czarneoczy 18.11.10, 13:19 zniknęła opcja? czy ja mam zwidy wzrokowe...? znowu coś ulepszają? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ksfilipek Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:22 no wlaśnie !!!! szlag mnie trafił !!!! czy juz nie nedzie opcji obserwuj ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
neptunka Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:25 jest po prawej stronie na wysokości tytułu aukcji Odpowiedz Link Zgłoś
clonek13 Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:26 inaczej wyglada szata graficzna, ale jest ta opcja.po prawej stronie jak otworzyc aukcje , pisze: obserwuj, przed chwila specjalnie sprawdzilam Odpowiedz Link Zgłoś
czarneoczy Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:28 żeby się normalnie z rozdrażnionym kotem w ciasnej uliczce obrośniętej pokrzywami spotkał ten co bez przerwy "ulepsza" allegro... no z całego serca mu życzę... dzięki za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś
viki.christina7 Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:26 jest w prawym gornym rogu. bez paniki Odpowiedz Link Zgłoś
rybalon1 Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:26 dziala jak było tylko nazwa sie zmienila na obserwuj - aukcje zostają dodane do obserwowanych Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:34 i jeszcze ikonka facebooka....powariowali z tym fejsem, wszędzie jest. Aż strach otwierać lodówkę Odpowiedz Link Zgłoś
annaparzonka Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:38 no ja tez nie widze niedawno zmienili z dodaj do obserwowanych na obserwuj a teraz tego tez nie widze tylko pojawila sie ikona z facebook *lubie to* Odpowiedz Link Zgłoś
chce_bobo Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 15:01 mmala6 napisała: > i jeszcze ikonka facebooka....powariowali z tym fejsem, wszędzie jest. Aż strac > h otwierać lodówkę hahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 no tak wielka filozofia 18.11.10, 13:33 zmienili dodaj do... na OBSERWUJ zaraz bedzie wątek pełen oburzenia tak jak ten nowym podziale w odziezy dziecięcej Odpowiedz Link Zgłoś
kalina886 Re: no tak wielka filozofia 18.11.10, 13:43 A mi zniknęły wszystkie rzeczy jakie wcześniej obserwowałam. Ktoś może ma tak samo? Odpowiedz Link Zgłoś
monia111175 Re: no tak wielka filozofia 18.11.10, 13:46 heheh a ja wystawiłam przed chwila 3 aukcje--raz są raz ich nie ma a kurtka która zaraz konczy sie aukcja znikłą mi wogóle mimo odswiezenia--potem znowu sie pojawia-poczym znowu znika A obserwujacych-na jednej aukcji raz mam 7 a raz 2 Odpowiedz Link Zgłoś
czarneoczy Lipcowa... 18.11.10, 14:03 18_lipcowa1 napisała: > zmienili dodaj do... na OBSERWUJ > > zaraz bedzie wątek pełen oburzenia tak jak ten nowym podziale w odziezy dziecię > cej czy ty faktycznie masz aż takie problemy z rozumieniem słowa pisanego? w szkole nie uczyli co znaczy / (wytłumaczę znaczenie - powszechnie rozumiane jako "łamane przez") ja wiem, że to trudna sztuka, ale chyba da się jakoś opanować? a w pytaniu chodziło o "zaginięcie" ikonki... tak dla wytłumaczenia jakbyś przypadkiem miałą ponownie kłopot ze zrozumieniem... Odpowiedz Link Zgłoś
maggi9 Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:45 Bo zmieniają wygląd strony aukcji.Docelowo ma wyglądać tak.Akurat layout strony to najmniejszy problem - można przywyknąć.Za to nie wiem po co ma być połączenie z fejsem i ikonka "lubię to".No bez sensu.Rozumiem, że teraz wszyscy moi znajomi będą mnie zasypywać informacjami, że lubią aukcje z góralskimi skarpetami, puzzlami i niewiadomoczym jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
monia111175 Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 13:50 teraz ta szata wygląda jak KLAPSYDRA--NA kosciele Odpowiedz Link Zgłoś
ksfilipek Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 14:18 to ja jestem ślepa u mnie jest poleć, lubie to i więcej nic 07.04.2008 r - 21.15 - Kubuś Puchatek Kubuś Odpowiedz Link Zgłoś
czarneoczy Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 14:22 w tej samej linii co "poleć", tylko wcześniej nie podoba mi się to "nowe" allegro... wiem ,marudzę, ale stara jestem i mam prawo Odpowiedz Link Zgłoś
ksfilipek Re: allegro - obserwuj/dodaj do obserwowanych 18.11.10, 15:20 nie wiem czyja to wina ale ja w tej linii co polec mam tylko obok fejsa i nic poza tym a polec i tak mam nieaktywne Odpowiedz Link Zgłoś