01.06.05, 11:13
witam wszystkie emamy
co tu dużo pisać, lato się zbliża wielgachnymi krokami, a moje nogi wyglądaą
jak wielki owoc pomarańczy (o pupie nie wspomnę). czy mogę używać jakiegoś
kremu na cellulit, jeżeli karmię piersią (Natka ma obecnie 7 tygodni)?
Obserwuj wątek
    • kasiali2 Re: cellulit 01.06.05, 11:30
      Pewine, że możesz. Ja stosowałam i nie było problemu. Uważaj tylko na zawartość
      kofeiny w tych kremach. Za duża dawka nie jest wskazana. Przynajmniej mnie tak
      mówiono. Ale z drugiej strony znajdziesz tu posty gdzie dziewczyny karmiące i w
      ciąży stosują "piling kawowy". Rewelacyjna rzecz. Skóra po nim jest mięciutka i
      głaciutka. A z czasem widać zmniejszenie pomarańczka. Poczytaj sobie te posty i
      zobacz jak będzie reagować twój Maluszek. A być może wogóle będzie to dla niej
      obojętne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka