pade 23.09.10, 20:02 Mam w domu remont i bardzo mało czasu na latanie po sklepach. Od przyszłego tygodnia ma być dużo chlodniej, więc muszę coś mieć na szybko. Podpowiedzcie, w której sieciówce kupię kurtkę dla córy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosjana Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 23.09.10, 20:45 Jutro jadę w tym celu na zakupy, też szukam dla córki kurtkę na jesień, napiszę jak mi coś wpadnie w oko Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 23.09.10, 20:49 dzięki, czekam z niecierpliwością a może już ktoś był? Odpowiedz Link Zgłoś
minkapinka Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 23.09.10, 20:56 juz wielokrotnie na tym forum pisano, w tym roku także, ze z takimi kurtkami przejściowymi jest problem. W tej chwili w sklepach królują kurtki zimowe, jesiennych brak. Jaki rozmiar potrzebujesz? I jaka to ma byc kurtka? Fajną kurtkę kupiła Pia w C&A, ale ta kurtka jest w kratkę, więc nie każdemu będzie się podobać. Odpowiedz Link Zgłoś
minkapinka Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 23.09.10, 20:59 nie doczytałam, ze rozmiar podany Odpowiedz Link Zgłoś
kinas3 Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 23.09.10, 20:59 Ta kurtka w kratkę z C&A jest genialna. Ja także ją bardzo polecam , tylko mogłaby by być ciut tańsza. Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 23.09.10, 21:45 Potwierdzam, że nasza kurtka z C&A jest świetna. Z ciekawości tropiłam kurtki jesienne w różnych sklepach i niczego podobnego nie znalazłam. Także inne kurtki z C&A, które się później pojawiły już były grubsze - bardziej zimowe. A tak na marginesie, to idealnie do kurtki z C&A pasują czapki z najnowszej kolekcji Broela i ubiegłoroczne czapki z KappAhl, które są nadal dostępne na przecenach. Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 23.09.10, 22:40 Sorki, nie zauwazyłam tych wątków. Nie śledzę forum non stop, jak pisałam mam remont w domu... Kurtka w kratę odpada, przejadła mi się Odpowiedz Link Zgłoś
gosjana Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 25.09.10, 20:01 Byłam, zwiedziłam kilka sklepów, mozna coś wybrać, choć wybór trudny są kurtki w Zarze, podobała mi się czerwono-szara, taka jakby 2w1, spod kurtki wychodzi ściągacz siwy, mi się podobała, cena ok 170zl, inne kolory pikowane 109zł w Marks&Spencer jest kilka modeli, czarna w kropki, siwe, czarne, białe, czerwone, zależy co kto lubi czarna w kropeczki i czerwony plaszczyk cena ok 180zl pozostałe tańsze w Mothercare, podobała mi się pokazana oliwkowa parka, cena 149zł Wg mnie do tych sklepów można wejść i popatrzeć, miałam o tyle dobrze, że te wszystkie firmy były w jednym centrum Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 24.09.10, 13:33 Tez jakis czas temu szukalam fajnej przejsciowki. I znalazlam! W Mothercare - taka: Zdjecie jest katalogowe, ale maly rozmiar. Dla starszej dziewczynki jest znacznie dluzsza. Kupilam najwiekszy mozliwy rozmiar, czyli 7-8 lat - 128 cm. Na moja prawie 7-latke jest w sam raz. Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 24.09.10, 13:36 Nie napisalam wczesniej, ze jest dosc mocno ocieplana, wiec moze byc OK takze na lzejsza zime. Odpowiedz Link Zgłoś
agata9991 mothercare 24.09.10, 15:06 bardzo fajne te kurtki, jednak wg mnie stanowczo za ciepłe na jesień, największy rozmiar to 8-9 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
iwek33 Re:Quadri Foglio 24.09.10, 15:38 Może zajrzyj do Quadri? Były ładne przejściówki granatowe, lekko ocieplone, mięciutkie i wygodne, gładkie, z odpinanym kapturkiem, ale widziałam miesiąc temu- były to kurteczki z kolekcji wiosennej. Będąc w sklepie "rzuciłam okiem" na jesienną kolekcję dla dziewczynek i też zachwyciłam się inną kurteczką, ale już nie pamiętam dokładnie jak wyglądała Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: mothercare 24.09.10, 16:23 agata9991 napisała: > bardzo fajne te kurtki, jednak wg mnie stanowczo za ciepłe na jesień, największ > y rozmiar to 8-9 lat. Firma Mothercare twierdzi, ze ma je jedynie do rozm. 7-8 lat: tnij.org/parka_mothercare Przy okazji - szkoda, ze w polskich sklepach M. nie ma takie przecen... Odpowiedz Link Zgłoś
agata9991 Re: mothercare 24.09.10, 17:01 już jakiś czas temu mothercare poszerzył rozmiarówkę do 8-9lat i ta kurtka na pewno w takim rozmiarze była, bo oglądałam. Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: mothercare 24.09.10, 17:06 Byłam dzisiaj w Mothercare i patrzyłam na rzeczy z rozmiarówki 8-9 lat: kurtki, dresy, bluzy i bluzeczki byłyby za małe na moją 7-latkę noszącą rozmiar 134/140. Wg mnie rozmiar 8-9 to bardziej 128. Odpowiedz Link Zgłoś
agata9991 Re: mothercare 24.09.10, 17:18 to ciekawe, bo letnia rozmiarówka 8-9 była wielgachna, na córkę, która nosiła romiar 128, za duże. W każdym razie, szkoda, bo przewaznie nic z działów dla nastolatek nie podoba mi się. Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: mothercare 24.09.10, 17:24 To moze ja jednak kupilam swojej takze dosc wysokiej mlodej kurtke na 8-9 lat jednak? Nie moge sprawdzic, bo dzieciecia nie ma... Z pewnoscia byl inny rozmiar, niz ona powinna nosic. Te kurtki sa z pewnoscia zanizone, jesli chodzi o rozmiarowke. Ciekawe, czemu Mothercare sie nie chwali na swojej stronie, ze ma takze wieksz rozmiary? Ubrania sa w kategoriach 3-8 lat jedynie: www.mothercare.com/clothing/b/42771041 Dziwne... Odpowiedz Link Zgłoś
agata9991 Re: mothercare 24.09.10, 17:32 to twoja córka dzisiaj w tej kurtce paraduje? Dziwię się, bo w Warszawie dzisiaj upał Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: mothercare 24.09.10, 17:51 agata9991 napisała: > to twoja córka dzisiaj w tej kurtce paraduje? Dziwię się, bo w Warszawie dzisia > j upał Moje po szkole przebrały sie w krótkie rekawy i spodenki do kolan, oraz sandałki. A widzialam tez dzieciaki w kurtkach i czapkach na uszy .... Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: mothercare 24.09.10, 22:52 Rano akurat nie jest cieplo. Poza tym, moja corka tak sie rozkochala w tej kurtce, ze nie chciala innej zalozyc. U niej to zadkosc, by cos tak polubila... A kurtke wystarczy po prostu zdjac, jak jest cieplej, prawda? Przynajmniej w Wa-wie tak mozna zrobic. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: mothercare 24.09.10, 17:47 Rozmiarowka jest nawet do 9-10 lat, ale pewnie nie wszystkie ubrania. kurtki, > dresy, bluzy i bluzeczki byłyby za małe na moją 7-latkę noszącą rozmiar 134/14 > 0. Wg mnie rozmiar 8-9 to bardziej 128. Nie zgadzam się. Moja 8-latka nosi 128 i ubrania na 7-8 lat z Mothercare sa na nia akurat. Córka ma właśnie ok. 128 cm wzrostu. Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: mothercare 24.09.10, 18:05 Patrzyłam dzisiaj na kolekcję z weluru czerwoną i szarą oraz na bluzeczki nabijane ćwiekami, wg mnie malizna straszna, to samo kurtki, 2-pak legginsów w największym rozmiarze był ok. Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 24.09.10, 16:20 Moja 7 latka tak urosła po wakacjach, że rozmiar 128 z h&m, z działu dla małych dziewczynek jest już za mały. Kurtki muszę kupować raczej na 134, zimowa z Zary na 134-140 jest w sam raz. Chyba wprowadziłam Was w błąd tytułem wątku, przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 24.09.10, 16:27 No to z rozm. 134-140 mozesz miec problem... Mi sie prawie nic nie podoba dla wiekszych dziewczynek. Kiedys jak mi kolezanka mowila (pozdrawiam ja ), ze z ciuszkami dla wiekszych dziewczynek jest problem, to jakos nie bardzo mi sie chcialo w to wierzyc. No i dziecie mialam mniejsze, wiec sie nie przejmowalam. Teraz sama widze, ze jest mocno srednio. Chyba tez sie zakupowo na Stany przerzuce, jak mi corcia bardziej podrosnie... Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 24.09.10, 16:29 Ew. Endo: endo.pl/kategoria/2-dla-dziewczynki/grupa/23-kurtki.html Calkiem przyjemne maja te kurteczki, dodatkowo teraz jeszcze w promocji, choc rozmiary juz przebrane. Odpowiedz Link Zgłoś
grabasik Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 24.09.10, 17:44 Ta promocja w endo to taka sobie, bo po zimie te kurki były po 59,90. Kupiłam wtedy córce fioletową (z tych pikowanych) ale ona jest bardziej na zimę niż na jesień. Odpowiedz Link Zgłoś
katrio_na Re: Jesienną kurtkę dla dziewcz. 128/134 gdzie ku 25.09.10, 21:05 Mamy kurtkę z Mothercare (warszawskiego) na 9-10 lat, świetna zimowa. Idealna była dla 7-8 latka. Podobnie mają ze spodniami dresowymi (kupowane nawet niespełna miesiąc temu) maksymalnie na 9-10 lat ale niestety dobre dla 8 latka. A byłaś w Tchibo? Wg mnie mają świetne kurtki jesienne tzn z odpinanym polarem, materiał jest nieprzemakalny. Kosztują jakieś niecałe 120zł. Tylko wg mnie rozmiar 134-140 to raczej małe 134. Dla małego wzięłam rozmiar 146/152 choć ubrania nosimy na 140. Choć inne ciuchy z Tchibo zwykle kupujemy rozmiar niższe. Chyba, że bardzo lubisz kurtki na styk. Odpowiedz Link Zgłoś