiewania plotek i pomówień, a nie z autentycznej pracy i wypracowanego
          przez
          >
          > lata autorytetu. Jeśli zaś Kaczanowskiego i sytuację w SLD znasz tylko z
          > plotek, to jestes wrednym typem, bo kłamliwym plotkarstwem się zajmujesz.
          • Gość: poinformowany Re: PRAWDA IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 24.11.03, 23:23
            Dziś wiaderko wazeliny, noszą ze sobą pieski innych osób wymienionych przez
            ciebie w poście. Dziś w kręgach gorzowskiej władzy i SLD, powiedzenie że
            wysmarowano na Kaczanowskiego paszkwil, wymaga cywilnej odwagi. Lizanie tyłka
            niektórym innym, na pewno nie.
    • Gość: anty,- Re: Agis,- W GW paszkwil to normalne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.03, 09:12
      Dziennikarstwo GW charakteryzuje pewien charakterystyczny zestaw cech, do
      których zalicza się w pierwszym rzędzie:
      mentalność Kalego, klanową solidarność, wyrażnie określoną i wewnetrznie
      narzuconą i niepodważalną hierarchię autorytetów, działania podobne w
      mechanizmach do mafii (nie w sensie kk), CENZUROWANIE INICJATYW , nieuczciwość
      polemiczną, poczucie własnej wyższości i nieomylności w każdej sprawie.
      Z tym, że zamiast krwawych, przestarzałych metod , GW stosuje inne, pozornie
      pokojowe, nowoczesne metody zabicia przeciwnika.
      Np na dwa dni przed rozstrzygnięciem jakiegos przetargu napisze bardzo żle o
      jednym z oferentów doprowadzając firmę do bankructwa. Ludzie tracą pracę
      itditd. A to dlatego, że Pan redaktorek zaprzyjażnił się z konkurencją.
      Proces przegra za 2-4 lata. Z czego , jak uczy doświadczenie, przez kilka
      rozpraw świadkowie bezkarnej GW będą przedstawiać zwolnienia lekarskie itp.
      • aborys Re: Agis,- W GW paszkwil to normalne 23.11.03, 20:21
        Gość portalu: anty,- napisał(a):

        > Np na dwa dni przed rozstrzygnięciem jakiegos przetargu napisze bardzo żle o
        > jednym z oferentów doprowadzając firmę do bankructwa. Ludzie tracą pracę
        > itditd. A to dlatego, że Pan redaktorek zaprzyjażnił się z konkurencją.
        > Proces przegra za 2-4 lata. Z czego , jak uczy doświadczenie, przez kilka
        > rozpraw świadkowie bezkarnej GW będą przedstawiać zwolnienia lekarskie itp.
        Jakieś konkrety może, bo zaczyna być ciekawie.
        Nazwiska, nazwy, daty...
        W końcu publicznie stawiasz powazne zarzuty.
        • Gość: anty,- Re: Agis,- W GW paszkwil to normalne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.03, 23:02
          Ta ramka nie zmieściła by faktów na ten temat. Zawsze mogę się zasłonić
          tajemnicą dziennikarskiego śledztwa :-)
          • aborys Re: Agis,- W GW paszkwil to normalne 24.11.03, 06:30
            Gość portalu: anty,- napisał(a):

            > Ta ramka nie zmieściła by faktów na ten temat. Zawsze mogę się zasłonić
            > tajemnicą dziennikarskiego śledztwa :-)
            Wynika, że kłamiesz.
            • Gość: Bernard Re: Agis,- W GW paszkwil to normalne IP: 5.5D* / 24.70.95.* 24.11.03, 07:13
              Hey aborys,
              Oczywiscie ze klamie...
              "ta ramka" zmiesci ile sie tylko chce...
              Pod tym wzgledem smutne to nasze Forum.
              Tyle ciekawych i waznych spraw mozna by przedyskutowac. Wymienic poglady,
              nauczyc sie czegos nowego...
              Ale po co.... Latwiej pluc i mowic "moge udowodnic ale nie musze"
              Zalosne.
              Pozdrawiam serdecznie
      • Gość: malami Re: Agis,- W GW paszkwil to normalne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.03, 22:29
        zaraz, zaraz, zaraz...to gdzie ten paszkwil?? W GL czy w GW?????!!
        • Gość: Filip Re: Agis,- W GW paszkwil to normalne IP: *.gorzow.mm.pl 24.11.03, 21:43
          Zapytaj Bernarda. Tylko uważaj, żeby Cię nie zwymyślał od terrorystów i nie
          straszył policją, służbami specjalnymi, wywiadem, kontrwywiadem, CIA, KGB,
          Mosadem, itp.
    • aborys Re: Uwaga!!! Paszkwil!!! 18.03.04, 08:43
      Oj, paszkwil.
      • agis10 Re: Uwaga!!! Paszkwil!!! 18.03.04, 09:11
        No cóż. Najpierw paszkwil, później dobrze zaplanowana prowokacja i donos.
        Czyżby, abstrachując od tego kogo to dotyczy, takie ubeckie metody spotykały
        się z Twoją aprobatą Aborys? Nie wierzę. A za wszystkim stoi, wiadomo kto. Ten,
        których wielu na tym forum chętnie nazwałoby świętym. Mnie po prostu brzydzi
        sposób w jaki załatwiało się i załatwiło człowieka. Właśnie Ty powinieneś być
        pierwszym który to rozumie.
        pozdrawiam
        • aborys Re: Uwaga!!! Paszkwil!!! 18.03.04, 09:17
          agis10 napisał:

          > A za wszystkim stoi, wiadomo kto. Ten, których wielu na tym forum chętnie
          nazwałoby świętym.
          No więc Nie-Wiadomo-Kto.
          Ale chętnie będzie wiadomo, więc powiedz. Napisz.

          ps. Jędrzejczak???????????
      • Gość: Bernard Re: Uwaga!!! Paszkwil!!! IP: 5.5D* / *.ed.shawcable.net 18.03.04, 09:12
        Hey aborys,
        Paszkwile w prasie???
        Niemozliwe...
        He he he he
        :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka