utalia 26.08.04, 23:08 Pisalas jakis czas temu, ze zamierzasz cwiczyc z hula hop. Jestem ciekawa jak efekty? Utalia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
matmam Re: do matmam 27.08.04, 22:28 HEJ. Powiem ci tak:kręce codziennie po ok.20 min od 3 tyg.i 3 cm mniej)))))) Z tym że używam jeszcze żelu aktywnego Retinol contra Cellulite Dr.Wilsz i 2 razy dziennie smaruje nim brzuch(ale się zawziełam )no i efekty są.Tylko pytanie od czego od hula-hop czy od kremu ale moim zdaniem to raczej to drugie bo chyba jeszcze nie istnieje "cud kosmetyk".Ja poprostu nienawidze robić brzuszków i ten pomysł bardzo mi się spodobał. POLECAM!!!!!!!!! MATMAM MAMA MATIEGO I MAĆKA Odpowiedz Link Zgłoś
utalia Re: do matmam 30.08.04, 18:25 Matman, dzieki ze odpowiedzialas. Wlasnie bylam juz zrezygnowana, wczoraj jakos strasznie mi sie nie chcialo krecic i poddalam sie. Tez nie znosze "brzuszkow" i jestem len okropny. Ale teraz dodalas mi otuchy! #cm to jest osiagniecie! Brawo. Ale napisz czy te 20 minut to w jedym rzucie czy po kilka minut pare razy dziennie? I czy jak zaczniesz krecic to czesto ci spada kolo? Jakiej masz srednicy, bo ja ze swojego nie jestem zbyt zadowolona. Jest zbyt lekkie, i dosc male70cm srednicy. No i wbrew pozorom 20 minut to calkiem duzo!!! Pozdrawiam Utalia zyczac dalszych sukcesow tylko zeby cos z Ciebie zostalo! Odpowiedz Link Zgłoś