26.08.04, 23:08
Pisalas jakis czas temu, ze zamierzasz cwiczyc z hula hop. Jestem ciekawa jak
efekty? Utalia
Obserwuj wątek
    • matmam Re: do matmam 27.08.04, 22:28
      HEJ.
      Powiem ci tak:kręce codziennie po ok.20 min od 3 tyg.i 3 cm mniejsmile))))))
      Z tym że używam jeszcze żelu aktywnego Retinol contra Cellulite Dr.Wilsz i 2
      razy dziennie smaruje nim brzuch(ale się zawziełam wink)no i efekty są.Tylko
      pytanie od czego od hula-hop czy od kremu ale moim zdaniem to raczej to drugie
      bo chyba jeszcze nie istnieje "cud kosmetyk".Ja poprostu nienawidze robić
      brzuszków i ten pomysł bardzo mi się spodobał. POLECAM!!!!!!!!!

      MATMAM MAMA MATIEGO I MAĆKA
      • utalia Re: do matmam 30.08.04, 18:25
        Matman, dzieki ze odpowiedzialas. Wlasnie bylam juz zrezygnowana, wczoraj jakos
        strasznie mi sie nie chcialo krecic i poddalam sie. Tez nie znosze "brzuszkow"
        i jestem len okropny. Ale teraz dodalas mi otuchy! #cm to jest osiagniecie!
        Brawo. Ale napisz czy te 20 minut to w jedym rzucie czy po kilka minut pare
        razy dziennie? I czy jak zaczniesz krecic to czesto ci spada kolo? Jakiej masz
        srednicy, bo ja ze swojego nie jestem zbyt zadowolona. Jest zbyt lekkie, i dosc
        male70cm srednicy. No i wbrew pozorom 20 minut to calkiem duzo!!! Pozdrawiam
        Utalia zyczac dalszych sukcesow tylko zeby cos z Ciebie zostalo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka